Skocz do zawartości

czemu zdecydowaliście się na zakup subaru?


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru bylo ostatnie com o nim myslal przy wymianie starej audicy [com na niej 11 lat sie bujal].

jechalem na dzialke i zobaczylem salon subaru przy Alei krakowskiej.

Za dwa dni urwalem sie z pacy i podjechalem ot tak sobie zobaczyc te samochody.

Raju wsadzil mnie za kierownice, odpalilem silnik i ruszylem nieco do przodu.

I juz wtedy wiedzialem ze to jest to - dalsza jazda tylko wzmocnila moje przypuszczenia.

Za dwa dni wplacilem zaliczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sporo ludzi widze z zaskoczenia wsiadlo do Subaru, ja takze, malo tego, nawet nie szukalem auta ;) mialem bmw 316tke E36 w kompakcie, takie male pierdzidelko spod znaku wiatraka. Kumpel za to sobie przywiozl Legacy GX MY96. Poprosilem go, zeby mi sie dal przejechac automatem, bo nigdy nie jechalem, a on stwierdzil, ze nigdy nie mial beemki i chcialby sobie baczki pokrecic. Zamienilismy sie na tydzien i tak juz zostalo. Sumujac, dosc ubogie bmw 1997 compact 316 na Legacy GX 2.2 1996 z pelnym wyposazeniem, sztuka za sztuke - wciaz twierdze, ze to bylo przeznaczenie i to auto chcialo sie do mnie dostac, no bo jak inaczej wyjasnic taka zamiane ;)

 

A teraz, juz drugi subarak na koncie (mocniejszy :twisted:) i trzecie auto tez bedzie spod znaku gwiazdek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proste pytanie ;-) Subaru ma piękny dźwięk, cudownie się prowadzi (poza L'ka to była jedyna marka którą prowadziłem, więc bogatego doświedczenia niemam :razz: ) Jak mam gdzieś pojechać Imprezą to niemoge się już doczekać. Bo mogę nim "straszyć" autostopowiczów. Dzisiaj wziałem jednego kozaka po drodze do pracy. Mocno się zdziwił jak kazałem mu zapiąć pasy, ale inaczej bym nieruszył. Pozwoliłem Sobie na trochę więcej bo drogi znam na pamieć a ruch był minimalny. Po kilkuset metrach myślałem że zrobi mi dziurę w podłodzę tak cisnął "hamulec" a uda miał chyba do krwi poranione tak mocno wbijał w nie paznokcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuning odziedzicznonej Fiesty 1.8D w stylu F&F

 

Jacool :arrow: masz jeszcze foty :?: :mrgreen:

jasne ze tak a co chcesz wrzucic do działu "wiejski tjunink" :?: :grin:

chyba az takiej siary nie bylo choc auto nie bylo skonczone zupelnie, koncepcja sie zmienila w trakcie ale trauma po nieudanej probie wyprzedzania Cieniasa pozostanie na zawsze :cry:

Bogu dzieki ze teraz chyba nie grozi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chciałem Forka jakieś półtora roku temu

bo kupiłem Toyotę i mi się znudziła

bo po całkiem sporym "nabywaniu wiedzy" zmieniło mi się na "chcę OBK"

bo jak auto to tylko japończyk

bo chciałem sensowne 4x4

bo chciałem >200 KM

.

.

.

wymieniać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O subaru myślałem co najmniej od 10 lat. Wszystko to co piszecie u mnie kumulowało się bardzo długo (rajdy, oryginalność, osiągi, awd, Colin). Wszystko jednak układało się nie po mojej myśli i kupując samochody pseudo sportowe zawsze czułem niedosyt i kucie w sercu gdy jakieś subaru śmignęło obok mnie, a jak było to sti albo gt no to już była masakra. Wcześniej nie miałem do czynienia bezpośrednio z marką, lecz gdy mój ojciec (również fan marki) kupił sobie wolnego ssaka foresterka to wtedy już wogóle moje myśli zaprzątnięte zostały przez subaru. Ponieważ zawsze najbardziej podobała mi się impreza zacząłem się zastanawiać nad zmianą auta. I takim sposobem od tygodnia jeżdżę sobie Sti w kolorze słusznym nadwozia i felg.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed moją zabawką miałem model sterowany Bug-Eye i kilka resoraków Subaru - za każdym razem jak widziałem Subaru to się zatrzymywałem (tylko przy Imprezach) - dlatego teraz upalam wiadomo co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...