Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Dottoree napisał:

Znowu kau wybiło...? 

Kiedyś dawno pewien ksiądz mi powiedział, że mam czytać biblię, bo te satanisty lepiej ją znają niż katolicy. Posłuchałem go, ale dopiero po latach zrozumiałem dlaczego miał rację :)

P. S. Teolodzy twierdzą że dogmat o niepokalanym poczęciu wywodzi się z biblii, co chyba tylko potwierdza powyższe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Dottoree napisał:

Znowu kau wybiło...? 

Nie wybiło, tylko szanujmy się wzajemnie, każdy ma prawo do swojego światopoglądu i tego w co wierzy lub nie wierzy i nie jest to powód do nieśmiesznych żartów. 

Tylko tyle i aż tyle.

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pumex1 napisał:

FB_IMG_1654689909341.jpg

 

A rzeczywistość mówi "sprawdzam" ;) Myślę, że autorzy żartów powinni być ostrożniejsi. Bo to co jeszcze wczoraj było "literacką" fikcją, dziś staje się rzeczywistością.
 

 

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, subleo napisał:

Myślę, że autorzy żartów powinni być ostrożniejsi. Bo to co jeszcze wczoraj było "literacką" fikcją, dziś staje się rzeczywistością.

To prawda. W weekend obciąłem z moich sosen kilka przeszkadzających za długich gałęzi. Potem ogoliłem zielone i wywiozłem na PSZOK, ale grube gałęzie pociąłem i wrzuciłem do drewutni. Gdy to samo robiłem dwa lata temu, to wszystko poszło do śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...