Skocz do zawartości

czemu zdecydowaliście się na zakup subaru?


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

....bo Dyrekcja kazała :mrgreen:;)

Swoją drogą moja miłość do Subaru zaczęła się wraz z pewnym SVX-em przyjętym w rozliczeniu. Jedna trasa zimową porą i już wiedziałem o co chodzi w tej grze ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby diesla nie wprowadzili to jeździł bym teraz mazdą 6

Ja pewnie też. Od ładnych paru lat jeżdżę turbodieslami (wiecie o co chodzi z tym momentem obrotowym) i już prawie byłem zdecydowany na Mitsubishi Outlandera lub Suzuki Grand Vitarę, a w ostateczności właśnie M6. Suzuki jeździło mi się nawet lepiej, zwłaszcza po wysokich krawężnikach :grin: . A tu nagle grom z jasnego nieba: Subaru wprowadza diesla do Forestera, to znaczy, że nareszcie ma ofertę dla mnie. Przecież nie będę jeździł jakimś Audi lub VW. Prawdziwy mężczyzna dobrze wygląda z fularem, pod krawatem lub w muszce, ale nie w Golfie! Wybaczcie użytkownicy niemieckich wehikułów, ale ja wolę mieckie, a z mieckich zawsze najwyżej ceniłem Subaru. Długo była to miłość bez wzajemności, uznałem w końcu, że zbyt długo. Nie jetem ślepy i dostrzegam też wady pojazdu, jaki wybrałem, ale za to radość z jazdy i towarzystwo na forum są w stanie wynagrodzić te drobne niedociągnięcia. Pozwolę sobie tu zacytować czyjś podpis, który zobaczyłem za pierwszym wejściem na forum, jeszcze jako potencjalny nabywca: po co pchać samochód jeżeli można mieć subaru. Chyba coś przekręciłem... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku lat 90 (93 abo 94, nie pamietam dokladnie) do ojca przyjechal kolega ze Szwajcarii.... zostalem poproszony, zeby ich zawiesc na impreze alkoholowa a pozniej odebrac jego autem, ktorym to okazal sie nowy legac 2.0 wolnossacy, sedan... marka subaru jeszce nie byla mi wtedy znana... nota bene, byl to pierwszy porzadny samochod, jaki prowadzilem jako nastolatek - ojciec mial 125 i pozniej poldka - bylem zauroczony jak to sie prowadzi, wyposazeniem.... a pozniej to juz normalnie, jak u wiekszosci - rajdy, gra 'Colin McRae' :arrow: choroba nieuleczalna, pierwsze proby leczenia podjete dopiero w 2006 roku (pierwsza wlasna impreza turbo, '99 classic) :mrgreen:

na razie zarazilem trzy osoby, z czego dwie probuja sie aktywnie leczyc na tym forum - T8lek i Radnor, z czego najbardziej beznadziejnym przypadkiem jest T8lek - svx, impreza, a wczoraj do mnie zadzwonil, czy nie kupimy sobie 'na spole', do zabawy, turbo antyka.... :shock:

ale jazda..... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajeżdżam na parking w Spindlarowym, pan staje mi na drodze i oświadcza nie ma miejsc, ja na to "może gdzieś się jeszcze wcisnę ? :wink: ", pan spogląda na auto, "aaaa subaru, subaru da radę :lol: ".

I rzeczywiści dało radę :twisted: , dla tego właśnie kupiłem subaru :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
subaru jest mieckie, jak i wszystko inne, co nie jest nie-mieckie...

Na moim stoi napisane "made in Germany". Musisz tylko sciagnac te wielka oslone silnika.

Pod nia jest taki gumowy waz i na nim to napisali. Probowali ukryc... :cool:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

na razie zarazilem trzy osoby, z czego dwie probuja sie aktywnie leczyc na tym forum - T8lek i Radnor, z czego najbardziej beznadziejnym przypadkiem jest T8lek - svx, impreza, a wczoraj do mnie zadzwonil, czy nie kupimy sobie 'na spole', do zabawy, turbo antyka.... :shock:

ale jazda..... :razz: :mrgreen:

 

Napiszę tylko, że kogii jest podwójny świniak (subarowy oczywiście!). Bo raz, że dał mi classica poprowadzić, przez co WRXa kupiłem przy akompaniamencie stukania w czoło tej rozsądniejszej osoby w związku. A drugi raz świniak jest, bo dał mi STi poprowadzić i znów mnie za jakiś czas stukanie w czoło czeka.

 

Ale trzeba przyznać, że młoda z drugiego końca parkingu samochód wypatrzy i biegnie wydając subarowe w jej mniemaniu dźwięki. A kiedy tłumaczyłem kobiecie, że to idealne auto rodzinne, to tylko stukała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że młoda z drugiego końca parkingu samochód wypatrzy i biegnie wydając subarowe w jej mniemaniu dźwięki.

A propos dzwiekow: niedawno przed ogrodzeniem zatrzymala sie kobieta z dzieckiem (takim co pewnie niedawno chodzic zaczelo). Dziecko cos tam wymamrotalo, kobieta na to: "tak, subaru". Dziecko z przysiadem: "pppppfrrrrhhhhrrrrr" (albo cos podobnego).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowany na SUBARU byłem od dawna, tylko spalanie było za duże - a jak wyszedł DIESEL to żona już nie miała argumentów, a teraz zadowolona od ucha do ucha.

Argumenty - kultowa marka z genialnym napędem na 4 i boxerem - co więcej potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córce nic się nie stało, poza tym że buzia trochę piecze od eksplozji poduszki.

Dlaczego?

 

Mnie nigdy nie piekło a już dwa razy porządnie przywaliłem.

piecze od oparzenia gazem wychodzacym z opadajacej poduszki, moze miales szczescie, mnie np po przygodzie z piekarnia piekla reka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecze od oparzenia gazem wychodzacym z opadajacej poduszki, moze miales szczescie, mnie np po przygodzie z piekarnia piekla reka

Ręka tak, zgodzę się. Poduchy po bokach mają otwory. Nawet lekko włosy mi przyjarało.

Ale dlaczego twarz? Bez pasów jeździcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo szukałem małego auta na zime (latem i tak śmigam tylko na moto)... miało mieć napęd AWD, nie być drogie w zakupie i w eksploatacji... wbiłem te dane w szukajkę na mobile i autoscout24 i wybór był jeden Justy... małe, tanie, pospolite (buda od SWIFTa) Zimą skutecznie daje radę z zaskoczonymi drogowcami (czy tam śniegiem jak zwał tak zwał). Niestety brakuje stanowczo jakis 30-40 koni pod maską... Naprawdę przydało by się cos w stylu Justy WRX że nie wspomne o STi.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...