Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, badyl napisał:

Siema. Kogo złapałem. Piękna sztuka emoji57.pngemoji134.pnge43a87f9ca8413a3c6943fa323ada124.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
 

Sztuka może i ładna ale na tym zdjęciu widać tylko niebieski placek z żółtymi kropkami :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Oktan napisał:

Sztuka może i ładna ale na tym zdjęciu widać tylko niebieski placek z żółtymi kropkami :biglol:

Eee Panie widać dużo. Skrzyżowanie KEN i Wąwozowej, Warszawski Ursynów. W oddali widać budynek mieszkalny (z lokalami usługowymi na parterze), adres Wańkowicza 1. Osoba robiąca zdjęcie, znajduje się u jednego z wejść do stacji metra, stacja Kabaty. Kierujący niebieski pojazd prawdopodobnie skręca w ulicę Wąwozową (w kierunku Rosoła). Ale fakt, oprócz tego, że to prawdopodobnie blob, to mało widać ;)

Edytowane przez dammmian
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2021 o 22:55, dammmian napisał:

To chyba nie przyuważyłem

bo lukałem z budynku pracy na kruczej :D a wtedy to w ogóle pod firmą stał mój goebbels a nie forek, więc totalnie incognito ;)

 

pozdrawiam czarnego Forka SH, z którym lecieliśmy radzymińską w sobotę po 19stej oraz bloba wrx ze świnką, który stał w Nieporęcie przy torach kolejowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że jeżdżę Imprezą po Warszawie i okolicach i z mojego doświadczenia odmachują mi tylko posiadacze innych Imprez. Może dlatego że to nie jest taka egzotyka w tych rejonach i wielu właścicieli jest nieświadomych :D Najczęściej widuję nowe Forestery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MikeWanteD napisał:

Powiem Wam że jeżdżę Imprezą po Warszawie i okolicach i z mojego doświadczenia odmachują mi tylko posiadacze innych Imprez. Może dlatego że to nie jest taka egzotyka w tych rejonach i wielu właścicieli jest nieświadomych :D Najczęściej widuję nowe Forestery.

 

Ja już nie macham do Subaru powyżej 2005 (wyłączając z tego zbioru imprezę), bo w większości przypadków to trochę przypadkowi ludzie kupili samochód po bułki. Jak kupiłem gtka w 2013, to pamiętam że wtedy większość odmachiwała (z każdego modelu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ub. tygodniu przed Łomiankami na Gdańsk, na pasie obok miałem Forysia SJ ze świnką dziewczynką na klapie. Zrównałem się, zatrąbiłem, pomachałem, kierownik po krótkim szoku odmachał, ale chyba nie wiedział o co mi chodzi:unsure:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...