Skocz do zawartości

czemu zdecydowaliście się na zakup subaru?


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaczęło się od Citroena GSA 1.3 boxer chłodzony powietrzem z gaźnikiem Solex moc 60 KM. Polubiłem ten typ silnika, bo był bardzo elastyczny, i pomimo 18 lat i przejechaniu 235 tys km, nic się nie z nim nie działo. Niestety blacha nie wytrzymała :razz: No i trafiło na Subaru. Musiałem poczekać 10 lat ale warto, bo nie dość, że boxer to jeszcze diesel. No i świetnie się prowadzi - mój teść jeżdżący E-klasą powiedział, że Forkiem jeździ mu się lepiej niż Mesiem :grin: Dla nas to nic nowego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od Citroena GSA 1.3 boxer chłodzony powietrzem z gaźnikiem Solex moc 60 KM.

rewelacyjne auto, tez takim jezdzilem.... (ojciec mial) to bylo moje pierwsze zetkniecie sie z silnikiem boxer... i to bylo prawie 20 lat temu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kogii,

ja swoje GSA 10 lat temu jeszcze nieźle sprzedałem. Może to niezbyt dobre miejsce na wspominki o innych markach ale to auto dało mi tyle przyjemności z jazdy, że chyba znalazłem to "coś" dopiero w Subaru. W sumie to połączyłem w Subaru dwa auta, których nie zapomnę: właśnie GSA i Renault 5 Alpine Turbo (1982r ale jak jeździło jeszcze w 2000 r!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogii,

ja swoje GSA 10 lat temu jeszcze nieźle sprzedałem. Może to niezbyt dobre miejsce na wspominki o innych markach ale to auto dało mi tyle przyjemności z jazdy, że chyba znalazłem to "coś" dopiero w Subaru. W sumie to połączyłem w Subaru dwa auta, których nie zapomnę: właśnie GSA i Renault 5 Alpine Turbo (1982r ale jak jeździło jeszcze w 2000 r!)

 

Witam kolegę na Forum :)

Czy to nie ja Cie molestowałem w Serwisie u Kocara :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ja Cie molestowałem w Serwisie u Kocara

 

Coś około 20 kwietnia, narzekałem że hotel na zlot obowiązkowy. Jeśli namiar się zgadza to molestowałeś skutecznie, bo wpisałem się na forum i zlot w Mikołajakch też zaliczam (trasa turystyczna).

I, nawiązując do tematu tego forum, dlatego m. in. wybrałem Subaru :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...