Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

@Dyrekcja - no wreszcie jakies konkretne wiadomosci w tej kwesti. Ktos sie wreszcie zajal problemem, ktory intryguje wiekszosc nabywcow Forestera XT.  Mam nadzieje, ze proby i testy wypadna dobrze i LEDy beda wkrotce dostepne oficjalnie na naszym rynku. Oby tylko jeszcze w rozsadnej cenie :).  Czy te LEDy sa umieszczone w jednej zespolonej lampie i sa osloniete kloszem, czy tez moze blizej im do tego co wczesnie zaprezentowal bukmacerek? Ze zdjec troche ciezko cos wywnioskowac. Czy sa juz moze jakies wstepne plany na cene tego wnalazku? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa skutecznie-gra a to już połowa sukcesu. Utwory można zmienić, gorzej z przechodzeniem pomiędzy folderami w telefonie. To u mnie na androidzie nie działa.

Trzeba zmieniać foldery za pomocą telefonu.

Fajnie działa audio z pamięcią USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na swojego i tak się zastanawiam co by od razu nie zrobić upgradu-nowe wygłuszenie i wyrzucenie std 6 na 8 lepszej jakości. Stąd pytanie czy comfort ma przygotowane miejsce na 2 dodatkowe głośniki?

Edytowane przez Maiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy LED-ów na razie przebiegają pomyślnie p tzn wszystkie świecą, a warunki w jakich są testowane są ekstremalne ;)

 

Szczegóły dot. warunków w jakich są testowane, w wątku o III Subariadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanadyjskiej stronie , w zakładce "Akcesoria" - pojawiły się nakładki, które przewijały się w naszym temacie:

post-550-0-30252000-1399020779_thumb.jpg

http://www.subaru.ca/WebPage.aspx?WebSiteID=282&WebPageID=19205&Range=Forester&ModelYear=2015&CarID=782

 

Można to nazwać myśleniem życzeniowym, ale byłoby całkiem sympatycznie jakby pojawiły się w ofercie PL.

 


Jest drobna różnica, m.in.  w przednich reflektorach w zdjęciach jak niżej :

 

post-550-0-26390000-1399021173_thumb.jpg

 

post-550-0-58002800-1399021206_thumb.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanadyjskiej stronie , w zakładce "Akcesoria" - pojawiły się nakładki, które przewijały się w naszym temacie:

attachicon.gifF_J101SSG700.jpg

http://www.subaru.ca/WebPage.aspx?WebSiteID=282&WebPageID=19205&Range=Forester&ModelYear=2015&CarID=782

 

Można to nazwać myśleniem życzeniowym, ale byłoby całkiem sympatycznie jakby pojawiły się w ofercie PL.

 

Jest drobna różnica, m.in.  w przednich reflektorach w zdjęciach jak niżej :

 

attachicon.gif781_5421.jpg

 

attachicon.gif782_5421.jpg

 

Z tego co widzę to w akcesoriach mają nie nakładki na nadkola tylko nakładki na drzwi.- body side moulding kit 

Sam podjąłem ryzyko i zamówiłem bezpośrednio u chińczyka na aliexpress. Razem z chlapaczami wyszło coś ok 200USD.

 

Jak dojdzie przesyłka to podzielę się opinią na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak po prostu bez owijania w bawełnę chciałem się dowiedzieć czy coś wiadomo kiedy spodziewać się nowego Forestera?

 

 

diametralana zmiana nastawienia    również od MY 14 jest/

będzie w restauracji Motelu Sybaru, bo ma dotyczyć również dań... ale w skrócie.....:

 

pomidorowa ma snakować u mojej babaci........ :rolleyes: .

 

krupnik też,,,,, z  zup żurek w poniedziałki,,,,,,,, :)

 

walczę o sztuke mięs,,,z kociołka z katofelkani i warzywami i o kaczę,,,,,,,,z    KACZKĄ walka  będzie  trudna ( są dwie miodowe PANIE).....ach :rolleyes:

lekko poprawiony kotlet Subaru zostaje no i i śledz....podobno nawet rodowity japończyk , po wizycie z Rajem na starym. Mieście ,,powiedział , że jest OK!! 

 

ps. pozostałe dania kolacjowe (bezpłatne!!) pozostają bez zmaian....Pozdr. AK

 

ps.mam jakiś problem z klawwwiatutrą , więc jak ktoś poprawi to poproszę.....jakośss mi to po japońsku wychodzi.... :yahoo:

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Andrzej grypsuje takie ważne treści a tu o z dupki i światełka .  I tak to przeszłość ,teraźniejszość ale i przyszłość w jednym .Pozdrawiam Pana Andrzeja.

 

 

Ps. Bez urazy. Ta autoironia dotyczy i samego mnie bo też czasami myślę o pierdółkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...