Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z ostatnimi wydarzeniami pogodowymi w naszym kraju i historia jaka miałem będę miał do Was pytanie, ale zacznę od początku...

Zalało fest ulice, przed mną toczy się pastuch b6, po wyjechaniu dymiiiił tak, że raczej nie dojechał do domu... Ja poleciałem dalej bez problemów. Stąd moje pytanie... 

W Forku SF na jakiej wysokości znajduje się początek układu dolotowego? Bądź jeszcze prościej się pytając: do jakiej głębokości można bezpiecznie brodzić? Oczywiście przy założeniu że samochód jest na seryjnym zawieszeniu, bez żadnego lifta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z ostatnimi wydarzeniami pogodowymi w naszym kraju i historia jaka miałem będę miał do Was pytanie, ale zacznę od początku...
Zalało fest ulice, przed mną toczy się pastuch b6, po wyjechaniu dymiiiił tak, że raczej nie dojechał do domu... Ja poleciałem dalej bez problemów. Stąd moje pytanie... 
W Forku SF na jakiej wysokości znajduje się początek układu dolotowego? Bądź jeszcze prościej się pytając: do jakiej głębokości można bezpiecznie brodzić? Oczywiście przy założeniu że samochód jest na seryjnym zawieszeniu, bez żadnego lifta 
No to zerknij pod maskę i zobaczysz. W zasadzie z okolicy prawej lampy.
  • Super! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, najmocniej przepraszam, zachowałem się jak ostatnia lama, ale to wina tego że w jednym z aut początek miałem w nadkolu. Jeszcze raz przepraszam :)

Czyli co? Można bezpiecznie brodzić do tej wysokości? oczywiście zakładając że podłoga cała :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po wymienię tarcz i klocków na przodzie (komplet zimmerman) nagle zaczęło się bicie na kierownicy przy 110-120km/h przed wymianą było okej nic nie biło, czyżby raczej krzywe? Dodam że przy hamowaniu czy przyspieszaniu jest okej. Tylko i wyłącznie przy danej prędkości. Mechanik ostatnio mówił mi że przednie poloski mam do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, daymanek napisał:

Jestem świeżo po wymienię tarcz i klocków na przodzie (komplet zimmerman) nagle zaczęło się bicie na kierownicy przy 110-120km/h przed wymianą było okej nic nie biło, czyżby raczej krzywe? Dodam że przy hamowaniu czy przyspieszaniu jest okej. Tylko i wyłącznie przy danej prędkości. Mechanik ostatnio mówił mi że przednie poloski mam do wymiany.

W kałużę przypadkiem nie wyjechałeś, słyszałem opinie że zimmermany lubiły się krzywić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być to faktycznie. A może nie oczyścił dobrze piasty przed montażem nowych tarcz.

Oczyścił druciakiem na wiertarkę, potem lekko papierem tam gdzie druciak nie doszedł, i delikatnie pędzelkiem posmarował piasty pasta aluminiowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, daymanek napisał:

Jestem świeżo po wymienię tarcz i klocków na przodzie (komplet zimmerman) nagle zaczęło się bicie na kierownicy przy 110-120km/h przed wymianą było okej nic nie biło,

Sprawdź jeszcze czy masz odważniki wszystkie na felgach - może jakiś odpadł i przez to bije ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, najmocniej przepraszam, zachowałem się jak ostatnia lama, ale to wina tego że w jednym z aut początek miałem w nadkolu. Jeszcze raz przepraszam
Czyli co? Można bezpiecznie brodzić do tej wysokości? oczywiście zakładając że podłoga cała
 

Jeśli masz wszystko szczelne to spokojnie do wysokości lampy można jechać. Przerabiałem przejazd przez rzekę i nawet w pewnym przelało się przez maskę i nie zaciągnął
Wody.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, miniwww napisał:

Panowie, da się gdzieś ogarnąć naprawdę odtwarzacza CD że zmieniarką z SG, czy nadal beznadziejny temat? :)

 

Być może jeszcze w tym tygodniu będę miał odtwarzacz z SG ze zmieniarką CD i będę podejmował próbę naprawy :) Będę dawał znać.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, miniwww napisał:

Trzymam kciuki ;)

 

Miałem w zeszłym tygodniu to radio i po włączeniu wywaliło błąd 99, ale po wyjęciu wszystkich płyt i wyczyszczeniu mechanizmów błąd zniknął.

Ciężko tu mówić o naprawie, bo pewnie po prostu coś się zawiesiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LosioDriver napisał:

 

.

Ciężko tu mówić o naprawie, bo pewnie po prostu coś się zawiesiło.

Szanujący się serwisant powiedziałby, że naprawił i działa. Należy się 150zł :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co może być przyczyną słabego zasięgu pilota centralnego zamka?
Mam tak od kiedy kupiłem forka i chciałbym to w końcu naprawić. Zasięg od 1 do 5 metrów. Baterie zmieniałem 2 razy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Edmund napisał:

Witam. Co może być przyczyną słabego zasięgu pilota centralnego zamka?
Mam tak od kiedy kupiłem forka i chciałbym to w końcu naprawić. Zasięg od 1 do 5 metrów. Baterie zmieniałem 2 razy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Sam chciałbym się dowiedzieć jak poprawić sygnał, mam SG i to samo jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...