Jump to content

KPR

Użytkownik
 • Content Count

  729
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by KPR

 1. Zaczynałem z Fortu Radiowo, z parkingu. Ja szedłem przez tory na wprost, następnie przez las do leśnej drogi i tam skręt w prawo. Po 300m meta:) Powrót wzdłuż rzadko uczęszczanych torów o 1km. Polecam:)
 2. Samochód ładny, ale na polu walki liczy się co innego - jego możliwości bojowe, terenowe i etc. Ciekawe jak to się sprawdzi w naszej armii... czas pokaże:)
 3. Z doświadczenia powiem, lepiej się obuć za wczasu... akurat nowy sezon się zaczyna to jest pretekst na zakupy;):)
 4. Tak z przymrużeniem oka na to patrzę... Legenda powraca. Trwają prace nad następcą Honkera ! Spółka Autobox Innovations ze Starachowic, prawny następca producenta samochodów Honker, prowadzi pracę nad następcą legendarnego pierwowzoru. Nowy pojazd, AH 20.44, opracowany od podstaw przez grupę polskich konstruktorów, przechodzi obecnie intensywne próby fabryczne. W tym w warunkach zimowych. Mają one wyjawić i wyeliminować ewentualne niedoskonałości konstrukcji. Testy będą kontynuowane w kolejnych miesiącach, tak by powstał dopracowany wariant przedprodukcyjny.
 5. Pozdrawiam Kierownika zielonej Imprezy WRX na blachach z Białegostoku widzianego dziś ok. 17. w Warszawie na ul. Jana Pawła II. Śliczny kurnik i piękny dźwięk silnika. Było machane i mrugane. Był odzew:)
 6. wcześniej auto było na 18'', teraz jest na 17''
 7. nie wszystko od razu. takie są plany... wyprzedzasz przyszłość ;):)
 8. Po wczorajszym umyciu autka czas na nowe gumy Przy okazji zostały wyczyszczone piasty kół przód tył Przy okazji takie przemyślenie: ASO nie zawsze ma rację. Na jesieni opony w tym samym rozmiarze (Yokohama Geolandar G015) chciałem zamontować i usłyszałem, że się nie zmieszczą. Trochę cierpiąc na brak czasu uwierzyłem i się wówczas poddałem. Zgłębiłem jednak w tak zwanym międzyczasie temat - przy tej okazji POZDRO DLA PATOKOLEKTYWU!!! - i jak widać na fotkach ATki leżą jak ulał Są głośniejsze od dotychczas
 9. Może zakup nie dzisiejszy - z przed kilu dni, ale nie chciałem zapeszać jakby nie pasowały... komplet wielosezonowych opon BFGoodrich All-Terrain T/A K02 LT225/65R17 107/103S
 10. retrospekcja wczoraj i dziś... zmiany widać gołym okiem:) Dobry film!:)
 11. dokładnie:) Wybieram stal, zastanawiam się jednak pomiędzy: https://allegro.pl/oferta/bagaznik-samochodowy-dachowy-kosz-platforma-9892260983 i https://allegro.pl/oferta/homcom-kosz-dachowy-do-samochodu-bagaznik-10231487903 Różnica w kasie niewielka, ciekawe jak z eksploatacją - jak wykonanie wygląda. Wypowiedzi były na temat tego tańszego, ciekawe czy ktoś coś wie nt tego drugiego modelu?
 12. trochę słabe parametry i za mały (za wąski), ledwo zapas wejdzie... ale kasa za to bardzo dobra nic za darmo
 13. Korzystając z odwilży umyłem wieczorową porą, bo już patrzeć nie mogłem na tego brudasa
 14. to ja skromnie... Rezerwat przyrody Łosiowe Błota... zwierząt brak:(
 15. Ten bagażnik znów się pojawił w dobrej cenie: https://allegro.pl/oferta/bagaznik-samochodowy-dachowy-kosz-platforma-9892260983 ale ten także jest ciekawy: https://allegro.pl/oferta/homcom-kosz-dachowy-do-samochodu-bagaznik-10231487903 a ten może i ciekawy ale i przydrogawy wiedząc, że są powyższe:) https://allegro.pl/oferta/kosz-bagaznik-dachowy-pars-135-10170083124
 16. Kampinos zimą, trasa Palmiry - Truskaw
 17. Tegoroczna zimowa aura zachęca do słuchania: AMORPHIS i Opowieści z tysiąca jezior A utwór BLACK WINTER DAY nabiera zupełnie innego wymiaru
 18. Chciałbym zaznaczyć, że u mnie PILOT odśnieżał, jako kierowca "jedynie delikatnie pomagałem" Można by rzec, że cała ekipa zaangażowana Córcia przeszczęśliwa po wyjeździe. Pyta o następny i czy z @Bocian4x4 :):):) Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas w śniegu :):):) Niesamowite widoki i ta nawijka prowadzącego, lekcje historii, geografii i biologii w jednym!!! @Miłosz Rzeźnik takie wyjazdy - coś wspaniałego!:) Żonkę musiałem udobruchać, bo też chciała jechać, dobrze, że te Mazury są w planach Zatem do zobaczenia:)
 19. Jak tam przygotowania? Kto co bierze? Ja już autko mam zatankowane:) Na dojazd starczy... że względu na pogodę pali jak smok, ponad 13l/100km w mieście. Wcześniej tankowałem 370km temu:( Resztę bagażu jutro do auta złożę:)
×
×
 • Create New...