Jump to content

KPR

Użytkownik
 • Content Count

  540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by KPR

 1. dziś już klasyka, a pamiętam jesień '95, kiedy wydawali Mandylion...
 2. lampka od ciśnienia w oponach się zapaliła... sprawdziłem ciśnienie było w granicach 1,6-1,8 MPa. Wyrównałem zatem we wszystkich kołach do 2,1 MPa. Niebawem będę wymieniać opony na zimowe.
 3. Pozdrawiam Kierownika/Kierowniczkę srebrnego Legacy na blachach WSK mijanego chwilę temu na DK62 w okolicach węzła Wyszków Południe na S8. Dzięki za mryganie przed manewrem wyprzedzania!
 4. Świeżynka choć wyprawa z przełomy 2019/2020 roku...
 5. Pozdrawiam Kierownika pięknej taksóweczki Grosik na blachach WF jaką przed chwilą miałem na Placu Zawiszy w Warszawie. Był to OUTBACK. Kolor z uwagi na aurę ciężko określić;)
 6. też jestem zainteresowany. ostatnimi czasy zwiedzamy, ino puszczę, park kampinoski:)
 7. Ostatnio katuję w aucie Siostry Miłosierdzia Zacząłem tak nie po kolej, od tej płyty - mocno rockowej Od weekendu jest już bardziej klimatycznie:
 8. Żeby nie było, nie sugerowałem się... powiem więcej nawet nie widziałem innych typów
 9. wszystkie zdjęcia są świetne:) moje typy: seria 1 zdjęcie 5 seria 2 zdjęcie 1 seria 3 zdjęcie 3 seria 4 zdjęcie 3
 10. dla mnie klasyka polskiego mocnego grania
 11. Pozdrawiam Kierownika białej Imprezy WRX ze świnką na lusterku na blachach KTT obok, którego miałem przyjemność jechać od trasy łazienkowej do traktu brzeskiego w Warszawie:)
 12. hehehe, tak w szoferce autoholu
 13. Pozdrawiam Kierownika/Kierowniczkę niebieskiej Imprezy, która na lawecie jechała w kierunku Warszawy na A2, okolice węzła Skierniewice dziś ok 14-15. Kto się przyzna?
 14. Film MEGA! Relacja jak się patrzy... Pozazdrościć umiejętności montażowych. Muzyka zróżnicowana. Wielka SZKODA, że musiałem zrezygnować, ale tak wygląda życie w Covidzie:( Dla organizatorów wielkie uznanie za autorską trasę po Roztoczu:)
 15. Pozdrawiam Kierownika/ Kierowniczkę szarego Forestera z filmiku Zachar OFF dot. Mazdy MX-30 - 15min10s
 16. Ja mam standardowego SJ z 2014, tak więc przed lift, jedyne co dodałem to ostatnio płytę pod silnik. Teraz chciałem dodać ATki i raczej bym na tym poprzestał. Auto do turystyki off road, nie do czochrania takiego mocnego po terenie, ale faktycznie podniesienie mogło by być. Uważam jednak, że Forester z terenowości sporo utracił jak się pozbyto reduktora...
 17. Ja myślałem o podróży wokół Morza Bałtyckiego - ok. 8k km. Zwiedzając, tak pod dzieci Legoland w Danii, wioskę Bullerbyn w Szwecji i parę innych widokowych miejsc oraz wiadomo stolice krajów nadbałtyckich. Problem w czasie. Myślałem o podziale podróży na 2 etapy, ale prom z autem przez Bałtyk sporo kosztuje...
 18. Zmieniłem tytuł wątku na bardziej brzmiący po polsku Dzięki @Panzerpferdza konstruktywną pomoc/uwagę językową
 19. dzięki za zaproszenie. pewnie skorzystam:) obecnie jednak ciężkie czasy mamy... odezwę się. Dzięki za wyjaśnienia:)
×
×
 • Create New...