Jump to content

damazie

Użytkownik
 • Posts

  215
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Skąd
  wawa

damazie's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

0

Reputation

 1. no to jeszcze raz: pozdrowienia dla terenowego kangura oglądniętego wczoraj pod OBI. wspaniały, unikatowy unikat. oby służył i służył. rysą nie ma co się przejmować. rysa na samochodzie TERENOWYM dodaje uroku.
 2. a pozdrawiamy, pozdrawiamy... ale w jednostce żadne nie pracuje, tylko na przeciwko. w tym naszym West Point.
 3. pozdrowienia dla przepięknego, niebieskiego (szafirowego?) Forestera z przyciemnianymi szybami, obtrąbionego i okiwkowanego w czwartek, ok. 18.00 na Czerniakowskiej (za Bartycką). to srebrne "cabrio" na baloniastych gumach też ma świnki na lusterkach.
 4. oj tam, oj tam. trochę przycisły terminy i szara codzienność 8) koniec off-topu.
 5. no dobra. raz mnie wylogowało, więc będzie krócej i mniej spontanicznie. W stolycy nie ma na to czasu a u nas .... Plynie Odra plynie po polskiej krainie w temacie Subaru off-road Warszawa jakoś tam się organizuje. tylko tablica ogłoszeń jest trochę mało czytelna. to coś wyrwane: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=175949#p175949 a tu efekt powyższej konwersacji: (wiecie co zrobił? zaczął hamować) życzymy odpowiedniej ilości błota, pogody foto - krajobrazowo - zwiedzalniczej i żądamy informacji o dokumentacji. w wątku powyżej wymienionym też edit: i jeszcze coś na potwierdzenie a i jeszcze link naprawiłem
 6. Odpozdrawiam, odmrugowywuję i odmachowywuję w imieniu połowy damazi i czarnego forka.
 7. pozdrawiam białą Imprezę kombi, spotkaną wczoraj pod Dwoma Wieżami. wizyta z okazji ewentu Superstacji, czy z zamiłowania do olinowania?
 8. to kolorowe, co tak miło gadało? jeśli miał "normalny" dla mczy napęd (na tył), to lepiej, że rozsądek wziął górę. serio. bo nie tylko było mokro ale mokroitrochęzimno. czytaj: ślisko. i nierówno. więc jeśli odpuścił, to znaczy, że rozsądny kierownik. :cool:
 9. srebrną turbo lodówkę spotkaną na rondzie Babka i obmruganą wraz z obmachaniem (na światłach) na Okopowej. SZYBKĄ turbo lodówkę. a imię jej W..50.. pozdrawia połowa damazi.
 10. pozdrawiamy: ryczącą białą bestię WA... obmachaną na DK7 przed Łomiankami, ok. 17 srebrnego Forestera spotkanego przy Beverly Hills na Nowolipkach ok. 18
 11. spóźnione pozdrowienia dla niebieskiego STI spod M1 (WA38...). akurat nieszczęśliwie pracowałem via telefon. hmm... a jednak białe fele pasują do niebieskiego....
×
×
 • Create New...