Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Lisek napisał:

Taka ciekawostka, OBK 15 tys km a oba amory tylne ciekna i do wymiany gwarancyjnej a auto jezdzilo tylko po czarnym:)

 istotnie ciekawostka , nigdy , ani na gwarancji ani po nie wymieniałem tylnych amortyzatorów w OBK  :)

ps. raz były ale to klient terakotę do łazienki woził co sam przyznał... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andrzej Koper napisał:

 istotnie ciekawostka , nigdy , ani na gwarancji ani po nie wymieniałem tylnych amortyzatorów w OBK  :)

ps. raz były ale to klient terakotę do łazienki woził co sam przyznał... :)

No OBK wydaje sie mocnym autem, to i paletę glazury przewiezie ;) Co tam, ze to z tonę waży. A jak służbowy to spokojnie. Miałem kiedyś pracownika, co Mondeo woził kostkę brukową, bo mu szkoda było zapłacić za transport...

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrzej Koper napisał:

 istotnie ciekawostka , nigdy , ani na gwarancji ani po nie wymieniałem tylnych amortyzatorów w OBK  :)

ps. raz były ale to klient terakotę do łazienki woził co sam przyznał... :)

Ktos zawsze musi byc tym pierwszym:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radiolog raczej jej nie podzieli:) 

Dla radiologa może jeszcze jest za szybki ? Ja tez radiolog i jeżdżę StI na codzień , ostatnio rekreacyjnie z dozwolonymi prędkościami do Dźwirzyna i z powrotem ponad 600km w jedna stronę , oczywiście z żoną i córka plus bagaże , Sti ma świetny bagażnik , w sumie udane rodzinne auto , a przy tym można komuś spier...... w dowolnym momencie
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, polak900 napisał:

Dla radiologa może jeszcze jest za szybki ? Ja tez radiolog i jeżdżę StI na codzień ostatnio rekreacyjnie z dozwolonymi prędkościami do Dźwirzy , a przy tym można komuś spier...... w dowolnym momencie emoji12.png


znaczy pacjentowi, któremu się pominęło coś w pośpiechu w opisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polak900 napisał:

Dla radiologa może jeszcze jest za szybki ? Ja tez radiolog i jeżdżę StI na codzień , ostatnio rekreacyjnie z dozwolonymi prędkościami do Dźwirzyna i z powrotem ponad 600km w jedna stronę , oczywiście z żoną i córka plus bagaże , Sti ma świetny bagażnik , w sumie udane rodzinne auto , a przy tym można komuś spier...... w dowolnym momencie emoji12.png

Mialem STI MY16 przez 2,5 roku i 50 tys km. Super auto ale jego czas dobiegl u mnie konca:) Moze nowy model (o ile sie pojawi) zachwyci na tyle aby znow go kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lisek napisał:

Wg mnie nie

 

podnies klape, usiadz w bagazniku i bedziesz wiedzial

 

Godzinę temu, Lisek napisał:

Mialem STI MY16 przez 2,5 roku i 50 tys km. Super auto

 

jak ja, z tym ze przejechalem tylko 30tys, mozna uznac ze to najdrozsze 30tys w moim zyciu  ;)

teraz bym juz pewnie z niego sam sie nie wygramolil wiec zegnaj pamela 

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radiolog napisał:


znaczy pacjentowi, któremu się pominęło coś w pośpiechu w opisie?

Nie ma ludzi nieomylnych , a jak na razie mnie się nie zdarzyło coś ważnego pominąć , podstawa to robić to schematem powoli , każdy musi sobie wyrobić sam np w opisie TK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polak900 napisał:

Nie ma ludzi nieomylnych , a jak na razie mnie się nie zdarzyło coś ważnego pominąć , podstawa to robić to schematem powoli , każdy musi sobie wyrobić sam np w opisie TK 

Tak, tak ale czasem w opisach znajduje się ciekawe rzeczy, jak pacjent po cholecyctectomii w wywiadzie , a w opisie USG jest pęcherzyk :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , powód to pośpiech, ktoś nie zapytał bo po co w ogóle pytać o cokolwiek pacjentów , drugi powód wklejony szybko gotowiec bez końcowej edycji , trzeci powód totalne lamerstwo 

Ja mam zasadę że pośpiech to jest najgorsze dla Radiologa i to co napisałem wcześniej  schemat opisu  badania np opis TK nie od środka tylko pokolej skanami od góry u mnie to się sprawdza 

Edytowane przez polak900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2020 o 09:59, RoadRunner napisał:

Hmm...  Jakie aspekty bierzesz pod uwagę ?

Że oferta się zmienia. Ciężko porównywać jednak możliwości małego Subaru z praktycznie dowolnym z wymienionych producentów, którzy są kilkukrotnie więksi i często spięci dodatkowymi układami z innymi producentami (w Subaru mariaż z Toyotą i próba wykorzystanie ich technologii to stosunkowo świeża sprawa). Natomiast jakąś strategię przyjęli, mimo kilku okazji wycofania się z EU jakoś tu tkwią (i dobrze) i z bliżej nieokreślonych powodów nie chcą opuścić. Może doszli do wniosku, że nie mają odpowiedniego zaplecza w postaci emisji flotowej i są zwyczajnie skazani na inny rodzaj klienta. W biznesie rzadko jest miejsce na sentymenty a liczy się zysk. Widocznie klient „turbo” nie jest w obecnej sytuacji dla nich perspektywiczny tak jak „wolnossąco-hybrydowy”. Zakładam, że skoro Subaru w EU ciągle jest, to podjęli działania badawczo-rozwojowe, by na rynek dostarczyć produkt spełniający oczekiwania ich nowej grupy docelowej klientów i jakoś ten biznes się spina. Być może za jakiś relatywnie niedługi czas zobaczymy efekty zapowiedzianej elektryfikacji floty, obniżenia emisji i tym samym albo obniżenia cen bo odpadną kary za emisję... albo wprowadzenia jakichś fajnych szybszych aut jak to ostatnio przytrafiło się w Toyocie :) Ale one zaryzykowałbym stwierdzenie, że pracują głównie na wizerunek a nie zyski korporacji. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z dzisiejszej jazdy na Pirelkach (250km). Jednak nie są takie głośne jak myślałem - nie wiem czemu, ale chłopaki napompowali mi za dużo. Jak wyrównaniem i jechałem do 120 km/h to spokojnie się jedzie. Nawet całkiem całkiem trzymają, nawet na mokrym. Jechałem w 4 osoby, wiec bez szaleństw. Pierwsze odczucie jest takie, ze trzymają się lepiej niż Coopery, ale to może być tez kwestia płyty a nie samych opon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, aflinta napisał:

Ale one zaryzykowałbym stwierdzenie, że pracują głównie na wizerunek a nie zyski korporacji. 

Otuż to. Teoria, że Subaru nie produkuje XT ze względu na niską sprzedaz to absurd.  Dlatego Subaru powinno mieć w ofercie Forestera XT, STI. Tak jak Honda ma TypeR, choć wiadomo, że nie jest to model który króluje wolumenem sprzedaży.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mechanik napisał:

Otuż to. Teoria, że Subaru nie produkuje XT ze względu na niską sprzedaz to absurd.

Forestera XT nie produkuje ze względu na niską sprzedaż. Do wizerunku ma WRX STI... A, że nie na naszym rynku. Honda ma pięć razy większą sprzedaż od Subaru, gdzie tu porównywać cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał:

Forestera XT nie produkuje ze względu na niską sprzedaż. Do wizerunku ma WRX STI... A, że nie na naszym rynku. Honda ma pięć razy większą sprzedaż od Subaru, gdzie tu porównywać cokolwiek?

W Polsce XT wszedł jak w masło. Jakby w nowym modelu (lepsze wykończenie i nowa platforma) go zostawili to zaoralby. Moje pytanie jest takie: o ile mniej e-boxer generuje gazów niż NA? Czy nie lepiej, taniej było zostawić NA z kołem zapasowym i większym bakiem niż to udawane coś? A różnice w cenie przekazać do UE?

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grzesiek89 napisał:

Tak, tak ale czasem w opisach znajduje się ciekawe rzeczy, jak pacjent po cholecyctectomii w wywiadzie , a w opisie USG jest pęcherzyk :biglol:


gorzej jak u kobiety pojawia się prostata, lub na odwrót....

Chociaż miałem raz takiego faceta z macicą, ale się przyznał , ze jeszcze całkiem nie przeszedł zmiany płci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...