Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Alec Trevelian napisał:

Chyba trochę późno na takie pytanie, ale może ktoś wytłumaczyć na czym polega (w przypadku turystyczno - szosowej) klasyfikacja krajoznawcza?

Nie mam zielonego pojęcia, za co tutaj można zaplusować. Czy chodzi o czasy wjazdów na PKC? Jeśli tak, to jak one są liczone? 

Rozumiem czas po porannym starcie. Ale później skąd załoga ma wiedzieć jaki jest poprawny czas wjazdu na kolejny PKC? Próby sprawnościowe czy sportowe mogą trwać różną długość czasu niezależnie od załogi (stanie w kolejce), tym samym dalszy dojazd jest losowy a kary punktowe za każdą minutę dojazdu za wcześnie lub za późno są srogie. Ale skąd wiedzieć, jaki jest nominalny czas?

Wiem, że "bez napinki", ale fajnie byłoby spróbować grać wg zasad. A te są trochę nie jasne. Szkoda, że nie było takich informacji na szkoleniu dla pilotów.

 

Czasy liczysz sobie sam na podstawie informacji z książki drogowej (jest tam podany czas dojazdu dla każdego odcinka. Do tego dodajesz czasy dla prób, które są podane na karcie, na której wpisywane są czasy Pkc-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemekka napisał:

książki drogowej (jest tam podany czas dojazdu dla każdego odcinka. Do tego dodajesz czasy dla prób, które są podane na karcie, na której wpisywane są czasy Pkc-ów.

 

Dzięki, postaramy się zwrócić dziś na to większą uwagę. Zobaczymy jakie będą efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaliśmy na starcie, miało być po kostki a było po kolana... a nawet po szyje :(

 

Podobno po nas i paru autach przyjechała koparka zrobić przejazd. 

 

Jedziemy dalej, nie ma wymiękania ;)

  • Super! 1
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

Pytaliśmy na starcie, miało być po kostki a było po kolana... a nawet po szyje :(

 

Podobno po nas i paru autach przyjechała koparka zrobić przejazd. 

 

Jedziemy dalej, nie ma wymiękania ;)

Mi by serce pękło jak bym zamoczył takiego klasyka. Mam nadzieję, że dobrze bawiliście się i nie ma strat.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki w tym roku mogą być... dziwne.
Na tur- terenewej, przez dwa dni była tylko jedna próba na czas i jedno zadanie zrecznosciowe- rowerek. Poza tym tylko zadania na zaliczenie ( 3) I karty pytań.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrozumiałem, ze jeżdżę naprawdę dziadkowa trasę Tur-Ter... podczas przejazdu przez bajoro zerwaliśmy jeden zaczep od ramki do tablicy rejestracyjnej. Zapytałem 30 załóg z naszej trasy czy ktos ma trytki. Wszyscy patrzyli na mnie ze zdziwieniem czego ja wymagam. Jadac dalej spotkaliśmy się z terenowa. Pierwszy zapytany kierowca (dzięki @Seb_ek) zapytany o trytki wyciągnął 10 różnych wielkości :D

@coocer szacun dla Twojego syna za to, ze dał radę dzielnie pilotować!

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Super! 1
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

Pytaliśmy na starcie, miało być po kostki a było po kolana... a nawet po szyje :(

 

Podobno po nas i paru autach przyjechała koparka zrobić przejazd. 

 

Jedziemy dalej, nie ma wymiękania ;)

nie wymiekłeś i pojechałeś dalej, to najważniejsze :)

 

pozdro zaloga 444

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygrał Bęben z Kasią - gratulacje!!!

w końcu się odkręcili bez przygód, bez awarii ;)

My z przygodami i dużo sam zepsułem, cóż za rok rewanż :) 

Alex bardzo dzielnie walczył i należało mu się jak nigdy, ale cóż, emocje swoje a stoper swoje :) 

 

Edytowane przez Premo
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajnie ze było wsparcie, szyderstwa,    pomoc, szyderstwa, drugą pomoc i jeszcze więcej szyderstwa :twisted:

 

Legac cały, wszystko działa, tapicerkę już odkręciłem aby schło a jutro wymontuję pewnie całe wnętrze. 

 

Milo by było nie zamoczyć ale jak już się stało to nie ma płaczu tylko trzeba szybko działać ;)

 

@Czarne_Koronkowe, trzeba było do nas podejść, mam kilka rozmiarów trytytek :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Zapytałem 30 załóg z naszej trasy czy ktos ma trytki. Wszyscy patrzyli na mnie ze zdziwieniem czego ja wymagam

Pytasz niewłaściwych osób :mrgreen: trytytki, szara taśma i WD-40, to zestaw obowiązkowy :)

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, chojny napisał:

Dzięki, fajnie ze było wsparcie, szyderstwa,    pomoc, szyderstwa, drugą pomoc i jeszcze więcej szyderstwa :twisted:

:facepalm: To świadczy o kulturze ludzi i pozostawię to bez komentarza. 

 

38 minut temu, chojny napisał:

Legac cały, wszystko działa, tapicerkę już odkręciłem aby schło a jutro wymontuję pewnie całe wnętrze. 

Tak trzymaj :) Pozytywne i rozsądne działanie :)

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...