Jump to content

yaroz

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

About yaroz

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  SZO
 • Auto
  Subaru Forester SG MY04

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. yaroz

  Audio w subaru

  Dlatego poleciłem moje rozwiązanie kilka postów wyżej.
 2. yaroz

  Audio w subaru

  Zobacz moje rozwiązanie parę postów wyżej- Audio System m165evo.
 3. Czyli wszystko ok? To co może mieć jeszcze wpływ na pływanie tyłu? Gumy stabilizatora, tuleje na wahaczach ?
 4. Tak jak pisałem wcześniej kupiłem akumulator Jenox gold 63Ah 600A, bez wystających bolców ponad akumulator z prawym plusem. Wymiary aku:dł.242mm x szer.170mm x wys.170mm. Bez problemu wejdzie z wysokością 190mm. Akumulator obrócony o 180stopni bo kabel + mam z lewej strony. Kable nie naciągnięte wszystko pasuje. Mam jeszcze mod w planach, zamontowanie plastikowej podstawy akumulatora z marki dla ludu i wywalenie mocowania na szpilki i subarowej podstawy bo ruda ją zżera.
 5. Wyczyściłem krokowca, był cały czarny, na chwilę pomogło tak jak z map sensorem, ale już wszystko wróciło do "normy". Wezmę się jeszcze za przepustnicę. Zauważyłem, że te objawy prawie nie występują gdy temperatura otoczenia nie przekroczy tak ponad 20stopni,-25 tak powyżej tych 20- 25 stopni muli.
 6. Poszukałem i mam wydruk z geometrii. I po ustawieniu- zbieżność połówkowa jest na lewym tylnym +0.5mm a na prawym tylnym kole +0,7mm, a powinno być -0,5 aby ten tył nie pływał? Dobrze odczytałem te parametry?
 7. Mam wydruk z ustawienia geometri to zobaczę. Czyli jak będzie zero to trzeba przestawić na -0,5?
 8. O co chodzi? Jeżeli o geometrię chodzi to ostatnio była robiona przy wymianie łożysk koł i łączników stabilizatora z tyłu.
 9. Sprawdziłem tą łapkę z gumową uszczelką pod filtrem powietrza i jak tylko ją lekko dotknę to ten dźwięk ustaje, jak puszcze to powraca.
 10. Tył, przód? W marcu na przeglądzie miały ponad 75%, zwykłe nie samopoziomujące, z tyłu nowe sprężyny lesjofors HD, nowe końcówki stabilizatora z tyłu, z przodu nowe gumy stabilizatora. Opony 225/50/17. Tył dociążony butlą LPG i hakiem .
 11. Gdy kręcę kierownicą, nawet delikatnie szybkimi ruchami podczas jazdy np w lewo tu czuć uciekanie tyłu auta w prawo analogicznie jest gdy kręcę prawo to tył ucieka w lewo. Przy bardzo zdecydowanych ruchach kierownicą zaczyna robić się nieciekawie, tak powiem delikatnie- dupą zarzuca. Co może być odpowidzialne za taki stan rzeczy?
 12. Może, nie widziałem.
 13. Mam kabel plus po lewej stronie i spokojnie jak obrócę tą Varte z prawym plusem to nic nie będzie obcierać o maskę i kable nie będą naciągnięte, prędzej mi szpilka mocowania zrobi dziurę w masce niż bolce akumulatora zetkną się z wygłuszeniem. Wystarczy miara i parę pomiarów i można dobrać akumulator. Też czeka mnie wymiana aku i kupię akumulator bez wystających bolców, bo są one sporo tańsze od tych z wystającymi, muszę tylko jeszcze sprawdzić czy klemy wejdą na bolce. Jak wymienię to wstawię zdjęcia.
×
×
 • Create New...