Jump to content

falente

Nowy
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobry

About falente

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  idą litwini
 • Auto
  JF1SF5LP5XG SF przedlift '99r 2.0T 170KM

Recent Profile Visitors

489 profile views
 1. Nowy to chyba 200zl na al3drogo są OEM dostępne, a z używek to większość już też ma niesprawne lub ukruszone, popękane etc.
 2. Masz częście jeśli Ci się złamała na górna część, mi pękła dolna i chyba bez demontażu zderzaka się nie na dolnej (z gumowym wężem) wymienić.
 3. Ja mam zamiennik amortyzatorów, niestety nie wiem jaki. Ale opony mam 215/65 r16 i miejsca mam na palec na płasko 5-8mm luzu tylko. Opony Nokian weatherproof. Zdjęcia nie mam.
 4. 215 65 r16 to 68,6cm średnicy 215 75 r15 to 70,4cm srednicy Wyliczenia idealne, mogą się różnić w zależności od modelu opony.
 5. Ja swój rejestrator mam podłączony nad lusterkiem do przewodów od podświetlania na podsufitce. Tam przed wyłącznikiem pojawia się napięcie dopiero po przekręceniu kluczyka więc takie niby ACC. Akurat do mojego nie było adaptera BAT/ACC.
 6. LS się leje do dyfra który ma LSD (do tyłu w forkach)
 7. W Oplach też takie są. W21/5W lepiej trzymają się w złączu niż P21/5W jak z malucha jeszcze.
 8. Faktycznie pomyłka 32. A jak to mawiał mój fizyk w liceum: Moment to Ramię razy Siła, on nie znosił używania tego słowa jako zamiennika słowa chwila. A nakrętka dokręcana jest w okolicach 200Nm jest z czym walczyć.
 9. Przegub to 60zl nie OEM. Wymiana we własnym zakresie, czas pracy około 2-4h w zależności jakie masz narzędzia. Najtrudniej odkręcić nakrętka osi M22 nasadka 32, bez klucza udarowego ciężko.
 10. Miałem takie samo stukanie przy skręcaniu. Też w prawo. Nasilało się jak dodałem gazu przy skręcaniu. Diagnoza była zużyty przegub prawy przy zwrotnicy.
 11. Do turbo? Zmierzysz średnicę i odległości flansza uchwyt na środkowym.
 12. Jak lutowales jakąś elektronikę już to nie ma różnic. Jak tylko gazowo rynny albo raz dwa razy grubsze przewody to potrenował bym na jakimś starym urządzeniu typu budzik radio.
 13. Mikroswitche w pilocie przelutować. U mnie były już wyrobione przyciski.
 14. Wątek olejowy poczytaj. Powodzenia. PS Castrol lej.
×
×
 • Create New...