Jump to content

koziolek

Użytkownik
 • Content Count

  1851
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by koziolek

 1. No tak, masz rację Dawaj od razu więcej, nie będziesz robił dwa razy
 2. Zaraz zapytasz ile stopni negatywu
 3. Tak. Obawiam się, że za małe grubości. Ilość błota po jednym przejeździe na tych podkładkach podwoi wagę auta Wyważasz otwarte drzwi, chłopaki na forum robią profi dystanse na sprzedaż.
 4. Nawet nie pisz takich rzeczy[emoji50] Przy dokręcaniu śruby będą się obracały, przydałoby się przyłapać migomatem. Koncepcja kilku podkładek jest do kitu, tnij tak grube ile potrzebujesz liftu. Będzie kłopot z ustawieniem geometrii, jeśli dasz 3cm i więcej.
 5. Bardziej, brak miejsca na odprowadzanie oleju, np. dysz natrysku na denko tłoka.
 6. Nie mówię tu o miejscu, tylko o taborze, odmalowanie wałkiem to nie są jakieś chore koszta, ale cóż.. trzeba łuki triumfalne budować.
 7. Szkoda taboru, stoi i rdzewieje od 2005, jak by nie było jest to część naszej historii. Niewielkim kosztem dało by się odrestaurować i udostępnić zwiedzającym, ale....
 8. Bez przesady, 8 śrub M8 wytrzyma dużo więcej niż jakikolwiek oryginalne belki poprzeczne. Większość sił będzie działała na ścinanie tych śrub, szybciej wyrwie relingi z dachu[emoji41]
 9. Dla mnie bomba, można namiot wrzucić, lub co kto chce. myślę tylko że podczas przewozu koła, trapów czy innego szpeju milicja miała by kilka pytań co do mocowania wszyskiego. Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 10. Szukaj nieszczelności, albo krokowy do czyszczenia.
 11. Jest gorzej niż myślisz, niedawno kupiłem VW T5
 12. Samochodzik w bursztynie? nie widzę na zdjęciu Taka lepsza
 13. Być może i XL, czy naprawdę nie wiadomo, indeks prędkości trochę mały do forka. Nie mam nic przeciw takim eksperymentom, ale trzeba pogodzić się z tym, że np. będzie ciężko wyważyć, czy jakieś bicie podczas szybszej jazdy itd Dołożyłbym kilka stów i np kupiłbym Toyo Open Country AT Plus, zrobiłem na takich kilka poważnych wyjazdów po Bałkańskich bezdrożach i złego slowa nie powiem.
 14. Poza asfalt-Nie warto. Mowa tutaj o oponach które podołają cięższym warunkom. Większa wytrzymałość na uszkodzenia boku opony, ostre kamienie, patyki itd.
 15. Dlatego też 215/65/16 jest uważany za maksymalny wymiar, który wchodzi bez modów. Opony zawsze trochę się różnią, w zależności od bieżnika.
 16. Fotki ile zostaje do kielicha, pierwsza to 215/75/15, druga to 215/65/16.
 17. Już widzę jak się zawijasz tym wężem i wyskakujesz świecąc z krzaków
 18. 70 dolców za światełko/metrówkę Mam nadzieje że chociaż będzie działać. Ja miałem pod markizą listwę meblową w środku z ledem, koszt 50zeta, było aż za dużo światła. Teraz markiza ląduje na busie a listwa mocowana na magnesy.
 19. Trochę chaotycznie piszesz, wiskoza nie ma wpływu na pasowanie dyfra do skrzyni, od tego są zębatki. Jeśli zmieniasz samą wiskozę, będzie pasowała bez problemu.
 20. Pod wzdłużny tyle ile liftu, przy ironach 4 cm, z tyłu na amorach chyba mam poli 1 cm, nie pamiętam czy wogóle je mam, tyle miałem zmian że sam się gubię[emoji23]
×
×
 • Create New...