Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Blixten napisał:

 

Czy rzeczywiście można uznać, że wyłączenie ESP pomaga jak w tym teście ? 

Waszym zdaniem, jakich trybów, jakich ich kombinacji używać w różnych warunkach : lód, śnieg,  piach ?

Poza drogą utwardzoną ESP przeszkadza a nie pomaga. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Karas napisał:

niestety niektórzy wola oszczędzić 250pln i później malować drzwi za 500;)

Nie sprowadzajmy wszystkiego do sknerstwa ;) Mi te listwy nie podobają się wizualnie i nawet gdyby były po 2,50, to też bym ich nie zainstalował:P

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Karas napisał:

kiedyś każdy samochód wyjeżdżający z fabyki wyposażony był w plastikowe listwy boczne. obecnie zrobiono z tego dodatek który jest imo  must have - niestety niektórzy wola oszczędzić 250pln i później malować drzwi za 500;)

 

- tak mam garaż i listwy boczne, codziennie opieram drzwi kierowcy o ścianę jak wychodzę z auta .

jak coś jutro mogę zrobić foto bo dziś jest na to za zimno ;)

 

Absolutnie nie sknerstwo, tylko również one mi się nie podobają. I niektórzy nie przejmują się pierdołami typu lekkie rysy, czy coś podobnego, tylko mają odpowiednie ubezpiecznie i najwyżej z niego sobie naprawią co trzeba i korzystają z auta normalnie :)

 

Mi tego samego dnia, co odebrałem auto, ktoś przywalił w drzwi kierowcy na parkingu :) Życie, pierwsze "puknięcie" mam od razu za sobą i mam spokojną głowę totalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bmbm napisał:

Mi tego samego dnia, co odebrałem auto, ktoś przywalił w drzwi kierowcy na parkingu :) Życie, pierwsze "puknięcie" mam od razu za sobą i mam spokojną głowę totalnie :D

Ja jestem cały w nerwach, bo jeszcze żadnej rysy 

Chyba sam sobie przywalę wózkiem pod Biedronką i odetchnę ?  :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bmbm napisał:

I niektórzy nie przejmują się pierdołami typu lekkie rysy, czy coś podobnego, tylko mają odpowiednie ubezpiecznie i najwyżej z niego sobie naprawią co trzeba i korzystają z auta normalnie :)

by może tak jest natomiast ja nikogo takiego osobiście nie znam B)

Zazwyczaj ludziska napraw z AC boja się jak ognia ze względu na utratę zniżek a AC to jednak jest parę ładnych PLN'ów . Dla mnie auto ma być przede wszystkim praktyczne ( inaczej pewnie jeździłbym civiciem na obniżonym zawieszeniu i oponie naleśniczku którym nigdzie nie da się wjechać) i jeżeli istnieje prosta i tania metoda żeby uniknąć porysowania nadwozia to bardzo chętnie z niej korzystam ( w tym wypadku listwy boczne) i polecam innym

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blixten napisał:

Ja jestem cały w nerwach, bo jeszcze żadnej rysy 

Chyba sam sobie przywalę wózkiem pod Biedronką i odetchnę ?  :biglol:

Żarty, żartami, ale takie puknięcie serio trochę luzuje podejście, czy korzystanie z auta :D

 

11 minut temu, Karas napisał:

by może tak jest natomiast ja nikogo takiego osobiście nie znam B)

Zazwyczaj ludziska napraw z AC boja się jak ognia ze względu na utratę zniżek a AC to jednak jest parę ładnych PLN'ów . Dla mnie auto ma być przede wszystkim praktyczne ( inaczej pewnie jeździłbym civiciem na obniżonym zawieszeniu i oponie naleśniczku którym nigdzie nie da się wjechać) i jeżeli istnieje prosta i tania metoda żeby uniknąć porysowania nadwozia to bardzo chętnie z niej korzystam ( w tym wypadku listwy boczne) i polecam innym

 

No widzisz, ja już kilka razy korzystałem, bo po to ma się ubezpieczenie, żeby nie przejmować się pierdołami. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karas napisał:

Zazwyczaj ludziska napraw z AC boja się jak ognia ze względu na utratę zniżek a AC to jednak jest parę ładnych PLN'ów .

 

Niektóre ubezpieczalnie oferują.... ubezpieczenie od utraty zniżek - serio! Za 150 PLN /rok nie martwisz się takimi rzeczami i robisz z ubezpieczenia kiedy chcesz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spawalniczy a ktoś Ci każe zmieniać towarzystwo ubezpieczeniowe? ;) a poważnie po to mam AC żeby z niego naprawiać jak coś się stanie (tfu tfu przez lewe ramię na nieheblowaną deskę i odpukać). Przez lata płaciłem AC wujom na kapelusz aż przywaliłem bokiem w barierę ochronną i wyszedłem jeszcze na + biorąc pod uwagę wszystkie składki które wpłaciłem przez ostatnie 10 lat ;) samo życie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spawalniczy napisał:

Prawda, ale działa to tylko w obrębie tego towarzystwa ubezpieczeniowego.

 

7 godzin temu, Blixten napisał:

Ja jestem cały w nerwach, bo jeszcze żadnej rysy 

Chyba sam sobie przywalę wózkiem pod Biedronką i odetchnę ?  :biglol:

Oby nie widłowym ;):D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianek ciąg dalszy. Dzisiaj rano kompletne zawieszenie stacji multimedialnej. Nie ma widoku z kamery cofania. Nie można wyłączyć/włączyć, żadnej reakcji na radio czy inna opcje. Żadne przyciski na panelu jak i na kierownicy nie reagują. Ponowne odpalenie auta nic nie pomogło. Zobaczymy co będzie po całodziennym postoju w temp około 10 stopni. 

Edytowane przez MaMis
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MaMis napisał:

Niespodzianek ciąg dalszy. Dzisiaj rano kompletne zawieszenie stacji multimedialnej. Nie ma widoku z kamery cofania. Nie można wyłączyć/włączyć, żadnej reakcji na radio czy inna opcje. Żadne przyciski na panelu jak i na kierownicy nie reagują. Ponowne odpalenie auta nic nie pomogło. Zobaczymy co będzie po całodziennym postoju w temp około 10 stopni. 

Przytrzymaj przycisk zasilania (lewa gałka) około dziesięciu sekund - to spowoduje restart stacji. Zaktualizuj oprogramowanie stacji w serwisie, w USA to pomogło na opisywaną przypadłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MaMis napisał:

Niespodzianek ciąg dalszy. Dzisiaj rano kompletne zawieszenie stacji multimedialnej. Nie ma widoku z kamery cofania. Nie można wyłączyć/włączyć, żadnej reakcji na radio czy inna opcje. Żadne przyciski na panelu jak i na kierownicy nie reagują. Ponowne odpalenie auta nic nie pomogło. Zobaczymy co będzie po całodziennym postoju w temp około 10 stopni. 

hmm widzę, że ten rodzaj "grzyba" szybko się rozprzestrzenia i atakuje już nasze stacje multimedialne :biglol: bez maseczki na twarz nie wsiadaj do XV...

a tak na poważnie, ciekaw jestem co serwis z tym zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzisiaj samo nie ożyje  oddam w ręce Aso choć sama myśl ze będę musiał ponownie patrzeć na tego pana wywołuje odruch wymiotny. Już dzisiaj wiem że problem  z działaniem stacji w 100% wynika z faktu zakupu auta u innego dealer-a

I po kłopocie. Bez żadnej ingerencji działa poprawnie.

 

Edytowane przez MaMis
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...