Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla jegomościa z Legacy IV, który ubiegł mnie dziś o jakieś 30 minut i kupił tym samym świetnie wyglądające H6 pod Wrocławiem. Gratuluję i trzymam kciuki, by się sprawdził.

 

Serduszko boli mnie diabelnie, bo tym samym podjąłem decyzję, że więcej nie będę szukać, a zabiorę się za remont mojego 2.5, który dostanie u mnie dożywocie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś spotkałem trzy czarne oświniaczone forki:

- pierwszy leciał S7 w kierunku Krakowa, obwodnica Radomia ok 17.00 (MY06+)

- drugi na wysokości Magdalenki, wlot do Warszawy, skręcał w lewo na Kraków ok 18.00 (mocno dłubnięty MY08+)

- trzeci wyjeżdżał spod CH Janki chwil póżniej, chciałem wpuścić ale coś chyba mu silnik zgasł (wolnossak MY06+)

Wszystkich pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Infra napisał:

znaczy SH? mocno dłubnięty?

Tak, na pewno turbo. Cały czarny z białą trzodą na lusterku, na czarnych felgach (chyba zaciski brembo prześwitywały). Jak poszedł to słuchać było że wydech też na pewno nie fabryczny, i to z tych co na przeglądzie się nie kręci powyżej 2,5k obrotów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ESP napisał:

Tak, na pewno turbo. Cały czarny z białą trzodą na lusterku, na czarnych felgach (chyba zaciski brembo prześwitywały). Jak poszedł to słuchać było że wydech też na pewno nie fabryczny, i to z tych co na przeglądzie się nie kręci powyżej 2,5k obrotów ;) 

Kurde, opis jak mojego :D tylko ja nie mam Brembo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Infra napisał:

Kurde, opis jak mojego :D tylko ja nie mam Brembo :P

 

Jak przemieszczałeś się w niedzielę ok 17.30-18.00 w okolicach Magdalenki i wylotu krakowskiej na południe to możliwe, że to byłeś ty. Brembo to mogło być złudzenie - wiem, że kierowca rzeczonego Forka stał pierwszy do skrętu w lewo i poszedł "dosyć dynamicznie" siódemką w kierunku południowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ESP napisał:

 

Jak przemieszczałeś się w niedzielę ok 17.30-18.00 w okolicach Magdalenki i wylotu krakowskiej na południe to możliwe, że to byłeś ty. Brembo to mogło być złudzenie - wiem, że kierowca rzeczonego Forka stał pierwszy do skrętu w lewo i poszedł "dosyć dynamicznie" siódemką w kierunku południowym ;)

Nie ja... moja bestia ostatnio tylko krótkie dystanse Marki-Warszawa odbywa.

Ciekawe, chętnie bym poznał tego Forka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Herostrates napisał:

Pozdrowienia dla @Aga na trójmiejskiej obwodnicy było machane i pozdrawiane :) 

Niełatwo Ci dotrzymać tempa ;)

Ale że jak, w Grecji? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...