Jump to content

yaroz

Użytkownik
 • Content Count

  730
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

337 Wspaniały

About yaroz

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  SZO
 • Auto
  Subaru Forester SG MY04

Recent Profile Visitors

704 profile views
 1. eurojanek mi zrobił, a z tymi foliami to nie wiem o co chodzi? Chodzi Ci czy tło nakleja się osobno i gwiazdy też osobno? Jeżeli tak to jest to w całości, chyba... bo nie naklejalem jeszcze.
 2. yaroz

  LPG w Subaru

  Pisze ci na reduktorze BRC genius 1500, a Google mówi że to sekwencja IV generacji.
 3. Toż to jakaś sekta Subaru w tym centrum, co tam za darmo jakieś taile do Subaru rozdają?
 4. Do SG na tył da się je zaadaptować? Robił ktoś coś takiego? Oryginalnie są łączniki z gałkami.
 5. Luty na płytce sprawdzałeś (z tyłu licznika)? Popraw lutownicą takie duże kropki(luty) od nóżek silniczków
 6. Mówisz o tej powłoce galwanizowanej na tarczy czy o powierzchni ciernej?Masz zwykłe czy Rotinger HP (wysokowęglowe)?
 7. W tej wnęce gdzie woda stoi z tego co pamiętam w rogu bliżej zderzaka w podłodze jest otwór, ja miałem u siebie zabłocone i woda nie spływała. Pogrzeb tam trochę to spłynie.
 8. Felga feldze nie równa, profil opony też ma znaczenie, możesz mieć dwie te same felgi na różnych profilach i jedna ci się będzie podobała a druga nie. Są strony doboru felg, możesz wybrać auto i wzór felgi i poprzymierzać sobie. https://www.alcar.pl/3DKonfigurator/index.php?lcs=rpkjdhla2a&country=pl;pl http://www.felgi.pl/felgi-aluminiowe/subaru
 9. Jak kupisz komorowy to tak(zwykle, komorowe też mają za 140zł), ja mam przelotową peśle z 2.5T. Jaki jest ten co ci podesłałem linka to nie wiem, możesz się zapytać u sprzedawcy czy jest przelotowy. A jak pasuje do SF ten co ja mam to zakładaj go, nie wiem czy mocowania są takie same jak w SG. Zapytaj właściciela z filmiku jaką ma peśle?
 10. Ja do swojego SG 2.0 n/a kupiłem ostatnio przelotową peśle dedykowaną do 2.5 turbo za 260zl z wysyłką. Do SF też mają https://allegro.pl/oferta/tlumik-koncowy-subaru-forester-2-0-s-turbo-rasowy-9666116961?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Trochę trzeba było naciągnąć tłumik ale obyło się bez spawania i cięcia. Co do głośności to u mnie jest ok. Z tym że ja mam bagażnik i wnęki nadkola oraz pod tylną kanapą wygłuszone matami i pianką wygładzającą. Przy wolnej jeździe jest fajny bulgodzik, trochę głośniej jest przy 3tyś obr., Przy 3.5tyś jest ciszej.
×
×
 • Create New...