Jump to content

_ONE_

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Dobry

About _ONE_

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Góry i górki
 • Auto
  Legacy IV 2.0 165qni

Recent Profile Visitors

808 profile views
 1. Miałem podpięte przez przekaźnik, do drogowych, a używałem codziennie jesienią i zimą, ale mieszkam na końcu świata. Do wesema można dokupić fabryczne dekielki.
 2. brąz metalic, w ewentualnej opcji mat: (Indian Brown Mat)
 3. Da się to zrobić na diodzie jednokolorowej, np.: czerwonej, będzie mniej festyniarsko. Jeśli ktoś ma smykałkę do elektroniki, to można sobie wyobrazić taki scenariusz... odpalasz zimny silnik, świeci czerwona dioda, później w miarę nagrzewania dioda zaczyna wolno pulsować, aż do wygaśnięcia (nagrzany), zaś po przekroczeniu zadanej temperatury zaczyna migać szybko. Dla naszej pewności, że rozwiązanie działa, dioda zawsze musi się zapalać na kilka sekund po uruchomieniu silnika, bez względu na jego temp.
 4. Jeśli dyskretnie, to termometr progowy z dwukolorową diodą led lub ew. RGB. Po przekroczeniu zadanej temperatury dioda zmienia kolor np.: z czerw. na zielony (można upalać) lub kolory płynnie zmieniają się podczas zmiany temp... dyskretniej się nie da
 5. Nasmarowałeś miejsce przylegania listwy do szyby?
 6. Przy otwieraniu tylnych szyb miejscami podwija się zewnętrzna listwa, co powoduje straszliwy hałas... coś jak szuranie styropianem po szkle, aż zęby swędzą. Przy zamykaniu listwa się odwija i jest spokój. Takiego problemu w poprzedniej subarynie nie zaliczyłem. Jakiś pomysł, co z tym zrobić? Nasmarować tego nie mogę, a listwy są twarde jak cholera.
 7. A jaki był wynik sprawdzenia na rolkach stacji diagnostycznej?
 8. która wersja ciekawsza? https://www.youtube.com/watch?v=k0ZRNlK5JI0 https://www.youtube.com/watch?v=FrysabD5ZRs
 9. Czy przedni łącznik z ramechu też mieliście tak powyginany?
 10. Czy tylne heble z klekota też są inne jak w benzynie?
 11. Jak z perspektywy czasu wypadają łączniki jgr (ramech)?
 12. Tak, zadzwoń i pogadaj, facet był mechanikiem w aso subaru. Jak wieki temu kupowałem od niego pierwszą subarynę, to stała tam jakaś przekładka.
×
×
 • Create New...