Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

@woszkowaty

Ile Cię kosztowała taka przyjemność jeśli można wiedzieć? Nie wydają żadnych nieprzyjemnych dźwięków podczas jazdy?

 

Całość kosztowała mnie plus minus 250zł. Jedna siatka ( jak dobrze pamiętam - podłogowa ) w sklepie subaru - około 450zł - także sporo taniej. Ja zamówiłem : siatkę na podogę bagażnika, dwie boczne siatki, siatkę na tylne oparcia + siatkę/ grodź montowaną na wejściu bagażnika.

Co do jakości - nie ma się do czego przyczepić. Część karabińczyków jest w komplecie, część - dokupiłem ( nie wiedziałem jakie rozmiary karabińczyków mi podejdą i gdzie, dlatego dokupiłem karabińczyki "40" i "50" ). Siatka na podłogę bagażnika była w komplecie z karabińczykami, 50.

Jeśli będziesz planował / zamawiał torbę mocowaną w miejscach, gdzie zatrzaskuje się tylna kanapa - tam podejdą tylko karabińczyki 50 lub większe. W każdym innym miejscu możesz zastosować mniejsze 40.

W zapinaniu i odpinaniu łatwiejsze w obsłudze są 50, za to 40 są bardziej zgrabne i nie rzucają się tak w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800zł brutto, ale może dostałem rabat za kupno auta,hak,alarm i osłonę tylnego zderzaka.

LEDy są montowane każda osobno. Po prostu wiercą otwory w skrzelach i wkładają każdego LEDa osobno. Teraz montują po 5 szt na stronę, a wcześniej było po 4.

 

Witam i serdecznie gratuluję zakupu - a wcześniej pomysłu na wątek o nowym Foresterze - czytam tą dyskusję prawie od początku czego efektem jest właśnie XT a nie np. RAV /CX- 5 czy CRV - a takie były pierwotnie  przymiarki...

 

mam też pytanko - te Ledy które prezentujesz są już jakimś sensownym rozwiązaniem więc tylko mała prośba o foto z większej odległości

- jak wówczas jest z ich widocznością i wydajnością - zwłaszcza w mocny słońcu.. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jozef1972 cieszę się ten wątek skłonił cię do zakupu i gratki pięknego samochodu ;) Poniżej masz fotki w mega słońcu, ale niestety nie oddają rzeczywistości  :(  Na żywo zdecydowanie mocniej świecą, no ale ja jakoś nie mogę tego zdjęciem uchwycić ;)  :)

post-10170-0-05552100-1398773010_thumb.jpg

post-10170-0-76051300-1398773019_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bukmacarek - duże dzięki za to foto - jest dobrze - wiem teraz co działać dalej

 

Przyjemności z docierania XT  :) - bo to są prawdziwe ćwiczenia z silnej woli...

 

Ja na szczęście mam już to za sobą i każdego dnia frajda z jazdy jeszcze bardziej wzrasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewać solidnie przed, nie przekraczać 4000 obrotów, w miarę możliwości wymuszać na skrzyni, np ręczną redukcją, różne częstotliwości obrotowe pracy, bo CVT chętnie trzyma się 1800-2000, solidnie studzić po, (ale to już zawsze) i to generalnie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woszkowaty,

 

...kurcze dla mnie suuuper gdzie/ ile/ dlaczego tak drogo. Ale cudny sromny a zarazem monstrualny w odbiorze.

Pewnie za duza kaluza ? japonia ?

.

.

.no a ta listwa/maskownica spojler na dole gdzie mozna dostac szukalem przy okazji dla siebie (auto ma byc juz za 3tyg.) no nie moge sie doczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za niedługo odbieram swojego, pytanie pomocnicze jaki dystans należy tak postępować?

 

Według instrukcji 1600km.

Co najmniej tyle. Ja po namowach serwisantów przy moim niegdysiejszym pierwszym salonowym aucie robię tak ok 3000 km, wymiana filtra, oleju i dopiero normalna jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Pozwolę sobie dodać parę słów na temat LED-ów.

Otóż już niedługo będą w naszej ofercie dodatków.

Próbna instalacja dokonana i aktualnie testowana ... na III Subariadzie :)

 

Wyglądają .... jak na zdjęciach :)

 

Pozdrowienia

 

post-6-0-93025300-1398869205_thumb.jpg

post-6-0-42265400-1398869206_thumb.jpg

post-6-0-86741800-1398869206_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...