Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi




[mention=1172]coocer[/mention] szacun dla Twojego syna za to, ze dał radę dzielnie pilotować!

Dzięki wyrazy uznania przekazane. Micha mu się ucieszyła :) Dobrze sobie chłopak radzi :) może będą z niego ludzie :)


Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Than_Junior napisał:

 

Jasny gwint, a jak z dala po numerach poznać?? :P

Z informatora Plejadowego. Niektórzy mając specjalne wtyki, mogli dostać zdjęcia od najwyższych władz? :D

 

Jeszcze w zapasie pozostaje lista Plejadowa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne grono! :)

 

Ekipa 249 bardzo dziękuje za fantastyczne Plejady.

Podziękowania dla @Dyrekcja za ciekawy gadżet, cieszę się, że się udało ;). 

Podziękowania dla wszystkich za wspólne pogawędki w oczekiwaniu na próby, rozmowy o meteorytach i korbach wpadających w szyby :D.

Podziękowania dla wszystkich pomagających nam w upale czy deszczu.

Podziękowania dla załogi serwisu zamykającej kolumnę terenową. 

 

No i podziękowania dla mojego Subaru, które powróciło w stanie niezmienionym i wytrzymało nasze katusze :D.

 

Czekamy na wątek medialny :).

 

Jeszcze tylko 382 dni i widzimy się na kolejnych Plejadach :P.

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pamięci (niepełne ;) )

 

Szosowa

- Wolnossąca - Maciek Kot, @Jumpman, @Izotom

- Generalna - @Andremil

- Outlaw - @beben, II miejsca nie pamiętam, @ALEX

 

Terenowa 

- @Bartekfi, II miejsce załoga 221, @Subary

 

 

 

 

 

Załoga 220 już dawno w domu - tym razem mieliśmy wyjątkowo blisko. :D

 

W tym roku pierwszy raz na terenowej.  Było SUPER!!! Jechaliśmy #beznapinki, więc wyniku nie było, ale mieliśmy inne priorytety (za miesiąc Subariada do Bułgarii, a zimą do Afryki) i bardziej zależało nam na dojechaniu do mety w jednym kawałku.

Poza tym @Dyrekcja na szkoleniu pilotów oznajmił nam, że wszyscy, którzy ukończą trasę będą zwycięzcami, więc jakiś tam mały sukces jest. ;)

 

Pomimo średnich czasów zabawa była rewelacyjna. Wymagające trasy, świetne dojazdówki pierwszego dnia, a przede wszystkim atmosfera na trasie sprawiły, że już nie możemy doczekać się kolejnego zlotu, oczywiście na trasie TERENOWEJ. :)

 

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy sąsiednim ekipom za wspaniałe towarzystwo i pozdrawiamy wszystkich spotkanych i niespotkanych podczas Zlotu forumowiczów. :)

 

Na koniec chciałbym podziękować mojej córce Natalii, która w tym roku debiutowała w roli pilota i ... dała radę. :thumbup:

Edytowane przez przemekka
  • Super! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemekka napisał:

Z pamięci (niepełne ;) )

 

Szosowa

- Wolnossąca - Maciek Kot, @Jumpman, @Izotom

- Generalna - @Andremil

- Outlaw - @beben, II miejsca nie pamiętam, @ALEX

 

Terenowa 

- @Bartekfi, II miejsce załoga 221, @Subary

 

 

 

Dzięki za info :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zlocie ;) 

Bardzo fajnie było. Trasa była turystyczno szosowa, a założenie to przetrwać. Bo dzidziuś. I się udało ;). Odwiedziliśmy piękne miejsca, z których co najmniej kilka wywarło na mnie ogromne wrażenie. Pomysł racjonalizatorski, na który chętnie byłbym sobie pozwolił, to podniesienie stopnia trudności poszczególnych zadań krajoznawczych. Dlatego, że niektóre były tak ustawione, że odnajdywały uczestnika Zlotu, chyba nawet wsześniej niż on je odnalazł ;)

 

Wspaniale było móc poznać na tzw. żywca znajomych z Forum i chociaż chwilkę pogadać. To samo dotyczy wszystkich miłych ludzi, z którymi nie gadałem na Forum, albo gadałem i nie wiem, że to akurat oni ;). Pozdrowienia w tym miejscu dla załogi 304 z białego STI, 311- ( @pchelek?), i innych, których numerów nie zdołałem zapamiętać. I tak samo wspaniale było zbaczyć się ze znajomymi już wcześniej znajomymi :)

 

Dzięki! 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po robocie :) szkoda że tak szybo...

 

zlot jak zwykle rewelacyjny. Udało nam się zrobić całkiem przyzwoity wynik choć gdyby nie tor Tychy gdzie Yeti mógł porządnie przewietrzyć futro to na pozostałych kręciołkach chyba byśmy nie dali rady konkurencji, szczególnie Alexowi, Apaczowi i BamseSti. 

 

Jeszcze raz dziękujemy Dyrekcji za kolejne Plejady i już odliczamy dni do 1.04.2019 . 

 

Zdecydowaliśmy z Kasią że voucher na opony który wygraliśmy za klasę Outlaw przekażemy jako wsparcie dla Wacka. Gdyby ktoś z was lub z waszych znajomych chciał kupić w najbliższym czasie opony Pirelli to proszę o kontakt. Voucher jest na 1700 zł, liczę że minimum taką kwotę uda mi się od was uzyskać. można go wykorzystać na dowolną oponę, nawet droższą wtedy dopłacacie różnicę. 

  • Super! 1
  • Dzięki! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Than_Junior napisał:

Żona mi dziś powiedziała "Boże powinnam Cie była wygonić na ten zlot za wszelki koszt bo cały weekend jesteś wkur*ny, markotny, pyskaty i nie do zniesienia..."

Bardzo dobrze.

Niech zna priorytety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady ... i po Plejadach ...

 

Krótko i zwięźle ...

Coraz szybciej się te zloty dla mnie kończą, to były moje dziesiąte, moja córka była ze mną po raz drugi, z @Olusia jechałyśmy po raz drugi i po raz drugi dostałyśmy nagrodę za najlepszą załogę kobiecą na terenowej :mrgreen: chociaż się po pierwszym dniu nie zanosiło :)

 

Bardzo dziękuję @Dyrekcja i Organizatorom za kolejne Plejady, za zabawę i emocje, było jak zawsze super :D jedno, czego mi zabrakło, to rolady śląskiej, klusek śląskich i modrej kapusty ;) tak że proponuję włączyć elementy tradycyjnej, regionalnej polskiej kuchni na kolejny zlot :) reszta była rewelacyjna. Trasa terenowa to najlepsza z tras  B)

 

Gratuluję zwycięzcom, dziękuję załogom kobiecym z trasy terenowej za świetną zabawę, pozdrawiam wszystkich spotkanych i poznanych na Zlocie :) do zobaczenia za rok ;)

 

 

 

 

PS w wątku charytatywnym podałam numer konta. Zapraszamy ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy się w domu, cali zdrowi ale zmęczeni.

 

Dziękujemy za spotkanie, za możliwość uściśnięcia dłoni ludzi zakręcony pozytywnie na Subaru. Miło nam było z Wami wszystkimi spotkać się, pośmiać i współzawodniczyć.

Dziękujemy Organizatorowi za przygotowanie całego Zlotu tak, aby nie udało się nam go dezorganizować - pomimo naszych usilnych starań podczas wszelakich prób :biglol:

Już z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczny Zlot - to chyba jakaś choroba ;)

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...