Jump to content

koziolek

Użytkownik
 • Posts

  2014
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by koziolek

 1. Zakładaj nie wnikaj, dziury żadne nie straszne, a w forku przyśpieszanie i tak mierzy się kalendarzem
 2. Mocno, w 2,5 turbo mocno czuję różnicę.
 3. Zajebiaszcze, to są profile air line, po wyjęciu tej uszczelki na górze masz system mocowań air line, można se przesuwać mocowania w zależności od potrzeb.
 4. Zamiast dolewki zmień olej. Nie zmieniaj na taki olej, będzie bardzo gęsty przy niskich temperaturach, zmień na 5W40 lub 5W50.
 5. O to to, nie pamiętałem gdzie kupiłem, a właśnie takie mam w forku ze dwa lata, naprawdę są godne polecenia.
 6. Ceramizer na pewno nie zaszkodzi, ale cudów nie oczekuj, pierdyknął bym kolejną płukankę czym prędzej i dopiero zastanawiałbym się co dalej. Raczej jedna płukanka nie ma szans zluzować pierścieni a te ewidentnie stoją czyli są zasyfione nagarem, sam pisałeś że olej jak smoła.
 7. W kolektorze wydechowym, przed wszystkimi katami, w okolicach prawego koła.
 8. Na 294mm potrzeba felg 16 cali, wszystkie subarowe felgi 16 cali wchodzą.
 9. Będą pasowały, tylko chyba w innym miejscu jest czerwone pole na obrotomierzu.
 10. Będę jechał dopiero pod koniec przyszłego tygodnia i to raczej w nocy, ale widzę że co nieco się już wyjaśniło.
 11. Musiałbym zerknąć pod fotele, ale wątpię żeby było coś widać. Bierz i zakładaj, kij z regulacją.
 12. Przy średnicy 17 cali oryginalnie jest chyba profil 55, przy 16 stkach to zdecydowanie za mało. 215/65/16 to idealna opona pomimo że o 5 większy profil niż zalecany, podnosi auto o 1 cm, nie jest zbyt ciężka, dzięki czemu nie spadają osiągi i nie wzrasta spalanie(zbyt mocno) Zakładaj to co masz.
 13. Odpuść, to zbyt małe koło, masz tu kalkulator.. https://www.v10.pl/narzedzia/Kalkulator,-,dobor,rozmiaru,opon,204.html Poniżej masz zdjęcie ze zbyt niskim profilem opony, a to 17stki 5,4 cm na średnicy
 14. Ja tak przechodziłem....z tragarzami
 15. Szczerze wątpię, kiedyś przekładaliśmy fotele do GTka, coś trzeba było wiercić, spawać itd, łatwo nie było.
 16. Coś Ci się pokićkało, co było w Gołdapi zostaje w Gołdapi nie byłem w żadnej Gołdapi, nie znam Pana
 17. Nigdy nie miałem takich problemów, tankowałem wielokrotnie i w różnych miejscach. Ostatnimi czasy olewam totalnie kraj Orbana, i już jak muszę przejechać to staram się nie tankować, ani w inny sposób wydawać pieniędzy.
 18. Po kolejnym tankowaniu jest dobrze? może jakaś awaria wielozaworu.
 19. Seria, na lodzie było idealnie czuć kiedy visco rozpina, przy locie takim bokiem jak na zdjęciu tylne koła kręciły się z ta samą prędkością i zaraz auto uciekało w tył. Tego nie znałem, widzę że masz doświadczenie w temacie
 20. Jest sprawny i zawsze pokazuje to co powinien. U mnie boost ładuje bez problemu. mam lekkie poszarpywanie(2, 3 szarpnięcia) podczas delikatnego rozpędzania się i też się zastanawiam czy to nie zmienne fazy.
 21. Miałem wręcz odwrotnie, przebieg na pełnej butli wzrastał o 100km. Nie słyszałeś podczas tankowania 'lejącego' się gazu?
 22. Przypomniałeś mi że mam butelkę 1 mln, przygotowaną na dyfer. Visco nawet na 20 kg będzie bez porównania gorsze od każdej szpery, będzie się grzało, będzie puszczało na prostej, tak więc zanim zepnie, będziesz już w połowie zakrętu. Tani mod na trawę czy lód, trochę pomoże w terenie, ale nie za wiele. edit. Pamiętam jak mi visco puszczało na lodzie, na zakręcie ładnie spinało, ale zaraz lecąc bokiem niestety puszczało i lanos leciał w pi..u
 23. Dzięki, wiem na co zwrócić uwagę.
 24. Nawet nie wiedziałem że ma jakąś nazwę, bardziej pasuje 'kalesony blue'
×
×
 • Create New...