Jump to content

koziolek

Użytkownik
 • Posts

  1939
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

koziolek last won the day on January 25

koziolek had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Białystok
 • Auto
  Forester XT 2.5
  "ten wzmocniony"

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

koziolek's Achievements

..:: Subarofanatoholik ::..

..:: Subarofanatoholik ::.. (6/13)

2.1k

Reputation

 1. koziolek

  LPG w Subaru

  Nie rozumiem Waszej fascynacji tymi guzikami, i tak pokazują co chcą jak zapiszczy znaczy że czas tankować. Bardziej się patrzy na przebieg od ostatniego tankowania niż na te wskaźniki poziomu. Mam tutaj wstawiony i uderzam kolanem przy wsiadaniu, sugeruję przykleić w schowku poniżej(tak miałem tak w lanosie) jak już musiałem pstrykać to otwierałem i już.
 2. koziolek

  LPG w Subaru

  Właśnie o tym mówię, daj mu luzem ten kolektor, niech powierci zanim zamontujesz do auta. Stare uszczelki mogą się rozpaść , ale mogą być też ok, ja bym wymienił na OEM nówki, szkoda roboty jak zacznie łapać lewe powietrze.
 3. koziolek

  LPG w Subaru

  Montuje się tylko to co pan gazownik lubi i serwisuje Daj mu kolektor, niech powierci pod wkrętki.
 4. Na fejsowej graciarni ktoś sprzedaje forka na części, polifta. Ma prawą lampę, która u Ciebie jest uszkodzona?
 5. koziolek

  LPG w Subaru

  Nigdy nie słyszałem, STAG chyba najbardziej popularny w PL. 125 kM nie ma zbyt dużych wymagań, pojedzie na wszystkim.
 6. Prawdopodobnie chodzi o wyprogramowanie drugiej sondy to większość tak robi, szczególnie na przelocie i custom'owej mapie. Mam full decat i obydwie sondy, druga jest odsunięta na tulejce i nigdy nie miałem z tego tytułu checka.
 7. Pierwsze słyszę o takiej przypadłości Szacun za robienie przewodnika w takie upały Coś tam robiłem przy aucie w weekend, ale bardziej się skupiałem na zmianie mokrych od potu koszulek
 8. Co takie małe? Czy ta rozpórka nie jest na odwrót?
 9. Siateks jak kiedyś na calibrach Halogeny idą z tyłu, za siatką?
 10. Ooo, kolejny dowód że ziemia jest płaska
 11. Wszystko jak napisał @mechanik, dla lodówki kompresorowej o mocy 35-45W nie ma takiej potrzeby. Lodówka żre prąd tylko jak chodzi kompresor, około 4A, po pierwszym rozruchu około 20 minut aż zbije temperaturę (27 stopni na zewnątrz, ustawiona temp w lodówce 0 stopni) później jak pisałem wyżej, kompresor startuje 3-4 razy w ciągu godziny na 5 minut. Prostymi słowami, napięcie w aku 12,8V, odpalamy lodówkę, po 12 godzinach będzie 12,7V-12,6V Oczywiście lodówki mają zabezpieczenia przed rozładowaniem aku, moja (o ile dobrze pamiętam) nie wystartuje jeśli napięcie spadnie poniżej 11,7V, także spokojnie uruchomimy auto.
 12. Nie mam zastrzeżeń, chodzi teraz non stop w kamperze od chyba 5 tygodni[emoji848] temperatura ustawiona na 0°C. Średnie zużycie prądu to około 1A na godzinę, agregat się uruchamia 3-4 x w ciągu godziny na kilka minut.
×
×
 • Create New...