Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Załoga 205 również już od paru godzin w Domu.

Dziękuje wszystkim za miła atmosferę za spotkanie super zakręconych ludzi i za świetną zabawę na trasie terenowej. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i do zobaczenia za rok

Już nie mogę się doczekać następnych Plejad.

Pozdrawiam serdecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ayo napisał:

107 - szosowa generalna, a wyciagnal wolnego ssaka

 

wrzucisz reszte klas tych rozpisek ?

Byl bląd w tej tabeli. Chyba każdy widzial czym jechal Maciek :) Moze pierwotnie mial jechac STI jak rok temu. Ostatecznie zostal sklasyfikowany prawidlowo.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Rafaelo napisał:

Załoga 205 również już od paru godzin w Domu.

Dziękuje wszystkim za miła atmosferę za spotkanie super zakręconych ludzi i za świetną zabawę na trasie terenowej. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i do zobaczenia za rok emoji4.png

Już nie mogę się doczekać następnych Plejad.

Pozdrawiam serdecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miło było poznać :D.

 

Do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 474 melduje się w domu. Niespodziewanie udało wygrać TURT :D. W zeszłym roku zawaliłem orbitreka a w tym udało się zrobić dobry wynik na rowerku i chyba to sporo pomogło. Niestety z różnych względów, głównie pogodowych na tej trasie nie wszystko przebiegło tak jak było planowane i pewnie w jakiś sposób zaburzyło to ostateczną klasyfikacje, ale i tak wielkie brawa dla organizatorów za ogarnięcie takiej imprezy na takim poziomie.
To dopiero nasze drugie plejady i juz nie możemy się doczekać kolejnych.
Bardzo się cieszę, że udało się poznać trochę osób z forum. Dziękuję wszystkim spotkanym na trasie i w bazie zlotu za miłe dyskusje i stworzenie mega atmosfery.
Dziękuję@Dyrekcja i wszystkim organizatorom za nieprzespane noce trud włożony w organizację tego przedsięwzięcia.
Pewnie jak większość naszej społeczności odliczam już dni do kolejnego zlotu.
Do zobaczenia :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

czego mi zabrakło, to rolady śląskiej, klusek śląskich i modrej kapusty ;)

 

Rolada i kluski były serwowane na obiedzie w Browarze Obywatelskim w Tychach. Kapusta była też, ale w formule surówki, więc nie wiem, czy spełniała kryterium "modrości". 

No ale żeby spróbować, to wiesz, porządną trasę trzeba było wybrać ;)  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, B-52 napisał:

 

Rolada i kluski były serwowane na obiedzie w Browarze Obywatelskim w Tychach. Kapusta była też, ale w formule surówki, więc nie wiem, czy spełniała kryterium "modrości". 

No ale żeby spróbować, to wiesz, porządną trasę trzeba było wybrać ;)  

Co do kapusty, to masz rację, ale reszta smakowała całkiem dobrze. :)

Obiad.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jumpman napisał:

Już w domu, kilka słów jak ochłoniemy, ależ wczoraj była impreza..... :)

Ojezu.... wszystko boli .... pozdrowienia dla ekipy, co zawsze na parkiecie walczy do końca !

Czy mi się wydaje, że to zawsze te same osoby ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Guliwer napisał:

Czy ktoś może mi wyłożyć znaczenie kolumn w szczegółowych wynikach, bo chciałbym poszukać możliwości poprawy w 2019 :rolleyes:

Ten tego, tur-szos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Guliwer napisał:

Ten tego, tur-szos.

a czego nie kumasz ?

proby sprawnosciowe czyli stadion,  cargo, tychy i expo,

pozniej masz pytania i proby zrecznosciowe czyli skok, bieg i waz, tych drugich 1 2  3 gdzie dali po 5 to nie kumam co to jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1172]coocer[/mention] możliwe, że mijałem chwilę temu na Kazimierza Wielkiego? 
Raczej nie chyba że ktoś mi go ukradł z domu, umył i ściągnął naklejki :).

Ja po Krakowie tylko skuterem :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z trasy tur-ter wie może na jakiej zasadzie były liczone wyniki rowerków? Nijak nie mogę wykumać skąd wzięły się wyniki typu 3,2 albo 4,1 itp, wydaje się że większość ma liczone od czasu limitu 17 sek i co poniżej to właśnie wynik, ale "inna większość"ma już od 17,3 sek, a cała reszta kompletnie od czapy. Jest to o tyle istotne, że mieliśmy tylko jedną próbę sportową i jedną zręcznościową (właśnie te rowerki) i ewidentnie rowerki ustawiły całą klasyfikację, np najlepszy sportowiec wygrał próbę sportową ze zwycięzcą klasyfikacji generalnej aż o 8,84 sek, a przegrał rowerki tylko o 0,06 sek (ciekawe jak zmierzone btw), i mimo to wylądował na 3cim miejscu w generalnej (co prawda ma niezaliczone jedno pytanie, gdyby nie to pytanie to byłby pierwszy, ale to inna sprawa). Jeżeli coś jest nie tak z liczeniem wyników rowerków, to cała klasyfikacja jest totalnie błędna... Ktoś coś objaśni...?

Edytowane przez Bagginssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...