Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie juz sie produkuja z naprawde fajnych materialow!!!! Czekam tylko na opcje by zamiast napisu swiniak byl. Bede rozsylal jak sam przetestuje to co zamowilem plus do testow jeszcze kilka rodzajow materialow. Nie ma ochoty SIP i sklep subaru na zrobienie czegos tak prostego jak porzadny dywan zrobie ja.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz sie produkuja z naprawde fajnych materialow!!!! Czekam tylko na opcje by zamiast napisu swiniak byl. Bede rozsylal jak sam przetestuje to co zamowilem plus do testow jeszcze kilka rodzajow materialow. Nie ma ochoty SIP i sklep subaru na zrobienie czegos tak prostego jak porzadny dywan zrobie ja.

 

Cenna inicjatywa - również jestem zainteresowany i chętnie zapoznam się z efektami Twoich działań (na chwilę obecną radzę sobie poprzez sporządzenie prowizorki - wycięcie łaty z innego dywanika) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem XTka i ja.  :yahoo:  W związku z tym mam kilka pytań.

 

Czytam ten wątek od początku ale gdzieś mi umknęło i nie mogę sobie przypomnieć.

 

- "Wyrywająca się" maska powyżej 120km/h - TTTM? ;)

- Regulacja wysokości fotela pasażera - w poprzednim Forku było, tutaj nie ma. Oszczędności sięgnęły już aż tak głęboko?

- Mocowanie mikrofonu od ISR - jak to u Was wygląda? Oglądałem inny egzemplarz przy odbiorze i niestety wyglądało to tak samo jak u mnie. Mikrofon zamontowany w okropnym miejscu, w dodatku lubi się odklejać i po prostu sobie wisi... porażka. W nowym Outbacku panowie podołali wyzwaniu i ładnie schowali mikrofon w górnym prawym rogu, a tutaj... chyba zabrakło chęci. :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrywająca sie maska??? pierwsze słysze a już lecialem po autobahnie 150+ i nic auto całe :biglol:

 

Co do ISRa to w poprzednim (MY13) mialem mikrofon lepiej zamontowany bardziej schowany, teraz jest bardziej widoczny na tej konsoli dachowej obok schowka na okulary. Natomiast samo "jajo" z przyciskami ISR narazie trzyma ale pewnie bedzie sie odklejac jak poprzednio przy temperaturach 30+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

- Regulacja wysokości fotela pasażera - w poprzednim Forku było, tutaj nie ma. Oszczędności sięgnęły już aż tak głęboko?

[...]

to podpowiedz gdzie jest ta regulacja w Forku SH, bo ja nie znalazłem ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem XTka i ja. :yahoo: W związku z tym mam kilka pytań.

 

Czytam ten wątek od początku ale gdzieś mi umknęło i nie mogę sobie przypomnieć.

 

- "Wyrywająca się" maska powyżej 120km/h - TTTM? ;)

- Regulacja wysokości fotela pasażera - w poprzednim Forku było, tutaj nie ma. Oszczędności sięgnęły już aż tak głęboko?

- Mocowanie mikrofonu od ISR - jak to u Was wygląda? Oglądałem inny egzemplarz przy odbiorze i niestety wyglądało to tak samo jak u mnie. Mikrofon zamontowany w okropnym miejscu, w dodatku lubi się odklejać i po prostu sobie wisi... porażka. W nowym Outbacku panowie podołali wyzwaniu i ładnie schowali mikrofon w górnym prawym rogu, a tutaj... chyba zabrakło chęci. :(

Gratulazione!!! Mysle ze bedziesz zadowolony. Sa minuski ale plusy urywają łeb przy samych kostkach. Mysle niestety ze najlepszym rozwiazaniem na bezstresowa i w pelni satysfakcjonujaca eksploatacje jest rezygnacja z tego forum. Ja chyba tak niebawem uczynie. Bo co na plus sie tu dowiedzialem minusy ktorych sam bym nie zauwazyl zniszczyly wypracowane dobrodziejstwo. Ale suma sumarum ja osobiscie delektuje sie jazda tym autem. Szczegolnie ze wyglada niepozornie i tym lepsze zaskoczenie sprawia. Jesli mozesz zapodaj fotki. Jeszcze raz gratki.

 

Pozdrawiam, promil_one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrywająca sie maska??? pierwsze słysze a już lecialem po autobahnie 150+ i nic auto całe :biglol:

 

Co do ISRa to w poprzednim (MY13) mialem mikrofon lepiej zamontowany bardziej schowany, teraz jest bardziej widoczny na tej konsoli dachowej obok schowka na okulary. Natomiast samo "jajo" z przyciskami ISR narazie trzyma ale pewnie bedzie sie odklejac jak poprzednio przy temperaturach 30+

 

Wyrywająca się... no po prostu żyje własnym życiem. Jak @Kukson trafnie napisał - wygina śmiało ciało. :biglol: Poza tym, jak pierwszy raz otworzyłem to miałem wrażenie, że jest z plastiku. Pierwszy raz mam do czynienia z tak lekką maską w seryjnym aucie.

 

ISR - dokładnie, w moim MY12 też to było lepiej ogarnięte niż teraz... wszystko było schowane. Co prawda "jajko" lubiło się delikatnie odkleić, ale nie było tragedii. Teraz "jajko" się trzyma, a mikrofon radośnie dyndoli, bo nie trzyma się podsufitki. :wacko:

 

 

 

[...]

- Regulacja wysokości fotela pasażera - w poprzednim Forku było, tutaj nie ma. Oszczędności sięgnęły już aż tak głęboko?

[...]

to podpowiedz gdzie jest ta regulacja w Forku SH, bo ja nie znalazłem ;)

 

 

W MY12 fotel pasażera ma z boku dwie dźwignie - do regulacji pochylenia oparcia i wysokości siedziska. ;)

 

 

Gratuluję @evoo, życzę miłego użytkownika i radości.

Czy masz zamiar zmienić nick na coś bardziej w duszy Subaru ;-)

 

Nawet o tym nie pomyślałem. :D Nick nie tyle od samego Evo, co od Evolandera. Ale rozważę Twoją propozycją. :P

 

 

 

Odebrałem XTka i ja. :yahoo: W związku z tym mam kilka pytań.

 

Czytam ten wątek od początku ale gdzieś mi umknęło i nie mogę sobie przypomnieć.

 

- "Wyrywająca się" maska powyżej 120km/h - TTTM? ;)

- Regulacja wysokości fotela pasażera - w poprzednim Forku było, tutaj nie ma. Oszczędności sięgnęły już aż tak głęboko?

- Mocowanie mikrofonu od ISR - jak to u Was wygląda? Oglądałem inny egzemplarz przy odbiorze i niestety wyglądało to tak samo jak u mnie. Mikrofon zamontowany w okropnym miejscu, w dodatku lubi się odklejać i po prostu sobie wisi... porażka. W nowym Outbacku panowie podołali wyzwaniu i ładnie schowali mikrofon w górnym prawym rogu, a tutaj... chyba zabrakło chęci. :(

Gratulazione!!! Mysle ze bedziesz zadowolony. Sa minuski ale plusy urywają łeb przy samych kostkach. Mysle niestety ze najlepszym rozwiazaniem na bezstresowa i w pelni satysfakcjonujaca eksploatacje jest rezygnacja z tego forum. Ja chyba tak niebawem uczynie. Bo co na plus sie tu dowiedzialem minusy ktorych sam bym nie zauwazyl zniszczyly wypracowane dobrodziejstwo. Ale suma sumarum ja osobiscie delektuje sie jazda tym autem. Szczegolnie ze wyglada niepozornie i tym lepsze zaskoczenie sprawia. Jesli mozesz zapodaj fotki. Jeszcze raz gratki.

 

Pozdrawiam, promil_one

 

 

Już jestem zadowolony. ;) W porównaniu z poprzednim Foresterem to są jednak dwa zupełnie inne światy... Rezygnacja z forum - pomyśl sobie, co przeżywałem czytając przed i zaraz po zamówieniu SBD. :biglol:

 

 

Nie wiem, czy powinienem dziękować za gratulację - co by niczego nie zapeszyć. Tfu, tfu, odpukać. :P Natomiast dziękuję za pomoc w kwestii maski. :)

 

 

Jedno zdjęcie z odbioru. Umyję i zrobię kilka lepszych zdjęć. ;)

 

17657360154_31505fbb4a_b.jpg

Edytowane przez evoo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak coś "wyjdzie" po 5 latach :(.

 

A wracając do sedna sprawy. Bardziej mi chodziło o rodzaj niż markę oliwy.

Trochę ciężko przekopać się przez 500 stron wątku a wiem, że dyskusje już były na ten wiecznie aktualny temat :)


Panowie juz sie produkuja z naprawde fajnych materialow!!!! Czekam tylko na opcje by zamiast napisu swiniak byl. Bede rozsylal jak sam przetestuje to co zamowilem plus do testow jeszcze kilka rodzajow materialow. Nie ma ochoty SIP i sklep subaru na zrobienie czegos tak prostego jak porzadny dywan zrobie ja.

 

 

wrzucisz fotki jak dostaniesz finalny produkt ?

 

Muszę jak najszybciej zamówić bo oryginalne nadają się tylko do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A wracając do sedna sprawy. Bardziej mi chodziło o rodzaj niż markę oliwy. Trochę ciężko przekopać się przez 500 stron wątku a wiem, że dyskusje już były na ten wiecznie aktualny temat :)

latwiej bedzie wziazc do reki manual ktory dostałes razem z autem i przeczytac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak coś "wyjdzie" po 5 latach :(.

 

A wracając do sedna sprawy. Bardziej mi chodziło o rodzaj niż markę oliwy.

Trochę ciężko przekopać się przez 500 stron wątku a wiem, że dyskusje już były na ten wiecznie aktualny temat :)

 

Panowie juz sie produkuja z naprawde fajnych materialow!!!! Czekam tylko na opcje by zamiast napisu swiniak byl. Bede rozsylal jak sam przetestuje to co zamowilem plus do testow jeszcze kilka rodzajow materialow. Nie ma ochoty SIP i sklep subaru na zrobienie czegos tak prostego jak porzadny dywan zrobie ja.

 

wrzucisz fotki jak dostaniesz finalny produkt ?

 

Muszę jak najszybciej zamówić bo oryginalne nadają się tylko do wyrzucenia.

Jasna sprawa opisze co i jak i za ile beda do wysylki dla chetnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wracając do sedna sprawy. Bardziej mi chodziło o rodzaj niż markę oliwy. Trochę ciężko przekopać się przez 500 stron wątku a wiem, że dyskusje już były na ten wiecznie aktualny temat :)

latwiej bedzie wziazc do reki manual ktory dostałes razem z autem i przeczytac :)

 

 

to byłoby zbyt proste i do bólu nudne :)

 

Dobra żarty na bok. Myślałem, że szanowne grono posiadaczy XTMY13 -14 ma już jakieś wnioski z różnego rodzaju oleju do 2.0DIT.  Wolałbym nie eksperymentować :)

 

 

Jasna sprawa opisze co i jak i za ile beda do wysylki dla chetnych

 

z góry dziękuje.....

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w sumie do naszej strefy klimatycznej najbardziej uniwersalny olej wedlug ASO :)

 

niby tak ale 5W30 różnych firm mają spore różnice nawet w podstawowych parametrach.

No ale skoro brak wyraźnych przeciwwskazań chyba zainwestuję w Millersa XF Long Life 5W30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...