Jump to content

radnor

Użytkownik
 • Content Count

  1083
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

radnor last won the day on July 18 2019

radnor had the most liked content!

Community Reputation

1304 Wspaniały

About radnor

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 06/16/1982

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  północ
 • Auto
  czerwone uturbione i rodzinne volvo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odkopię starocia, szukam kilku atrakcji dla rodziny 2+1 (13 lat) na tydzień, lądujemy w Reykjavíku gdzie pewnie spędzimy max jeden dzień i pożyczymy jakiś samochód na objazd co ciekawszych miejsc w okolicy.
 2. Zorganizować wyjazd to dla mnie żaden problem jeśli masz grupę pewnych osób, które mogą zorganizować sobie urlopy, plany rodzinne, transport i całą resztę z krótkim wyprzedzeniem. Już kilka razy wyjazdy do strefy organizowałem i wiem jak to wygląda z dograniem grupy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, a co dopiero "za 3.5 tygodnia zwolnił się termin". W razie czego pisz.
 3. Chyba wszyscy zainteresowani są na naszej grupie Whatsappowej, ale dla potomności napiszę jak się sytuacja rozwinęła. Pierwotny termin wrześniowy wypadł z kalendarza dosłownie 4 tygodnie przed wyjazdem - rząd Ukrainy 28go sierpnia zdecydował się zamknąć granice na miesiąc. Oficjalnie bo covid, mnie oficjalnie z powodu różnych przepychanek dyplomatycznych, bo granice są już otwarte mimo lawinowego wzrostu nowych przypadków wirusa. Przez to, że grupie ciężko było przełożyć wszystkie urlopy i plany "na za tydzień" oraz z uwagi na bardzo niestabilną sytuację na najbliższych
 4. Nie ma za co, drogi spamujący bocie. Czy leci z nami moderator?
 5. Trochę późno zobaczyłem twoją odpowiedź - nadal jesteś chętny? Mamy termin 27.09 (wyjazd z Kijowa) do 1.10 (powrót wieczorem), piszesz się? Wyślij mi PW jeśli tak, dodam cię do naszej grupy whatsappowej.
 6. Gębą śmieje się przez całą jazdę testowa, fun factor 6/10.
 7. Hahaha super zabawa, dawno nie miałem takiego funu z jazdy! Fun Factor - 6/10... No ale czego spodziewać się po gościu, który robi ogromne zdziwione oczy za każdym razem, kiedy widzi ten sam kłirk w 47tym samochodzie w tym miesiącu.
 8. Doug co prawda często pokazuje że niezbyt zna się na samochodach, ale 22B zawsze warto obejrzeć.
 9. Tymczasem w Mongolii https://www.google.co.uk/maps/@49.0294805,104.0472184,2a,42.9y,203.19h,83.14t/data=!3m9!1e1!3m7!1sVwBliQ6pa-8IQasvvLN49A!2e0!7i13312!8i6656!9m2!1b1!2i29
 10. Oby do września przeszło, zwłaszcza że mam już konkretne plany co robić na miejscu na ten wyjazd.
 11. Nocleg i przewodnik są już załatwione, data w kalendarzu, jedyne co trzeba zrobić to zjawić się o 7 rano w Kijowie we wskazanym miejscu.
 12. EDYCJA - przepraszam za duplikat
 13. Krótko po północy w strefie zaczął padać deszcz, na chwilę obecną nie ma potwierdzonych informacji o nowych ogniskach!
 14. Ze złych - ucierpiała stacja Janów, na razie stan całości nie jest mi znany: A Same pożary można śledzić tutaj: https://firms.modaps.eosdis.nasa.gov/map/#z:14;c:30.1,51.4;t:adv-points; Skala jest mniejsza, ale płonie las między Prypecią a elektrownią, według moich znajomych spory oddział został oddelegowany do ochrony miasta, pojazdy IMR wycinają przesieki w lesie żeby chociaż spowolnić ogień. Niestety wiadomo co będzie priorytetem jeśli elektrownia będzie poważnie zagrożona. A tak
 15. Napro bzdur nigdy nie publikują, poza tym warto śledzić Alexandra Sirotę na FB. Szef Chernobyl Tour też jeździ po strefie i filmuje, ale już drugi raz dzisiaj podkolorował mocno dla klików (dorysowali w photoshopie czerwone płomienie w dymie pod samą prypecią...).. Generalnie jest chaos, staram się nie śledzić plotek i czekam na relacje znajomych ze strefy, jeden mieszka we wsi Ditiatki przy samej granicy, niestety teraz wjazd wewnątrz mają tylko ważniejsze osoby. Z dobrych wiadomości - zaczął właśnie padać deszcz.
×
×
 • Create New...