Jump to content

koziolek

Użytkownik
 • Content Count

  1661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by koziolek

 1. Napisał ten, który nie zamierza w błoto zjechać [emoji1787] Taptane Tapatalkiem
 2. Najlepsze w tym jest to, że nigdy nie byliśmy w tej Morandówce i już chyba nie będziemy.
 3. Jeździmy od kilku lat po całej Europie, mamy jakiś tam stopień, co wiąże się ze zniżkami, jak i dostępem do ofert które są nie widoczne innym.
 4. Prawilnie prawicie, tym bardziej że Pani miała informację o rezygnacji tydzień przed terminem. Nie jestem jakimś tam upierdliwcem, ale w tym przypadku pozwolę sobie być uparty jak kozioł O ile Pani nie spuści z tonu, poświęcę chwilę swojego czasu na napisanie kilku komentarzy w necie, i kilka listów poleconych.
 5. Postawiłem forka na zimówki, bo Ateki idą do wyprawo busa[emoji41] Do forka będą nowe Toyo open country AT3 o ile będą w Europie [emoji849] Taptane Tapatalkiem
 6. Michał, my mieliśmy spać z Dziedzicem i Roz w czwórce, mogliby iść do Akirów pokoju, miałbyś sobie czwórkę, moja kasa i tak pewnie przepadła, tak sama Akira, więc wydaje mi się że zamiast płacić gdzieś indziej, lepiej zapłać Nam po odpowiedniej zniżce np 50% albo po flaszce, nie wiem co na to akir.
 7. Później będą nawoływać, ratujcie branżę turystyczną/hotelową Już wiecie dlaczego jeździmy zawsze z partyzanta, niczego nie rezerwujemy..... Rezygnacja ponad tydzień do terminu przyjazdu, mają zwrócić kasę bez łachy. Trzeba będzie uprzykrzyć Morandówce życie jednym donoskiem do sanepidu, lub innej instytucji.
 8. My niestety też odpadamy, nocleg opłacony w Morandówce z piątku na sobotę też mamy, szczegóły zna Dziedzic, jak ktoś ma ochotę to odstąpimy. Taptane Tapatalkiem
 9. Mają zmianne fazy, ja zawsze zakładam paski Mitsuboshi.
 10. Wertykalny to akurat PIONOWY, więc ma się to nijak do Twojego opisu.
 11. Nie pamiętam gdzie miałem kliny do wybicia, chyba w WRX, bo w forku mam wewnętrzne przeguby wchodzące do skrzyni, męskie
 12. Nie łatwiej zbić zewnętrzny przegub?
 13. Podkładki pod wahacz trzeba już tylko zakładając Irony, przynajmniej u mnie tak było. Jak rozumiem masz teraz Irony i podkładki na amorach, więc po założeniu podkładek pod wahacz geometria by się przydała, zobaczysz jak będzie się prowadziło auto i podejmiesz decyzję. Napisz do Rafaelo, zrobi Ci profi podkładki pod wahacz.
 14. Robiłeś geometrię po lifcie bez podkładek pod wahacz?
 15. Ja wszystko chwalę co moje[emoji16] Mam Toyo open country ze względu na to że autem jeżdżę codziennie a i każdy wyjazd to kilka tyś po asfalcie, zanim wpakujemy się w jakiś shit. W terenie radzą sobie dobrze, szybko oczyszczaja się z błota a i kopią nieźle, jak ekipa widziała na górce koło miszy działki[emoji869] Na mokrym asfalcie nie są tak śliskie jak np BFGoodrich, tu to jest przepaść oczywiście na korzyść Toyo. Największy test miały w Górach Albanii, gdzie np hamowałem boczną ścianką, na max skręconych kołach a auto i tak jechało prosto w przepaść [emoji44] 50 km podjazdu po ostrych kamie
 16. To chyba wyższa od SG, ale pewnie mocniej siądzie przez te 14mm.
 17. Zmierz grubość zwoju tej sprężyny, porównaj z SG. Iron podaje wysokość 365mm, a na zdjęciu wygląda że na wysokość jest jak SG.
 18. Jak zakładałeś nowe springi to mogło siąść, Bartek narzekał że mu Irony strasznie usiadły. Ja niestety nie pamiętam ile miałem przed liftem, ale też mi się wydaje że 1 cm siadło.
 19. Tego nie wiem, ale zwróć uwagę, że długość nie ma znaczenia w przypadku rozprężonej sprężyny. Standard SG i Ironman do porównania, Iron podnosi auto o 35mm.
×
×
 • Create New...