Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, dr.elich napisał:

W wypadku mojego Legacy pomogła płukanka Tunap - według mojego serwisu daje najlepsze efekty. Zmiana na Millersa i pobór żaden ( po 9 kkm dolalem pół litra.

 

no tak czy siak jestem nastawiony na porzadny remont i doloze grosza aby podniesc mocy. Chce poprostu kilka miesiecy pouzytkowac auto ze wzgledu na wykanczanie domu, ktore ogarniam w trakcie i cala kasa idzie teraz na dom.

 

Powiedz mi, na jakim oleju jezdziles, ze przeszedles na millersa? chodzi mi o parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Vercy napisał:

Prawa szyba frontowa pasażera mi lata, ktoś wie co trzeba dziubnąć?

Zdejmij boczek. Po stronie wewnętrznej przy zgarniaczu masz dociski z filcem. Może się poluzowały. Jeśli było wcześniej wszystko ok to nie ruszaj śrub do regulacji. 

W załączniku masz kawałek manuala.

Doors and Windows.pdf

Edytowane przez ewemarkam
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski osprzętu w Forester MY06. Wyszukiwarki wypluwają długości od 850 do 900mm. Jakie powinny być?

Chciałem kupić Bosch 1 987 947 896 (4 żebra, 856mm) i Bosch 1 987 947 829 (5 żeber, 875mm). Będą dobre? Intercars sugeruje te, inny sprzedawca twierdzi, że węższy nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miniwww napisał:

Forester SG, zderzak tył od strony nadkola. Czego tu brakuje - tylko chlapacza, czy czegoś jeszcze? e20c3cc89820ede044d5f628c1b61d49.jpg

Na rancie powinien być jeszcze plastik, ale w gro przypadków nie ma, bo połączenie syfu i wilgoci doprowadza do szybszej biodegradacji :upside-down-face_1f643-small:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem z odpaleniem Forka. Odpinalem akumulator. Wymieniałem płyn, odpowietrzalem sprzęgło, a w związku z tym wyciągałem intercooler bo zbiorniczek i wysprzeglik pod nim. Teraz po złożeniu wszystkiego problem z odpaleniem kręci ale nie odpali. Jakieś pomysły, rady? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miskin napisał:

Witam, problem z odpaleniem Forka. Odpinalem akumulator. Wymieniałem płyn, odpowietrzalem sprzęgło, a w związku z tym wyciągałem intercooler bo zbiorniczek i wysprzeglik pod nim. Teraz po złożeniu wszystkiego problem z odpaleniem kręci ale nie odpali. Jakieś pomysły, rady? :/

 

ja bym jeszcze raz zdjął IC i sprawdził czy absolutnie wszystko powpinałeś i poskręcałeś :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ozarek napisał:

dla pewności sugeruje dopytać o symbole sprężyn i amorów

 

Kontaktowałem się ze sprzedającym i potwierdził, że wchodzi P&P. Przy okazji zamówiłem, u innego, zestaw podkładek do liftu 3 cm.

Zobaczymy, co z tego wyjdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy do SF pasuje podłokietnik lub jakiś element mocowania p&p z innych modeli?

 

Chodzi mi o to żeby na tunelu zamiast schowka zrobić podłokietnik centralny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...