Skocz do zawartości

wkrotce diesel dla subaru


duch_gor

Rekomendowane odpowiedzi

Thor, ponieważ stwierdziłeś w swojej wypowiedzi że diesel w Foresterse to BOMBA. To ja będę walczył z tym terroryzmem. Proszę cię, kup sobie Volkswagene. A może by tak diesel w Porsche, a jeszcze lepiej w Lamborgini albo w Viperze. Forester nie jest terenówką tylko SUV-em. Sprawdz co to znaczy.

 

Siwy, coraz bardziej wpie....siwy

 

Wg mnie diesel w terenowym Cayennie całkiem dobrze by został przyjety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mleczny, i mnie się tak wydaje.

 

konkurencja i chec zysku zabija ostatnich mohikaninow, powoli i od środka :neutral:

 

mozna by tez powiedziec ze Cayenne to zdrada misji Porsche jednak i tam zagoscila mysl, ze jesli mozna to czemu nie zarobic :?: :cool:

 

ja tez mam nadzieje ze nie imprezy to nie dotknie, ale reszta modeli zapewne bedzie musiala rywalizowac z reszta konkurencji.

 

trzeba do tego podejsc nieco inaczej, otoz subaro fanatykow jest duzo ale nie oni jedyni daja zyski firmie kupujac subarynki, kupuja je zwykli ludzie, czesto nie swiadomi wielu zalet.

 

o takich wlasnie bedzie walczyc firma, bo przekonac przekonanego do kupna jedynie slusznej opcji nie trudno, gorzej z tymi ktorzy wydali by 200k bardzo chetnie, ale maja ochote na taki mezalians jak subaru w dieslu :mrgreen: a go nie ma, poki co :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Imprezę zostawią w spokoju! (szczególnie WRX i STI) :evil: co do reszty to Przemeg będzie miał więcej do kopania :mrgreen: No wiem wiem, że Subaru nie wypada killować, ale wszystko ku temu zmierza. Jak i tak diesel ma trafić do bardziej nieświadomych zakupu klientów to mogą stać się zwierzyną :mrgreen: Moim zdaniem to Subaru coś pasztecieje :roll: Tylko czekać na wprowadzenie RWD :roll: Obym się mylił :neutral: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Subaru coś pasztecieje :roll:

 

Pasztecieje ? Diesel na pewno będzie droższy od Imprezy 2.0 RC.

 

 

 

 

Ja bym Foresterem w Dieslu nie pogardził - poza tym wprowadzenie diesla nie powoduje likwidacji benzynowych wersji, więc o co Wam chodzi - nikt na siłę Wam nie będzie wciskał "gruźlika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) - nikt na siłę Wam nie będzie wciskał "gruźlika".

Niby masz rację, ale mogą zaistnieć pewne uwarunkowania, diesle wypełnią salony i chcąc kupić "benzynę" w salonie z uśmiechem poinformują, że trzeba będzie czekać, a diesla możemy nabyć "niezwłocznie"... :sad: - i zonk :???: - doświadczenie z VW :mrgreen:

Swoją drogą ciekawe jak będzie klekotał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Imprezy wolę "mocnego" Diesla 1.5 TDCI niż obecnie oferowaną benzynę 1.5 :D

 

Tak ku ścisłości to TDCI to oznaczenie Forda a on nie ma silnika o tej pojemności ;)

 

ale na poważnie to rzeczywiście jakby zastąpić ten silnik 1.5 z Imprezy silnikiem 1.5 DCI 105KM 240Nm od Renault to myślę, ze lepiej by dał sobie radę.

Bo diesel powinien napędzać taką wersja "dla ludu" a nie być w jednej z topowych wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o po co ta cała pisanina o wersjach topowych itp., skoro silnik diesla będzie jednostką do podstawowych wersji Legacy czy też Forestera jako alternatywa do dwulitrowej benzyny. Nikt przecież nie daje jej zamiast Forka 2.5XT czy też Legacy H6. Mimo mojej niechęci do klekotania pod maską i dziwnej charakterystyki diesla w porównaniu z benzyną, chętnie zobaczę jak się nowe jednostki spisują, jestem pewien, że rozrusza to nieco sprzedaż subaru w Europie. Sam pewnie takiego nigdy nie kupię (jakoś wolę benzynę + LPG), ale kto wie jak się przyszłość będzie układać, w końcu dąży się do tego by zamiast aut produkować urządzenia do przemieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu dąży się do tego by zamiast aut produkować urządzenia do przemieszczenia.

Samochód jest urządzeniem do przemieszczania się.

Niczym więcej.

[EDIT]

Jeżeli diesel będzie w Foresterze w rozsądnej cenie, sprzedaż wersji 2.0 wolnossącej spadnie w Europie niemal do zera.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu dąży się do tego by zamiast aut produkować urządzenia do przemieszczenia.

Samochód jest urządzeniem do przemieszczania się.

Niczym więcej.

[EDIT]

Jeżeli diesel będzie w Foresterze w rozsądnej cenie, sprzedaż wersji 2.0 wolnossącej spadnie w Europie niemal do zera.

Pozdrawiam.

 

Dopiero wiosną 2008 niestety.Od pewnego czasu (pol roku) brak pytan o diesla podobnie o instalacje gazowe nagly brak zainteresowania.Może cos z cenami sie zmienilo :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu (pol roku) brak pytan o diesla podobnie o instalacje gazowe nagly brak zainteresowania.Może cos z cenami sie zmienilo :?:

AK

Jasne.

ON jest w cenie benzyny.

 

Ale (moim zdaniem), 170 konnym dieslem w Foresterze będzie się po prostu lepiej jeździło niż benzyną o podobnej mocy... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, rower też jest urządzeniem do przemieszczania się, ale autem nie jest :)

Andrzej Koper, jakby ceny paliwa faktycznie były normalne, to by wynalazki w postaci diesla w aucie osobowym czy też LPG nie miały racji bytu, ale nie sądzę by socjalistyczne rządy zrezygnowały z akcyzowej formy dojenia podatnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, rower też jest urządzeniem do przemieszczania się, ale autem nie jest :)

Andrzej Koper, jakby ceny paliwa faktycznie były normalne, to by wynalazki w postaci diesla w aucie osobowym czy też LPG nie miały racji bytu, ale nie sądzę by socjalistyczne rządy zrezygnowały z akcyzowej formy dojenia podatnika.

 

Uważam że diesel powinien byc w ofercie i nawet do Forestera by to pasowalo.Zastanawia mnie raczej przy jakim przebiegu rożnica w cenie zakupu diesel/benz. sie zwroci zakladając obecne ceny :?: Może ktos to liczyl na przykladzie innej marki :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem że nie chce znac diesla, ale po paru tysiącach jazdy Foresterem z silnikiem 2.0 wolałbym 100x diesla w foresterze jak ta mierna imitacje silnika 2.0 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...