Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, radix99 napisał:

Dzięki @kriskristoffers, to był niezwykle miły dzień, udany i pełen wrażeń. @Aga, dziękujemy za pozdrowienia, szkoda, że się minęliśmy :)

 

Aha, pozdrawiamy również kierownika szarego/srebrnego XV na blachach KRxxxxx na obwodnicy Trójmiasta, dzięki za kiwkę :D

 

9 godzin temu, radix99 napisał:

Dzięki @kriskristoffers, to był niezwykle miły dzień, udany i pełen wrażeń. @Aga, dziękujemy za pozdrowienia, szkoda, że się minęliśmy :)

To dla nas zaszczyt był gościć u siebie Lady in Red :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, czekker napisał:

Pozdrowienia dla załogi (chyba) srebrnego poliftowego Outbacka 3gen ze świniakiem na lusterku, z którym się mijałem w okolicy Kołczewa (albo jeszcze Wisełki) i nie zdążyłem odmachać :facepalm:

Ja jechałem srebrnym przedliftem z boxem na dachu..

 

Pozdrowienia od mojej załogi! :D Pamięć Cię nie myli. Wszystko dokładnie opisane.
Miłym zaskoczeniem było zobaczyć tam kogoś z forum. W tych okolicach to rzadkość.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy ze świnką na lusterku, z którym machaliśmy sobie przy moim lewoskręcie na Mochnaniec, pary która zaparkowała obok mojego outbacka na parkingu podziemnym koło Wawelu i jeszcze jednego kierowcy, z którym sobie machaliśmy przed jego lewoskrętem w Dekerta. Niestety nie zapamiętałem modeli, ale wszystkie trzy sytuacje z ostatnich kilku dni w Krakowie, może ktoś rozpozna, że o niego chodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! W sobotę w okolicach Otrębusów (mazowieckie) zaginął nasz subarakowy kolega 

WIĘCEJ NA: https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty

 

Prośba do ludzi, szczególnie z okolic - udostępniajcie u siebie i nadstawiajcie uszu.

 

235493911_406800464207504_8993220994661478991_n.jpg

 

UWAGA ZAGROŻENIE ŻYCIA LUB ZDROWIA, KAŻDE UDOSTĘPNIANIE JEST NA WAGĘ LUDZKIEGO ŻYCIA

ZAGINĄŁ MACIEJ OSIŃSKI LAT 40

Pan Maciej w dniu 21 sierpnia br. wraz z żoną byli gośćmi na przyjęciu weselnym w Otrębusach (woj. mazowieckie) przy ul  Jeżynowej.
Około godziny 20:00 wychodząc z placu budynku wesela, żona wróciła się po zapomnianą rzecz do lokalu i w tym czasie Pan Maciej oddalił się w nieznanym kierunku.
Niestety natychmiastowe poszukiwania i nawoływania Pana Macieja nie przyniosły żadnego skutku.

 

Pobliskie okolice zostały sprawdzone.
Mężczyzna  mógł iść w kierunku Brwinowa skąd pochodzi, mógł wejść do lasu od strony Żółwina lub Starej Wsi.
Niewykluczone, że próbował wracać na piechotę lub stopem do Konstancina.

 

RYSOPIS
Wzrost: 170 cm
Włosy: ciemny blond, boki bardzo krótko ostrzyżone, góra związana w kucyk

Oczy: niebieskie
Szczupłej budowy ciała
Zarost jak na zdjęciu
Nie posiada dokumentów ani telefonu przy sobie.

 

Ubrany był w czarny t-shirt, granatowe jeansy, czerwone skarpetki i szare trampki.

Ktokolwiek widział lub wie o losie zaginionego, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod nr alarmowym 112.

Można też kontaktować się bezpośrednio z naszą redakcją Gdziekolwiek jesteś.....  w formie prywatnej i anonimowej - https://zaginieniprzedlaty.com/

Proszę o jak największą ilość udostępnień, sprawa jest bardzo pilna.

 

ps. Przepraszam za offtopic, ale to jeden z częściej odwiedzanych tematów.

 

 

240558955_1601617240045380_3057169066228104604_n.jpg

 

Edytowane przez Panzerpferd
  • Zmieszany 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 12:23, Panzerpferd napisał:

UWAGA! W sobotę w okolicach Otrębusów (mazowieckie) zaginął nasz subarakowy kolega 

WIĘCEJ NA: https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty

 

Prośba do ludzi, szczególnie z okolic - udostępniajcie u siebie i nadstawiajcie uszu.

 

235493911_406800464207504_8993220994661478991_n.jpg

 

UWAGA ZAGROŻENIE ŻYCIA LUB ZDROWIA, KAŻDE UDOSTĘPNIANIE JEST NA WAGĘ LUDZKIEGO ŻYCIA

ZAGINĄŁ MACIEJ OSIŃSKI LAT 40

Pan Maciej w dniu 21 sierpnia br. wraz z żoną byli gośćmi na przyjęciu weselnym w Otrębusach (woj. mazowieckie) przy ul  Jeżynowej.
Około godziny 20:00 wychodząc z placu budynku wesela, żona wróciła się po zapomnianą rzecz do lokalu i w tym czasie Pan Maciej oddalił się w nieznanym kierunku.
Niestety natychmiastowe poszukiwania i nawoływania Pana Macieja nie przyniosły żadnego skutku.

 

Pobliskie okolice zostały sprawdzone.
Mężczyzna  mógł iść w kierunku Brwinowa skąd pochodzi, mógł wejść do lasu od strony Żółwina lub Starej Wsi.
Niewykluczone, że próbował wracać na piechotę lub stopem do Konstancina.

 

RYSOPIS
Wzrost: 170 cm
Włosy: ciemny blond, boki bardzo krótko ostrzyżone, góra związana w kucyk

Oczy: niebieskie
Szczupłej budowy ciała
Zarost jak na zdjęciu
Nie posiada dokumentów ani telefonu przy sobie.

 

Ubrany był w czarny t-shirt, granatowe jeansy, czerwone skarpetki i szare trampki.

Ktokolwiek widział lub wie o losie zaginionego, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod nr alarmowym 112.

Można też kontaktować się bezpośrednio z naszą redakcją Gdziekolwiek jesteś.....  w formie prywatnej i anonimowej - https://zaginieniprzedlaty.com/

Proszę o jak największą ilość udostępnień, sprawa jest bardzo pilna.

 

ps. Przepraszam za offtopic, ale to jeden z częściej odwiedzanych tematów.

 

 

240558955_1601617240045380_3057169066228104604_n.jpg

 

Niestety....Poszukiwania zakończyły się tragicznie. Przed chwilą czytałem na Interii. :(

  • Smutny 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...