Jump to content

yaroz

Użytkownik
 • Posts

  1307
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  SZO
 • Auto
  Subaru Forester SG MY04

Recent Profile Visitors

1234 profile views

yaroz's Achievements

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::.. (5/13)

851

Reputation

 1. Wystarczy popatrzeć na te styki blach bez mastyki
 2. yaroz

  LPG w Subaru

  Kup mniejszą a te 4 litry różnicy zyskasz podginajac pływak o 5mm i będziesz miał jesz 10% bezpieczeństwa
 3. Wrzucałem wcześniej ale wrzucę jeszcze raz dla przypomnienia
 4. Zrobiłem to z myślą o tym. Ale już jestem po przeglądzie, pojechałem z ledami. Nikt nie zwrócił nawet uwagi. Wiadomo różnie może być. Ja na następny przegląd jadę z narva h4led i jestem ciekaw jak wyjdzie na tym ich urzadzonku do pomiarów.
 5. Jeżeli to jest do jazdy dziennej to osobiście wstawiłbym tam barwę zimno-białą(ew. żółtą), która "mniej" rzuca się w oczy miśkom, aniżeli pomarańczową.
 6. To wiem, tylko to wygląda na zrobione kierurnki/obrysówki w stylu US świecące ciągłym światłem pomarańczowym co w chyba do końca wg przepisów nie jest, tak jak amerykańskie tylne czerwone kierunkowskazy. Przednie światła mogą być barwy żółtej, białej, wiec te pomarańczowe świecące ciągłym światłem chyba nie są zgodne z przepisami, chyba że się mylę. Odrębna kwestią jest homologacja reflektora na dane źródło światła.
 7. Wszyatkie takie przeróbki lamp po wnikliwej kontroli skutkują utratą dowodu, więc jest to jazda na własną odpowiedzialność. A już btym bardziej jeżeli to jest kolor czerwony lub niebieski to na bank dowód poleci. Ja tu widzę, że autor modyfikacji zrobił coś w stylu US kierunków, które podczas jazdy świecą się cały czas (Nie wiem czy to jest zgodne z polskimi przepisami) widziałem już nie raz takie pojazdy po takich modach na polskich drogach, a czy to legalne to trzebaby przewertować przepisy.
 8. Próbowałeś pastami polerskimi? Chociaż nie wiem czy ręcznie coś zmieni. A nie prościej dać belki w to samo miejsce ? Ja mam tylną belkę na środkowy słupku a przednia wchodzi mi na szyber( trochę dalej jak na zdjęciu), tak mi pasuje pod boxa wizualnie i praktycznie (żeby klapa się otwierała do końca)
 9. W SG elektronika szaleje? Kto Ci takich głupot naopowiadał?
 10. Jak już pisałem wcześniej Beru nie kupię z powodu takiego, że przy ściąganiu, wsuwki zostały na świecach, co potem uniemożliwiało mi odkręcenie świecy, musiałem kombinować długimi, cienkimi szczypcami żeby je ściągnąć ze świecy. Zobaczymy czy przy NGK będzie podobnie.
 11. Ja kupiłem NGK ale kiedyś ktoś polecał nasze polskie Janmor, Sentech, w cenie do 90zł. Przy następnej wymianie może je wypróbuję, zobaczę tylko czy przy ściąganiu fajek od NGK ze świec zostaną wsuwki taka jak na Beru, co potem uniemożliwiało mi włożenie nasadki na świecę żeby ją wykręcić.
 12. Wcześniej miałeś inne, okalające całą tablice o ile dobrze pamiętam?
 13. Infra ma takie cienkie ramki, ja kiedyś kleiłem na uszczelniaczu zgrzewów blach od Sika, bodajże 529at. W łazience mam na tym nierdzewne haczyki na ręczniki przyklejone do płytek w polerze. Tylko to zdało egzamin w tak zaparowanym pomieszczeniu.
 14. A nie skrzynka w pod deską rozdzielczą?
 15. Jaszczymbie, jeszcze nie spotkałem, choć to rzut beretem ode mnie
×
×
 • Create New...