Jump to content

radnor

Użytkownik
 • Content Count

  1082
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

radnor last won the day on July 18 2019

radnor had the most liked content!

Community Reputation

1127 Wspaniały

About radnor

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 06/16/1982

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  północ
 • Auto
  czerwone uturbione i rodzinne volvo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zorganizować wyjazd to dla mnie żaden problem jeśli masz grupę pewnych osób, które mogą zorganizować sobie urlopy, plany rodzinne, transport i całą resztę z krótkim wyprzedzeniem. Już kilka razy wyjazdy do strefy organizowałem i wiem jak to wygląda z dograniem grupy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, a co dopiero "za 3.5 tygodnia zwolnił się termin". W razie czego pisz.
 2. Chyba wszyscy zainteresowani są na naszej grupie Whatsappowej, ale dla potomności napiszę jak się sytuacja rozwinęła. Pierwotny termin wrześniowy wypadł z kalendarza dosłownie 4 tygodnie przed wyjazdem - rząd Ukrainy 28go sierpnia zdecydował się zamknąć granice na miesiąc. Oficjalnie bo covid, mnie oficjalnie z powodu różnych przepychanek dyplomatycznych, bo granice są już otwarte mimo lawinowego wzrostu nowych przypadków wirusa. Przez to, że grupie ciężko było przełożyć wszystkie urlopy i plany "na za tydzień" oraz z uwagi na bardzo niestabilną sytuację na najbliższych
 3. Nie ma za co, drogi spamujący bocie. Czy leci z nami moderator?
 4. Trochę późno zobaczyłem twoją odpowiedź - nadal jesteś chętny? Mamy termin 27.09 (wyjazd z Kijowa) do 1.10 (powrót wieczorem), piszesz się? Wyślij mi PW jeśli tak, dodam cię do naszej grupy whatsappowej.
 5. Gębą śmieje się przez całą jazdę testowa, fun factor 6/10.
 6. Hahaha super zabawa, dawno nie miałem takiego funu z jazdy! Fun Factor - 6/10... No ale czego spodziewać się po gościu, który robi ogromne zdziwione oczy za każdym razem, kiedy widzi ten sam kłirk w 47tym samochodzie w tym miesiącu.
 7. Doug co prawda często pokazuje że niezbyt zna się na samochodach, ale 22B zawsze warto obejrzeć.
 8. Tymczasem w Mongolii https://www.google.co.uk/maps/@49.0294805,104.0472184,2a,42.9y,203.19h,83.14t/data=!3m9!1e1!3m7!1sVwBliQ6pa-8IQasvvLN49A!2e0!7i13312!8i6656!9m2!1b1!2i29
 9. Oby do września przeszło, zwłaszcza że mam już konkretne plany co robić na miejscu na ten wyjazd.
 10. Nocleg i przewodnik są już załatwione, data w kalendarzu, jedyne co trzeba zrobić to zjawić się o 7 rano w Kijowie we wskazanym miejscu.
 11. EDYCJA - przepraszam za duplikat
 12. Krótko po północy w strefie zaczął padać deszcz, na chwilę obecną nie ma potwierdzonych informacji o nowych ogniskach!
 13. Ze złych - ucierpiała stacja Janów, na razie stan całości nie jest mi znany: A Same pożary można śledzić tutaj: https://firms.modaps.eosdis.nasa.gov/map/#z:14;c:30.1,51.4;t:adv-points; Skala jest mniejsza, ale płonie las między Prypecią a elektrownią, według moich znajomych spory oddział został oddelegowany do ochrony miasta, pojazdy IMR wycinają przesieki w lesie żeby chociaż spowolnić ogień. Niestety wiadomo co będzie priorytetem jeśli elektrownia będzie poważnie zagrożona. A tak
 14. Napro bzdur nigdy nie publikują, poza tym warto śledzić Alexandra Sirotę na FB. Szef Chernobyl Tour też jeździ po strefie i filmuje, ale już drugi raz dzisiaj podkolorował mocno dla klików (dorysowali w photoshopie czerwone płomienie w dymie pod samą prypecią...).. Generalnie jest chaos, staram się nie śledzić plotek i czekam na relacje znajomych ze strefy, jeden mieszka we wsi Ditiatki przy samej granicy, niestety teraz wjazd wewnątrz mają tylko ważniejsze osoby. Z dobrych wiadomości - zaczął właśnie padać deszcz.
 15. Niestety potwierdziły się informacje o obozie dla dzieci "Szmaragdowy".. Z osady drewnianych domków pomalowanych w sceny z radzieckich bajek i opowieści ludowych został tylko pył.. Tak wyglądał jeszcze niedawno.. https://www.forgottenchernobyl.net/emerald-childrens-summer-camp-in-chernobyl
×
×
 • Create New...