Skocz do zawartości

wkrotce diesel dla subaru


duch_gor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno bedzie mialo - pytanie tylko czy to bedzie inny klekot czy inny bulgot :roll: ;)

 

 

A tak poza tym to niektorzy pisza tu tak, jakby wprowadzenie dyzla oznaczalo calkowita rezygnacje z produkcji benzynowych :P

Junior dobrze gada. Po co tyle krzyku. Wybór będzie większy i tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bedzie mialo - pytanie tylko czy to bedzie inny klekot czy inny bulgot :roll: ;)

 

 

A tak poza tym to niektorzy pisza tu tak, jakby wprowadzenie dyzla oznaczalo calkowita rezygnacje z produkcji benzynowych :P

Junior dobrze gada. Po co tyle krzyku. Wybór będzie większy i tyle :mrgreen:

Przecież jest bardzo duży wybór!

 

Ja sam nie mogę się z tym faktem pogodzić że będzie Disel w Subaru, bo dziwnie to będzie wyglądać a tym bardziej brzmieć jak powiesz że masz...!!! :oops: Nawet nie mogę tego wykrztusić z siebie :roll: ! Już wiem niech Dizla montują tylko w Foresiach!!!

 

[you] chciałbyś/chciałabyś mieć diesla w swojej Subarce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael chciałbyś/chciałabyś mieć diesla w swojej Subarce ??

 

To zależy. Jakby było Legacy w dieslu to bym chciał mieć do latania w trasy, ale w moim Subaru do zabawy napewno nie. Generalnie nie lubię jeździć dieslami, nieznosze ich reakcji na gaz (a wlaściwie jej braku) ich charakterystyki i dźwięków które się spod maski wydobywają, ale sa ekonomiczne i fajnie jak można sobie jechać autostradą z gazem w podłodze nie martwiąc się czy paliwo skończy się za 10 minut czy nie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael chciałbyś/chciałabyś mieć diesla w swojej Subarce ??

 

To zależy. Jakby było Legacy w dieslu to bym chciał mieć do latania w trasy, ale w moim Subaru do zabawy napewno nie. Generalnie nie lubię jeździć dieslami, nieznosze ich reakcji na gaz (a wlaściwie jej braku) ich charakterystyki i dźwięków które się spod maski wydobywają, ale sa ekonomiczne i fajnie jak można sobie jechać autostradą z gazem w podłodze nie martwiąc się czy paliwo skończy się za 10 minut czy nie ;-)

 

Bardzo dobre podejście, w trasy diesel do zabawy benzyna - Jestem za :wink:

 

Co do reakcji na "pedał" to chyba dawno nie jeżdizłeś dieslem z "commonem" ???

W piątek odebrałem nowego Caddy 1,9 D 109 Km. W weekend zrobiłem sobie 400 km w trasie. Bajka... 5 bieg i ciągnie do przodu jak z procy ...

 

Brawo za Marketing Subaru, będzie większy wybór, dla kazdego wg potrzeb :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[you] chciałbyś/chciałabyś mieć diesla w swojej Subarce ??

 

Jak by mial ze 150KM i 340Nm w serii to pewnie zebym chcial (pod warunkiem ze sie da program zrobic jak w CDTi czy TDI). Choc szczerze to duzo bardziej wolalbym forysia z takim dieslem. Jesli chodzi o TDI to bylem wozony badz jezdzilem dosc szybkimi dieslami (po progranie - chipie) i najwieksza ich wada nie byla slaba reakcja na gaz ale brak trakcji juz na mokrym - dlatego uwazam ze lepszy TDI z haldexem niz bez.

Bzyk -> zrob sobie program w Caddy w Compsporcie bedzie fajnie jechac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa oferta to dadatkowa bron do walki z konkurencja,

 

diesel nie zastapuje benzyny tylko ja uzupelnia, wiec bez paniki :twisted:

 

wiecie, moze brakuje argumentow do walki z bezposrednia konkurencja i trza sie dozbroic :mrgreen:

 

ale przekonac subofanatykow zakochanych w przewadze dzieki odmiennosci jest i zawsze bedzie trudno, ja sie nie dziwie :twisted:

 

mimo wszystko jak juz pisalem, subaru planuje sprzedac wiecej aut niz nas tu na forum jest :mrgreen: a i to trzeba jeszcze odsiac z tych ktorych stac na nówkę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku nic, potem dostaje kopa i po chwilce puchnie, a do max obrotow jeszcze duzo

 

Jezdze foka turboklekotem (90 kucy) i jakos nie mam takich odczuc. Sie tylko wiatrak musi wlaczyc.

 

A raczej musze sie pilnowac, bo 5 sie konczy...

 

Z tego co wiem, to to bedzie pierwszy diesel bokser wiec odmiennosc zachowana

 

W samochodach moze i tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, ze jechalem wtedy dieslem po raz pierwszy w zyciu, wiec po prostu odczulem kazda roznice miedzy nim a benzyna.

 

Moze za slaby silnik byl na 6-ke... Albo kierownik za slaby;)

 

Zawsze bylem zacieklym wrogiem diesli - i przestalem nim byc, gdy zycie zmusilo do jezdzenia takim. I nie uwazam, zebym cierpial z tego powodu (pomijajac to, ze to ford).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżąc Passatem kombi 1.9 TDI 130KM miałem wrażenie, że to muł, i tak było :neutral: - teraz mam porównanie z Passatem kombi (ten nowy :mrgreen: ) 2.0 FSI 150KM i jest odlot! Nie muszę stawiać sobie przed wyprzedzaniem tak często pytania: "czy mi się uda" :mrgreen: Ale ten przycisk zastępujący ręczny mi nie pasi :neutral: No i fakt, że przez tego szmelcwagena nie ma forka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadajac na pytanie osobiście nie znosze diesla.Miałem ich kilka iten terkot rano przy odpalaniu w garażu doprowadza mnie do szału.Jeździłem wolno9ssącymi dieslami i turbonowymi i nie ma to jak mocna benzyna.Aktualnie rozglądam się za 3.0 OBK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...