Jump to content

FUKS

Użytkownik
 • Content Count

  1889
 • Joined

 • Last visited

About FUKS

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Skąd
  inąd

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chopaki! O co Wy kruszycie kopie w kwestii paru rysek... Ja miesięczna furę na offroadzie po krzaczorach grubo porysowalem i żyję! Liczy się fun!
 2. Tą trasę to by plaskacze przejechaly... Kiwalem jakiemus zielonemu forkowi z czarnej dyskoteki kolo 10.30 w okolicach budowy wiaduktu na kostce bazaltowej w okolicach skrótu z Psar do korony, ale nie przypalil... :roll:
 3. damazie, coś cisza na nie reżimowym z Twej strony nastała...
 4. Derekcja jest nieomylna... Derekcje się szanuje i nie dyskutuje... Cale szczęście, ze nie mam w tej chwili żadnego Subaru... Pozdrawiam głównego dystrybutora w RP badziewnych samochodów spod znaku plejad... Zapraszam Pana Rogalskiego na http://forum.subaru.pl/bb3/index.php Więcej luzu, mniej zamordyzmu i dziwnych pretorian. To tak ku popularyzacji marki; jeszcze kilku oszołomów zostalo, którzy użytkują i chcą kupować obecne produkty FHI. Nawet na kresce... Zapraszam do zalogowania się i otwarcia tematu pt. Pytania do Dyrekcji.... Pozdrawiam Fux
 5. Nie dziwię się, że ten post napisałeś... :roll: Pewnie drżysz, kiedy z 6000pln będziesz musiał sią pożegnać za wymianę dwumasa...
 6. A Ci, którym SIP karze płacić za felerne koła dwumasowe i sprzęgła na gwarancji, badziewne korki wlewu paliwa, to nie mają? :razz:
 7. Śmigło to jest biemdablju! Dokładnie... 530d X-drive.
 8. Za 140-180kpln można mieć auto, które jedzie, szybciej, ma napęd na 4x4, śmiem twierdzić, że lepszy, ma automat, wyposażenie, którego nie będzie miał forek nigdy, największy spadek wartości za sobą. Jeden mankament :razz: przebieg kilka tysięcy km i max. zeszły rocznik, choc z tego także są. No i jeżeli komuś przeszkadza śmigło na emblemacie. Ja juz wyboru dokonalem. FHI. Chwała Wam za zajechanie legendy... :roll:
 9. FUKS

  Nowy Legacy

  Na elmocie widziałem różne obrazki.... Niekoniecznie przyznawałem sie do "niezorganizowanych" mędrków w subarkach... O życzliwości wobec LK po dzwonie nie bedę sie wypowiadał.... W bluzach Subaru, off kors... Ale to pewnie było przypadkowe. P.S.Jeżdżę Subaru.
 10. FUKS

  Nowy Legacy

  raju, jeżeli nie masz sensownych argumentow, to idź spać. Dobranoc. P.S. I Sprawdź w salonie. Pytaj o auta ex A.G. :razz: P.S. II Z Dyrekcją moge zawsze pogadać. Czy On gryzie? Chyba nie... W końcu jesteśmy ludźmi, choć obcującymi w innych branżach. Ja sie ludzi i rozmowy nie boję; merytorycznej.
 11. FUKS

  Nowy Legacy

  A czy Ty umiesz czytać? Napisałem o furze typu 530D z X-drivem ROCZNYM, któremu spadlo 150kpln z ceny cennikowej. Wiem, że nie porownuję nowy+nowy, lecz auto z gwarancją po kilkunastu-20kkm ma swoje atuty. Dla mnie ma to sens, zamiast kupować Legacy/OBK diesla, za naprawy na gwarancji, które muszę pokryc z wlasnej kieszeni.... Porównujemy auta w podobnej cenie, lecz grające w innej lidze o podobnych parametrach. Ja wolę wypas i jazdę, za cenę 1 roku w plecy, niż badziew bez gwarancji, z misją. Na tą chwilę FHI niczym nie jest w stanie, pozytywnie, zaskoczyć. Powiedzmy sobie prawdę. Co model, to wtopa.... ... i jeszcze karzą sobie przy kasie przepłacać za coś, nie jest warte swej ceny. Sorry, Panie Rogalski; nic personalnie do Pana. Wiem, że ma Pan swoje ograniczenia z racji układów, na które Pan nie ma wpływu.... [ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 10:49 pm ] Padłem... 3 X NIE. 1. Więcej. 2. Pierwsza; nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy. 3. Są fajniejsze miejsca....
 12. FUKS

  Nowy Legacy

  inna grupa docelowa.. ja osobiście chyba bym nie mógł.. Gadasz o furze, czy o grupie docelowej? Co to jest, wg. Ciebie grupa docelowa fury za 180-200kpln? My, poniewaz o takiej kasie rozmawiamy... Dres, sorry dresiarze, nie kupi, bo ma 8-15kpln, czy świadomy człowiek, który chce dobre auto?
×
×
 • Create New...