Skocz do zawartości

czemu zdecydowaliście się na zakup subaru?


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz na rajd kormoran moj tata zabral mnie kolo 1990 roku. mialem wowczas 4 lata, bubel latal mazda 323, pozniej byla sciera cosworth, szczerze mowiac pamietam to jak przez mgle, pierwszy raz prowadzilem sam auto w wieku 6 lat jak tylko dosiegnalem pedalow... :mrgreen: dalej holek w celice i nocne treningi na podolsztynskich szutrach (4 klasa podstawowki) w tym tez czasie czesto jezdzilem z tata na rozne place i uczylem sie jezdzic (rowniez na rajdowo, z recznym ;) ) smiesznie wygladalo auto jadace bokiem a zza kierownicy ledwo wystawala glowa kierowcy :grin: auto z rajdowym charakterem od zawsze bylo mi pisane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego??

Juz od paru dobrych lat podobal mi sie STI a dokladniej model 2003-2005..Myslalem ze nie kupie bo w miedzyczasie po japoncach dojezdzalem BMW i mialo byc "M".

Pozniej mialem wracac do do japonca..a dokladniej do Civica Type-R ale zobaczylem przez przypadek taniego ale slicznego WRX i zwariowalem ze te auta tutaj takie tanie sa..

Jazda probna WRX i STI i odpowiedz byla prosta

:arrow: STI :mrgreen::mrgreen:

No i stoi pod cahlupa :wink:

W sumie mozna powiedziec ze kupujac tego STI spelnilem swoje wielkie marzenie :mrgreen::mrgreen:

Mam banana juz od piatku :mrgreen::mrgreen:

Dziekuje za uwage..sorry ze krotko i chaotycznie ale jestem w pracy..i dalej pod wrazeniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo:

- boxer "gada" najpiękniej (a zaturbiony: :twisted: )

- mogę bezpieczniej (szybciej) wyprzedzać

- polskie krawężniki i dziurawe drogi stały się "znośniejsze"

- jest "na górze" listy małoawaryjnych aut

- szyby bez ramek mi sie podobają :cool:

- moja Żona i Dzieci też tak uważają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw była fascynacja rajdami, potem wpadło trochę kasy- kupiłem szlifierkę Civica z 2001r, następnie ojciec przebąknął coś że myśli o odkupie Hondy, a u mnie pod domem stał już boxerek na niemieckich blachach :) (wtedy dowiedziałem się, że przebąknięcie o czymś nie oznacza bycia zdecydowanym na zakup ;)).

Subaru bo: stale 4 koła mają moc, piękna klasyczna buda i plejady na pysku. Do tego 125koników, które dają jako takie osiągi i są jeszcze ekonomiczne. szyby bez ramek powodują lekkie zamieszanie : "eeeee, tutaj czegoś nie brakuje, nie??"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraziłem się rajdami 10 lat temu, wtedy też Hołek zdobył Mistrzostwo Europy w Subaru Imprezie ( pierwszy raz usłyszałem o takiej marce). Na pierwszym rajdzie zobaczyłem seryjnego GTka, pogadałem z właścicielem, potem mnie przewiózł i wtedy zakochałem się w Subaru :) Dopiero po 5 latach kupiłem swoją pierwszą Impreze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak dobra reklama i to za darmo

 

 

niekoniecznie, bo temat jest dla tych co juz sie zdecydowali ;)

 

Tylko na to forum wchodza tez ludzie co szukaja nowego auto!!!

Najlepsza reklama jaka moze byc pochlebne opinie ludzi co maja te samochody!!!

 

Jak ktos sie zastanawie ten watek rozwieje jego wątpliwosci:)))Szanowna dyrekcjo zmieniam zdanie nie piwo .....zgrzewka dla kazdego w tym watku:PP

 

 

ps dla przykladu-> ja kupilem impreze jakis rok temu, na dzien dzisiejszy ojciec przymierza sie do kolejnej imprezy w domu, a wujek juz smiga od 3 miesiecy legasiem.....i mysle ze to nie koniec subarek w rodzinie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd pamiętam moją uwagę zwracało Subaru.

Podobał mi sie rajdowy klimat i brzmienie tego auta.

 

Poprzednie auto kupowałem w 2004, miał być to piękny GT'ek, jednak poprzedni właściciel rozbił go dzień przed sprzedażą :cry: Innego GT'eka w takim stanie i za taką cenę nie znalazłem więc kupiłem inne auto na przeczekanie.

 

Impreza jest autem, które imho idealnie do mnie pasuje, nie lubię pseudo sportowych coupe, wole imprezę którą ze swoim rozsądnym prześwitem i AWD mogę jeździć praktycznie w każdych warunkach.

 

A wybrałem STI zamiast WRX, ponieważ znając przygody z moimi poprzednimi autami wiem, że jakbym kupił WRX to bym go grzebał, więc imho od razu lepiej kupic STI i miec w serii to co by się do WRX dokładało.

W dodatku niski kurs $ też pomógł w podjęciu decyzji o kupnie STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od ZAWSZE wiedziałem, że będę jeździł subaru (hołek z najlepszych czasów załatwił temat - szczylem byłem wtedy więc emocje były przepotężne :wink: )

tylko nie wiedziałem kiedy i do końca - którym :razz:

dawniej myślałem o gt (nawet żona się zgodziła - na kombi.....................)

niedawno zacząłem się rozglądać za dwulatkiem - foresterem, przez przypadek oglądnąłem legacy, no i już nie wiedziałem (a jako że mamy terenowego mavericka, więc zdecydowałem się na legacy - tym razem kombi odpadło u żony, a i ja wolę sedany :cool: )

gdy pojawił się boxer diesel - decyzja zapadła w momencie (choć okazało się, że zamówiłem ostatnią sztukę z pierwszej dostawy - dzięki tu salonowi pana Kopra, bo fajnie udało się załatwić kolor, który mi pasował) - lepsze osiągi od 2.0, porównywalne w zasadzie z 2.5, spalanie wiadomo (wiem, wiem - to nie o to chodzi ale jak robię 40-50kkm rocznie - ma to sens) no i stałe 4x4 - o to chodzi!!!!, 8 i pół do setki, szyby bez ramek!!!!!!!, super wygląd (no i wlot na masce :razz: ), auto jednocześnie z klasą i nie rzucające się zbytnio w oczy - o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec przymierza sie do kolejnej imprezy w domu, a wujek juz smiga od 3 miesiecy

 

to sie nie ma co przymierzac, to trzeba isc w slady przebojowego wujka, ktory na baletach juz 3ci miesiac i zrobic nastepna impreze. Ja rozumiem, ze szkoda dom demolowac, ale dobra imprezka to jest to! :razz: :mrgreen: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tato juz stateczny wiec tylko autem przyszło mu sie dowartosciowac:PPP Wiesz dzieci wyrosly wnuki za jakiś czas.....ojjj dawno lata za nim, jak 18stki na WSke sie wyrywalo :PPPP

 

W sumie wg mnie legaś bardziej mu bedzie pasował, bo on o dyszlu cały czas bełkocze......a imprezy puki co nie ma :((( Wiec dylemat impreza juz wolny ssak czy czekamy na dyszla lub legaś juz....

 

Ja mojej imprezy tez nie sprzedam szybko, a potem to juz zostanie pewnie bo szkoda bedzie wierne autko sprzedac:)))......i beda 2:))

 

[ Dodano: Pon Maj 19, 2008 6:24 pm ]

cypis napisał/a:

ojciec przymierza sie do kolejnej imprezy w domu, a wujek juz smiga od 3 miesiecy

 

 

to sie nie ma co przymierzac, to trzeba isc w slady przebojowego wujka, ktory na baletach juz 3ci miesiac i zrobic nastepna impreze. Ja rozumiem, ze szkoda dom demolowac, ale dobra imprezka to jest to! :razz: :mrgreen: :grin:

_________________

Switch on!

 

 

 

Doooooooooooooooobre sie uśmiałem:))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo marzenia trzeba spelniac :mrgreen: , bo w zyciu wazne sa tylko chwile, bo Intak dal sie przejechac, bo Lucek w glowie namieszal, bo na III Plejadach poznalem wspanialych ludzi, bo jak wsiadam to niczego wiecej mi do szczescia nie potrzeba i tak mozna bez konca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies 6 klasa podstawowki - poczatek fascynacji motoryzacja

collin mcrae rally - zainteresowanie rajdami samochodowymi

the fast and the furious - zainteresowanie tuningiem

pierwsze zarobione $ - tuning odziedzicznonej Fiesty 1.8D w stylu F&F

... potem zmiana auta dojrzeawnie mysli o Subaru , w trakcie uswiadomieni sobie ze z tym "tuningiem" to nie zupelnie tedy droga :oops:

... milion pomyslow na auto, ktore zmienialy sie szybciej niz dni w tygodniu ale jeden sie nigdy nie zmienial az w koncu uciulalem na jego realizacje...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu miałam ograniczony wybór. Mąż postawił mnie w sytuacji: bierzemy BMW525d kombi, albo OBKa. W grę wchodziła jeszcze 330xd kombi.

Wybór nie był trudny :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuning odziedzicznonej Fiesty 1.8D w stylu F&F

 

Jacool :arrow: masz jeszcze foty :?: :mrgreen:

 

BMW525d kombi, albo OBKa. W grę wchodziła jeszcze 330xd kombi

 

pomijajac wszystko inne, w przypadku Subaru napewno mniej wizyt w warsztacie niz w przypadku Biemdablju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzemy BMW525d kombi, albo OBKa. W grę wchodziła jeszcze 330xd kombi
:)

pozostawienie takich alternatywch, to "manipulacja wyborami" ze wskazaniem na Obk ;)

(Zaraz się odezwą bawarskiej motoryzacji, ale cóż - prawda w oczy kole, Obk było poza konkurencją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...