Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, koziolek napisał(a):

Pamiętam dżinsy zdejmowane z balkonu zamarznięte na kamień, na porządnym mrozie szybko schnie.

Zdarzyło się nie raz, albo: kiedyś to były zimy...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaca68 napisał(a):

Jeśli nie fejk, to nieśmieszne.

FccSqSjWAAAcjGd.jpg

Z taką panią to w ogóle nie trzeba grzać mieszkania. Problem może się jednak zrobić, jak z powodu tarcia ciał temperatura przekroczy 19 stopni, wtedy i mój Boże nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaca68 napisał(a):

Jeśli nie fejk, to nieśmieszne.

czy ten konkretny plakat jest fejkiem to nie wiem ale Szwajcarzy wprowadzili ograniczenia co do ogrzewania i chyba kąpieli (co 2-gi dzień) i grożą karami za nie przestrzeganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, suberet napisał(a):

W kraju, gdzie wlepiają mandaty za spłukiwanie wc po 22 to jak najbardziej możliwe.

Do tego wprowadzają zakaz poruszania się wszędzie autem elektrycznym. Będzie można jechać tylko do pracy, lekarza lub po niezbędne zakupy do sklepu, jak za covida. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dk 16 w okolicach Orzysza zamknięta do odwołania.
Rano z powodu gołoledzi wpadła do rowu ciężarówka ze zwierzętami, przyjechała solarka która tez wpadła do rowu, następnie przyjechała kolejna która zderzyła się z samochodem osobowym i wpadła do rowu.

 

Normalnie Gang Olsena 

:biglol:

 

  • Haha 3
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Dk 16 w okolicach Orzysza zamknięta do odwołania.
Rano z powodu gołoledzi wpadła do rowu ciężarówka ze zwierzętami, przyjechała solarka która tez wpadła do rowu, następnie przyjechała kolejna która zderzyła się z samochodem osobowym i wpadła do rowu.

 

Normalnie Gang Olsena 

:biglol:

 

Nie śmiej się, jest rozpiździaj jakiego dawno nie było, autobusiarze stoją w zatoczkach bo boją się jechać a na urazówce to gips pewnie betoniarką mieszają bo na chodnikach ślisko :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii np. występuje zjawisko "okupas". Jak ktoś wprowadzi się do twojego domu i przez 48 godzin tam pozostanie, to nie możesz ich potem wygonić. Słyszałem, że jeden facet po 6-7 latach "okupował" własne mieszkanie z powrotem, jak dzikie lokatorzy pochwalili się na FB, że jadą na wakacje.

W Polsce zresztą też co raz popularniejszy wynajem okazjonalny. 

 

A jaki znacie najnormalniejszy kraj (chodzi mi o brak głupich przepisów i wysokich podatków)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...