Skocz do zawartości

wkrotce diesel dla subaru


duch_gor

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie wielka zaleta silnika benzynowego u siebie jest to, ze moge smialo go krecic do ponad 8000 obr. i nic mu nie jest a nawet to lubi.

 

Jak mi kupisz nowy, to Ci pozwolę zapiąć dwójkę w moim padle, przy 130km/h ;>>

 

Mile widziany egzemplarz z .jp, nawet nie są strasznie drogie ;))

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Diesla ma!! :mad: no może też wyższy moment obrotowy! :mrgreen:

 

 

Subaru is being cagey about any more details at this stage, but claims the new engine has a very rigid block with low noise and vibration levels – so much so, that it doesn’t need a balancer shaft. Expect the 2.0-litre flat four to develop around 165bhp and 250lb ft of torque.

 

Czyli 165 KM i 340 Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena pewnie bedzie zalezala w duzej mierze od wyposazenia. Dziwi mnie troche, ze wprowadzaja ten silnik wpierw w Legacy, spodziewalem sie tego w Forysiu.

 

Zakladajac ze bedzie dostepny z podstawowym wyposazeniem w Legacu, to powinnismy wyjsc z ceny bazowej ok 95 do 100tys (czyli troche mniej niz lub tyle samo co w benzynie) PLUS ta typowa "doplata" za diesel porownywalna do cen konkurencji - czyli ile to jest wiecej? 10 tys? 15? Nie wiem, nie orientuje sie...

 

Ale jesli tamto zdjecie pokazywalo faktycznie ta wersje z dieslem i ma 18ki felgi to podejrzewam ze i reszta wyposazenia oraz cena beda adekwatne :| Choc to by bylo bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obawy, że diesel będzie droższy wlaśnie o te 10-15 k PLN. Wtedy to już naprawdę trzeba będzie ostro liczyć, czy warto, choć sądzę, że frajda z powożenia się tym autem będzie spora. Jeszcze z tym szybkim automatem, co w 3.0......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli tamto zdjecie pokazywalo faktycznie ta wersje z dieslem i ma 18ki felgi to podejrzewam ze i reszta wyposazenia oraz cena beda adekwatne :| Choc to by bylo bez sensu...

 

Marcin, przeciez oficjalnie nie ma jeszcze auta z tym silnikiem ;) W Genewie pokaza oczom zwiedzajacych sam silnik. Wiec to zdjecie jest wrzucone na tzw. sztuke.

 

Swoja droga, to ciekawe czy bedzie dostepna automatyczna skrzynia biegow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, no ze oficjalnie nie ma to wiem, ale tam mowili ze to wlasnie to to o to :P

 

A czy A/T bedzie dostepny? :shock: W sumie nad tym sie nie zastanawialem, podejrzewam ze tak, ale to by tez musiala byc *w jakims tam stopniu* nowa skrzynia, no bo przelozenia calkiem inne, true?

 

 

P.S. a co do tego, ze oficjalnie jeszcze nie ma auta z tym silnikiem, to tak sie zastanawiam od ilu lat po swiecie juz jezdza subaraki z dieslem? ;) Po jeszcze w roku 2000 bylo wiadomo, ze "prace juz trwaja"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena pewnie bedzie zalezala w duzej mierze od wyposazenia. Dziwi mnie troche, ze wprowadzaja ten silnik wpierw w Legacy, spodziewalem sie tego w Forysiu.

 

Zakladajac ze bedzie dostepny z podstawowym wyposazeniem w Legacu, to powinnismy wyjsc z ceny bazowej ok 95 do 100tys (czyli troche mniej niz lub tyle samo co w benzynie) PLUS ta typowa "doplata" za diesel porownywalna do cen konkurencji - czyli ile to jest wiecej? 10 tys? 15? Nie wiem, nie orientuje sie...

 

Ale jesli tamto zdjecie pokazywalo faktycznie ta wersje z dieslem i ma 18ki felgi to podejrzewam ze i reszta wyposazenia oraz cena beda adekwatne :| Choc to by bylo bez sensu...

 

Ja tam sie bardzo ciesze ze najpierw bedzie w legasiu ten silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...