Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam @coocerspotkanie w sobotę na parkingu przy wejściu do Gorczańskiego parku Narodowego . Świat jest jednak mały  
7E2B3A77-9873-4BC1-A89E-BB08A6B20F1E.thumb.jpeg.e33cf66633fbf38612ef43c9b9480eb7.jpeg
Następnym razem zapraszamy na kawę :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy srebrnego/popielatego Forka II na mazowieckich blachach, z którym wczoraj około południa mijałem się na rondzie w Miastku. Jechałeś w kierunku Szczecinek->Piła->Poznań, czarna świnka na lusterku była. Jechałem moim grubiańskim Daihatsu robiąc testy drogowe nastawów geometrii, regulowanej "na czuja" i nie bardzo miałem jak puścić wolant żeby pomachać i nie wylecieć z tego ronda jednocześnie. :mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2021 o 14:21, Tomasz_555 napisał:

Pozdrowienia dla Subarakow spotykanych w Bieszczadach. Sporo tego jeździ aczkolwiek mało jest oznaczonych i swiadomych. Jestem do wtorku to może jeszcze się trend odwróci. emoji3.png

Wysłane z mojego M2101K7AG przy użyciu Tapatalka
 

Mnie nie spotkałeś widocznie…;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziś ;)

Pozdro dla czarnego Forka SH że świnią na lusterku - na drodze Oświęcim-Brzeszcze. 

Oraz kilkakrotnie niebieski chyba wrx? czy GT? Z ogrodu widziałem przez zarośla - w Brzeszczach na Nosala. 

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela niebieskiego Subaru XV spod apteki we Wrzeszczu, który przez kilka miesięcy był dla mnie inspiracją prowadzącą do zakupu XV. Wielokrotnie go oglądałem przechodząc tamtędy.

A dzisiaj sobie zaparkowałem koło tej apteki prawie obok „inspiratora”. Po lewej on, po prawej YA. ;)


8684E585-C382-4995-85A6-56B7B536BEEC.thumb.jpeg.5f4941208c698b5b4b0985c5ae3e4035.jpeg

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RedSasza napisał:

Pozdrawiam właściciela niebieskiego Subaru XV spod apteki we Wrzeszczu, który przez kilka miesięcy był dla mnie inspiracją prowadzącą do zakupu XV. Wielokrotnie go oglądałem przechodząc tamtędy.

A dzisiaj sobie zaparkowałem koło tej apteki prawie obok „inspiratora”. Po lewej on, po prawej YA. ;)


8684E585-C382-4995-85A6-56B7B536BEEC.thumb.jpeg.5f4941208c698b5b4b0985c5ae3e4035.jpeg

Ta ibiza wyglada jak zabawka…:mrgreen:

  • Haha 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Infra napisał:

to samochody też covid przenoszą, że takie odstępy? :P

To (dolny) Wrzeszcz jest. Jeden z ostatnich obszarów w starym Gdańsku, gdzie można sobie pozwolić na nieobijanie drzwiami karoserii auta sąsiada. ;)
I w dodatku (póki co) bez parkometrów. :thumbup:

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RedSasza napisał:

To (dolny) Wrzeszcz jest. Jeden z ostatnich obszarów w starym Gdańsku, gdzie można sobie pozwolić na nieobijanie drzwiami karoserii auta sąsiada. ;)

Ehe, akurat :P

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...