Jump to content

hellrazor

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobry

About hellrazor

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 06/07/1982

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Białystok
 • Auto
  Forester SG 2.0 MY05, MB W123 280'76 , Octavia 2.0 TSI

Recent Profile Visitors

330 profile views
 1. Pochwalę się swoim Mietkiem... 76, pół-seria, początek produkcji- 5367 egz. z blisko 2.7 mln wyprodukowanych we wszystkich wersjach, 2.8 R6 M110 na gaźniku... 100% zgodny z VIN.
 2. Nie ma w Polsce obowiązku używania opon 3PMSF (śnieżynka w trzech szczytach). Problem pojawi się z pewnością przy odszkodowaniu, bo firmy ubezpieczeniowe mogą odstąpić od wypłaty odszkodowania w przypadku ich braku w warunkach zimowych. Ja wybrałem Falkeny Wildpeak AT3WA, poza M+S maja również 3PMSF.
 3. Panowie, jeśli ktoś wątpi w terenowe zdolności Forka, polecam kontakt z kolegą @weiser który z tego, co wiem regularnie objeżdża "prawdziwe" terenówki na wszelkiego rodzaju rajdach. Miałem okazję spotkać go jakiś czas temu i jego SG to jest KOCUR. Poza tym, żadne auto nie prowadzi się samo i choćby nie wiem, jak zmotane, potrzebuje jednak kierowcy z odpowiednimi umiejętnościami.
 4. Pozdrawiam @niezrównowaŻona @Panzerpferdoraz kolegę z mega zmotanego Forka, spotkanych w Białymstoku w zeszłym tygodniu, kiedy to udawali się na pojeżdżawkę w podbiałostockie tereny. Mam nadzieję, że impreza się udała. Będziecie kiedyś w okolicach, dajcie znać, to może zorganizujemy jakiś OES.
 5. W poprzednim XT miałem identyczne objawy. Pomogła wymiana oleju w skrzyni.
 6. Na alledrogo koronki w śmiesznych cenach, kilkanaście zł...
 7. Kończąc temat. Koronka występuje tylko w tarczobębnach? Nie występuje z przodu, na tarczach?
 8. Dzięki za szybką odpowiedź @klev temat koronki tyczy się tylko tarczobęnów, bo przyznam, że temat dla mnie nowy. Rozumiem, że bez rozbierania, nie da się stwierdzić, któy jest do wymiany. Masz może jakieś namiary na sprawdzone? Widziałem, że występują z różną ilością zębów.
 9. Jadąc z prędkością >90 km/h zapala mi się kontolka ABS i nie gaśnie. Po ponownym uruchomieniu nie świeci, dopóki prędkość nie przekroczy 90 km/h. Dodam, że nowe tarcze i klocki. Ktoś? Coś? Jakaś diagnoza?
 10. Nowa kamizelka kosztuje max 10 zł. Nie wiem, czy jest sens oszczędzać.
 11. Chodzi o kołki i wkręty, którymi mocowałeś do nadwozia
 12. Masz może zwymiarowane te elementy mocujące?
 13. Odświeżę trochę kotleta. Otóż, dzięki koledze @Kiwi 4ester który udostępnił szablony i przy okazji dosłał wycięte już przody przygotowałem komplet do montażu do SG. Pytanie moje dotyczy o montaż, a mianowicie czym montowaliście mudflapy do auta? Kołki, spinki, wkręty? Jaki rozmiar? Dzięki z góry.
 14. Odświeżę trochę kotleta. Otóż, dzięki koledze @Kiwi 4ester który udostępnił szablony i przy okazji dosłał wycięte już przody przygotowałem komplet do montażu do SG. Pytanie moje dotyczy o montaż, a mianowicie czym montowaliście mudflapy do auta? Kołki, spinki, wkręty? Jaki rozmiar? Dzięki z góry.
 15. Wyczytałem, że Jacky wszyscy polecają, więc takie kupię. Dzięki wielkie !!!
×
×
 • Create New...