Skocz do zawartości

czemu zdecydowaliście się na zakup subaru?


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

od dziś wiem, że nie tylko dla siebie jeżdżę subaru :wink:

sąsiad mało się nie wywrócił jak na osiedlu przejechałem zakręt najpiękniejszym slajdem jaki kiedykolwiek mi wyszedł :lol:

mam takich parę uliczek gdzie tor jazdy opanowałem jak kubica monzę :wink: i jak nikogo nie ma to próbuję jak bosse :razz:

i wiem, że trzeba będzie w końcu nabyć jakieś przechodzone subaru żeby nie było szkoda przerysować o lampę albo inny krawężnik bo czasem nie można się po prostu powstrzymać :wink: (a bardziej moze na jakies intensywniejsze zabawy/treningi/coś tam coś tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wszystkimi argumentami przytoczonymi powyżej dodam, że SUBARU to jedyna marka, której się nie wstydzę... i nie chodzi o to, że inne marki mają złą opinię ale również chodzi o stereotypy przylepione przez specyficznych użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo dawno temu zobaczyłem w telewizji rajdowe Subaru i od tamtej pory już nie mogłem zapomnieć o Subaru. Marzyłem aby kiedyś zobaczyć Imprezę na żywo, bo miałem już zdjęcia i filmy nagrane na wideo. W sklepach zawsze szukałem resoraków SI ale nie było łatwo. Oczywiście gry wyścigowe i rajdowe i zawsze prowadziłem Subaru Imprezę. Później udało mi się pojechać do salonu Subaru i tam kierowca firmowy przewiózł mnie. A ja dalej marzyłem i chciałem mieć swoją Imprezę. Trzy lata temu moja dziewczyna, obecnie żona, załatwiła mi przejażdżkę srebrną Imprezą, te 40 minut za kółkiem tej Imprezy były niesamowite i niezapomniane. Czułem jak moje marzenie powoli się spełniała. A rok temu na dzień dziecka zrobiłem sobie prezent o którym marzyłem tyle lat, kupiłem srebrną Imprezę. Tak to w skrócie wyglądało u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niestety odpowiedź na zadane w tytule pytanie dwa dni temu nasunęła się sama. Córa popełniła trzy zasadnicze błędy za kółkiem mojego Outbacka:

1. Jechała za szybko (pewnie koło 100 po mokrym i śniegu),

2. Zareagowała zbyt gwałtownie i straciła panowanie nad autem, kiedy śnieżna papka zaczęła ją ściągać na pobocze (jezdnia była wąska, a jadący z naprzeciwka skunks walił środkiem),

3. Nieumiejętnie skorztystała z hamulców.

Rezultat: uderzyła w przydrożną skarpę i drzewo. Tak wyglądało miejsce zdarzenia:

http://www.instantgallery.pl/galerie/29 ... 41315.html

A tak auto po ściągnięciu do domu:

http://www.instantgallery.pl/galerie/29 ... 41311.html

Córce nic się nie stało, poza tym że buzia trochę piecze od eksplozji poduszki.

Właśnie dlatego kupiłem Subaru. I dlatego następne też będzie Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu chciałem kupic Audi S3, wtedy Adam. kupił sobie GTeka. Wsiadłem przejechałem się i zacząłem dorastać do decyzji. Potem upalalismy pod M1, ja jeszcze passatem, Adam. GTekiem i znajomy A3 2.0TFSI. Sprawdziłem jak jedzie haldex i zacząłem szukać GTeka tym bardziej ze mojego passata zaatakowala bariera na wiadukcie nad trasa torunska :). Wiec posiadanie Imprezy, to wszystko przez Adama. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak mawiał Forrest Gump, shit happens...

Troszkę szkoda auta, ale cóż, będzie następne, a życie i zdrowie najważniejsze.

Mój Obk rzeczywiście trudno było wyprowadzić z poślizgu, bo pluł bokiem. To chyba jedyna większa wada. Niedoświadczona dziewczyna nie miała szans. Jednak najważniejszą rzeczą jest bezpieczeństwo. A to sprawdziło się bez zarzutu i za to jestem mojemu byłemu :( autku wdzięczny. Do tego ma niesamowity atut - jest uniwersalny, dobrze jeździ po szosie, ale i po średnio ciężkim terenie, a ja mieszkam w polu i dużo się włóczę po polach i lasach. Dość powiedzieć, że jak kupiłem Outbacka, przestałem używać UAZa i w końcu go sprzedałem.

A najzabawniejsze, że moja córa, z własnego wyboru też ma Subaru, tyle że "zwykłe" Legacy. Traf chciał, że akurat jechała moim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Imprezy zawsze mi się podobały, długo by wumieniać zalety tego auta. Moja historia jest bardzo prosta... Jeżdze sportowymi motocyklami od wielu lat. Zawsze słyszałem o imponującej mocy i doskonałym prowadzeniu Imprezy. Wszystko okazało sie prawdą. Jeszcze żadne auto nie dało mi tyle frajdy z jazdy... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdze sportowymi motocyklami od wielu lat. Zawsze słyszałem o imponującej mocy i doskonałym prowadzeniu Imprezy. Wszystko okazało sie prawdą. Jeszcze żadne auto nie dało mi tyle frajdy z jazdy...

 

W ustach ścigaczowego upalacza takie słowa mają zupełnie inny wydźwięk, niż w ustach klubowych lanserów jeżdżących sti (i nie mówię tu o sobie, a o forseksie :mrgreen:) :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niech mi ktoś pokaże auto, które:

 

1. jest w zasadzie śmiesznie tanie w stosunku do tego, co oferuje

2. bardzo dobry napęd AWD

3. 4 drzwi i bagażnik w sam raz na wózek i zapas pieluch na weekend w górach...

4. ...po tych górach jeździ diabelnie dobrze...

5. ...a razie gdyby kierowca równie dobrze nie jeździł, ochroni pasażerów

5. jest stosunkowo ekonomiczne jak na swoje osiągi

6. brzmi jak.. każdy wie jak

7. dzieciaki wieszają jego plakat na ścianie

8. jest na tyle rzadkie, żeby w przeciwieństwie do posiadaczy golfów R32 i S4-rek, kierowcy Imprezy pozdrawiali się na drodze i zagadywali na parkingu

9. jest niebieskie

10. ma spoiler prodrive, którego kogii mi zazdrości i rozpowiada, że jest brzydki! :lol:

 

 

Pokażecie inne spełniające te wymagania, a zmienię od ręki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciaki wieszają jego plakat na ścianie

no i wyszlo, ze jestem dzieciak.... :oops:

 

ma spoiler prodrive, którego kogii mi zazdrości i rozpowiada, że jest brzydki!

bo jest brzydki... :twisted: a nie zazdroszcze, wcale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest brzydki... :twisted: a nie zazdroszcze, wcale :mrgreen:

Fakt, oryginał jest ładniejszy :mrgreen:

 

Znaczy ta płaska półka na piwo? No ja cię proszę. :-)

 

[ Dodano: Pon Lut 16, 2009 8:47 pm ]

radnor, Golfów R32 i S4 jest raczej mnie niż Imprez ;)

 

Ale golfów i audi jak mrówków, zdecydowanie trudniej je wyłonić z tłumu. W Piątek miła mamusia w wieku dojrzałym pokazywała synowi mojego niebieszczaka, po czym zapakowała go do podłubanego GTka i z uśmiechem odjechała. Pokaż mi syna Golfiarza z oczami jak spodki na widok innego Golfa, a postawię ci piwo. Albo dwa! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radnor, no tak tak,chodziło mi tylko o to że R32 jako takich jest naprawdę niewiele,nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem jakieś. Inna sprawa że takiego R32 ciężej wyłowić z tłumu niż takie STI i tłumu zwykłych imprez.

 

Tym niemniej nadal jest to Golf (bez urazy dla posiadaczy R32, bo to pewnie niezłe auto jest). Po prostu wiekszy silnik i naped wpakowane do Golfa, który częsciej kojarzony jest z niedzielną wycieczką do Tesco, niż jakiekolwiek Subaru. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jest w zasadzie śmiesznie tanie w stosunku do tego, co oferuje

2. bardzo dobry napęd AWD

3. 4 drzwi i bagażnik w sam raz na wózek i zapas pieluch na weekend w górach...

4. ...po tych górach jeździ diabelnie dobrze...

5. ...a razie gdyby kierowca równie dobrze nie jeździł, ochroni pasażerów

5. jest stosunkowo ekonomiczne jak na swoje osiągi

6. brzmi jak.. każdy wie jak

7. dzieciaki wieszają jego plakat na ścianie

8. jest na tyle rzadkie, żeby w przeciwieństwie do posiadaczy golfów R32 i S4-rek, kierowcy Imprezy pozdrawiali się na drodze i zagadywali na parkingu

9. jest niebieskie

 

Hmmmm... coś w tym jest 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...