Jump to content

Nargond

Nowy
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

About Nargond

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Skąd
  Poznań, Wielkopolska
 • Auto
  Forester SBD MY10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. musisz mieć włączone światła mijania...inaczej nie zadziała - bynajmniej tak jest w SH
 2. Tutaj zgadzam się w 100 % i najlepiej wymieniać je co 2 wymianę oleju...stosunkowo małe koszta a komfort z jazdy bezcenny... Przetestowałem to doświadczalnie na silniku 1.6 od Mitsubishi - jak chciałem wytrzymać interwał normalny do wymiany świec szybko gubił iskrę na LPG -> częstsza wymiana zmniejszyła mi wizyty w serwisie LPG jak i u mechanika (jeden i drugi powiedział mi to samo, masz LPG częściej zmieniaj świece i nie przepłacaj :-) )
 3. Zgaduję że przedstawia to jeden z ciekawszych oesów - zaznaczyłem 1 możliwy podjazd ;-)
 4. Już nie raz byłem - zawsze jak młody zaśnie w drodze do dziadków to jej pokazuje dukty leśne ;-) Więc jak raz wjechałem i trzeba było przejechać przez wąski mostek (jeziorka z 2 stron) potem stromy podjazd i zjazd + gałęzie to jej strach w oczach był bezcenny ;-)
 5. To już jedno wiem - przed wyjazdem na szlak żonę odstawię do baru na kilka drinków ;-) Bądź co bądź może nie zrozumieć dlaczego auto jest upaćkane błotem po sam dach i dlaczego karpik pływa w bagażniku ;-)
 6. A ja naiwny myślałem że z tą wodą to żart
 7. Dobrze wiedzieć :-) Ja ciągle urabiam żonkę ;-)
 8. Bez pilota nie wolno startować na próbach ( mieliśmy taki przypadek w przeszłości i skończyło się ... źle. A mogło wręcz tragicznie. Stąd taka regulacja ) OK dobrze to wiedzieć. I ostatnie pytanie z serii głupich (chociaż ponoć takich pytań nie ma) czy na oponach nie A/T dam radę przejechać odcinek terenowy?
 9. Jeśli będzie to blisko morza to na 90% będę - łatwiej będzie mi żonę przekonać i z młodym na plaży będzie mogła posiedzieć ;-) a tak odnośnie zapisów -> to czy na trasę terenową jest potrzebny pilot ? czy bez niego dam radę :-) Raczej 1.5rocznego synka nie będę ciągnąć przez całą trasę po wybojach....
 10. Zawsze mi się marzył prawdziwy offroad - np coś takiego jak ma Dyrektor... I już oglądałem możliwości SH w terenie jak i ewentualne przeróbki : i np. to jest ciekawa przeróbka Ale uważam że póki on służy jako zwykłe auto miejskie zostaje w standardzie... Z okazji że jest to SBD - pewnie nie będzie chętnych na zakup tego auta za 3-5lat a wtedy się pobawię w coś ciekawego :-)
 11. Nargond

  Kubica w F1

  Ja obejrzałem pierwsze 3 odcinki - potem do pokoju wkroczył synek... - ciekawe wypowiedzi kierowców - czasami zakulisowane zagrywki dyrektorów i ich tłumaczenia - język w końcu nieocenzurowany - pokazanie czegoś innego niż 1:30 h peletonu do mety... Chyba największy atut to taki że pozna się trochę szerzej ten sport - bo jak ktoś pisał wcześniej aż tak dużo nie wnosi do ogólnej wiedzy o F1... Co mi się podobało bodajże 3 odcinek to jak williams na niebieską taśmę (izolacyjną) naprawiał przedni spojler :-)
 12. To jako nowy zapytam się naiwnie to jaki jest termin ? Podobnie jak zeszłoroczny 31-3 Czerwca czy to jeszcze czarna magia i nikt nic nie wie ....
 13. Należę do tego typu ludzi którzy uparcie brną do przodu i nie lubią się cofać - więc proszę nie podpuszczać bo będziesz jednego forestera ciągnąć przez cały poligon doświadczalny :-)
 14. Dobrze zachęcacie teraz na pewno się zjawie - jeśli czas pozwoli (tzn zależne od terminu Plejad) Z tego co widziałem to pewnie zapisze się na trasę pośrednią bo pewnie bez dobrych opon w teren na trasie terenowej nie dam rady :-) Grunt to dobra zabawa :-)
 15. Ładnie ! Mimo że zdjęcia i film Dyrektora naczelnego mnie w jakiś sposób przerażają tak tym bardziej korci mnie sprawdzenie własnych sił na Plejadach... :-) Więc pewnie do zobaczenia na miejscu !
×
×
 • Create New...