Jump to content

sebekian

Użytkownik
 • Content Count

  1312
 • Joined

About sebekian

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 05/29/1975

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  Forester 2006 2.0

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.aquastyl.pl/

Recent Profile Visitors

672 profile views
 1. A ja się pytam gdzie jest impreza wcześniaków ? P.S. Basen fajny , pewnie tez wpuszcza odpłatnie nie miejscowych ale głowy urwać sobie nie dam
 2. 1. Godzinowo wychodzi tak jak piszesz ale bywało ze nawet dłużej. Natomiast nie wszystko w aucie, jest dużo zwiedzania, przerwa na obiad , jakieś zadania do wykonania. 2. Suchy prowiant to najczęściej woda, kanapki, owoc, batonik 3. Kaski tylko na próbach. 4. Wyglada na to ze we własnym zakresie trzeba zorganizować. 5. Może pooglądaj jeszcze filmiki na youtube 6. Zero napinki, będzie fajnie.
 3. To ja również pięknie proszę o wpisanie na listy obecności. Sebekian / Konrad terenowa 216 , jak będzie nocleg to i wcześniaki.
 4. Wychodzi mi ze mam 4 godziny jazdy z Łodzi
 5. Naprawdę swietnie wyszło, Oskary jeszcze nie rozdane wiec jest szansa. Idealne ujęcia, świetny podkład muzyczny no i jakość 4K. Gratulacje. Tylko nic z promu nie ma
 6. Moim zdaniem Czarek, zdjęcia konkursowe, super czekałem na nie.
 7. Termin jest nie ustalony, było by fajnie gdybyście byli, spróbujemy się dograć wręcz jesteście obowiązkowo z urzędu A co do lokalizacji to wyznacznikiem oczywiście będzie możliwość zorganizowania ogniska.
 8. To słuchajcie robie tak, jak jeszcze 5 osób wykaże zainteresowanie to zakładam nowy wątek w dziale Subariady i będziemy się zgadywać co do terminu i miejscówki. Może majówka ?
 9. A ja mam taki pomysł na zorganizowanie spotkania po Subariadowego, co o tym sądzicie ? Może gdzieś na weekend ze wspólnym oglądaniem zdjęć itp. Może W Spale ? A ze była to już XVI Subariada to jest co wspominać
 10. Zalecane opony A/T. Dzieci oczywiście były, najmłodsze 4 latka, i dzielnie dawały radę. Niestety nie wiem jak i czy trzeba załatwiać jakieś formalności w szkole poza usprawiedliwieniem rodzica. Na FB poszukaj relacj Piotr Gradoń, bardzo dużo świetnej bierzącej relacji.
 11. A jak się podobała kolejka do odprawy po zjeździe z promu ?
 12. Tak to jeszcze nie miałem, w butach piasek Sahary a na zewnątrz śnieg
×
×
 • Create New...