Jump to content

Nargond

Użytkownik
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

119 Wspaniały

About Nargond

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 04/16/1986

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Poznań, Wielkopolska
 • Auto
  Forester SBD MY10

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. powiedz że zrobili tak samo jak w dieslu i jest pod silnikiem :-) A tak na marginesie widząc takie filmiki zastanawiam się zawsze jak SH radzi sobie w terenie :-) nigdy nie miałem i chyba nie mam odwagi pojechać na żwirownie się pobawić :-)
 2. może na moim aucie nie mam A/T tylko zwykłe wielosezonówki i się zgadzam w 100% -> póki jest mokre zimą dają radę, ale jak się robi trochę więcej śniegu - ubitego czy puch - czuć i widać różnicę w zachowaniu auta... Ale ze względu na miejsce gdzie mieszkam niziny - nie myślę o zakupie 2 kompletu kół mi wystarczają wielosezonowe - tak dodaję 2 opinię odnośnie odczuć przy użytkowaniu opon wielosezonowych.
 3. Sprawdź jeszcze czy masz odważniki wszystkie na felgach - może jakiś odpadł i przez to bije ?
 4. I nie udało mi się w torqu znaleźć odpowiednich parametrów... Ale z obserwacji soot -> po ruszeniu potrafi podskoczyć parę / parenaście procent w górę więc krótkie dystanse bardzo szybko uruchomią wypalanie DPF'a po czasie soot zaczyna szybko spadać o te kilkanaście procent -> tak do poziomu startowego -> fakt ja jak mam jechać 90km/h to jadę na 4 biegu - nie wiem czy to czasem nie pomaga w tym. Jeśli ktoś wie jak nazywają się czujniki od map sensora w torqu umieszczę odpowiednie wykresy - albo podaj mi nazwę swojego programu za pomocą którego wygenerowałeś wykresy...
 5. Nargond

  Check engine

  Może jest ktoś z twojej okolicy / twoich znajomych ma odpowiednie narzędzia i jest w stanie tobie pomóc ?
 6. Nargond

  Check engine

  ja korzystam z torqu pro + OBD II z wifi -> działa poprawnie z Forkiem i Vitarą
 7. ja w zeszłym roku płaciłem jakoś połowę tego... Postaram się wykres ogarnąć ale niczego nie obiecuję - nie wiem czy w torqu szybko znajdę potrzebne funkcje do tego..
 8. Przejrzyj poniższy temat - wiele podpowiedzi z rozwiązaniami co to może być ;-)
 9. Nie ale nigdy nie latałem balonem ;-)
 10. A widzisz chyba czułem pismo nosem - na przeglądzie w kwietniu poprosiłem o wymianę na nową Ja się czaję na dwu palnikową - taką by pod namiotem zrobić jednocześnie i grochówkę i kawę
 11. Poszukuję takowej więc przy najbliższej okazji jak będę miał wolne chętnie ją zobaczę w akcji :-) Gratuluje ładne spotkania ! i pięknej pogody !
 12. ja w ten weekend odpadam :/ - prace ogrodowe u rodziców mam do wykonania - zajęcie na najbliższy tydzień - chętnych zapraszam na spota na ich działkę na grilla przy łopacie ;-) A jeśli pogoda będzie deszczowa - to czemu nie wtedy mogę podjechać...wiem aura nie sprzyjająca pogadaniu..więc jeśli odwołacie zjazd podczas deszczu - to dajcie znać.
 13. Nargond

  E-Boxer

  Dzisiaj w serwisie oglądali mojego SH od spodu po zabezpieczeniu KROWN'em i pochwalili je - jest bezbarwny wosk nałożony natryskowo czy jakoś tak - tak samo w profile go napchali - tylko że wtedy robią swoje odwierty !
 14. to nie tylko musi być świeca - może też coś nawalać na przewodach idących do nich... Dobry mechanik ogarnie gdzie jest zwarcie..
 15. Pozdrowienia z wczoraj dla srebrnego SH mijanego nad A2 Oraz pięknej Tribecki mijanej na trasie do Rogalinka.
×
×
 • Create New...