Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja jeszcze widzę jedną różnicę. Wszyscy, którzy odbierali Forki 2013 mają opony Geolandery, a 2014 mają już Bridgestony Dueler'y. A tak w ogóle to ten czujnik ciśnienia to chyba nie działa, przynajmniej u mnie, bo czy go przytrzymam, czy nacisnę 1,2 5 razy to i tak nie ma żadnej reakcji. Chyba, że w coś trzeba wejść w menu, w każdym razie w instrukcji nic nie ma o tym przycisku TPMS.

 

A nie jest tak ze się zaświeci jak będzie mało powietrza. Tak miałem w maździe

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

a gdzie ten przycisk ? bo jeszcze nie zdążyłem  całej instrukcji przeczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Motul 300V POWER RACING 5W30, tak myślałem. No to zmieniam z shella. Dzięki za info.
 

 

Jak wiadomo wątek olejowy to było kilka tysięcy postów.  :P

Jak odebrałem XT kontaktowałem się z Motulem i nie za bardzo jeszcze wiedzieli co lać do DIT i wg nich 300V 5W30 był jak najbardziej, ale bardziej polecali 300V 5W40 - niby lepszy pod turbo benzyne. 

I takiego od roku leje.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmielam się stwierdzić, że to najlepszy wybór. Kompromis osiągów i kosztów eksploatacji. Do tego jestem zwolennikiem jednostek wolnossacych, których atutami są wysoka trwałość, niezawodność i niższe koszty eksploatacji / serwisu.

 

Cytując klasyka to ponoć najlepszy wybór, 2,5i NA 170 KM. 

Edytowane przez sapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ewentualnie wejdą 3 foteliki na tylną kanapę??

  

Same poddupniki bez wpinania w isofix może by weszły ale to ostra gimnastyka, poza tym średnio bezpiecznie. 

Ja mam akurat konieczność korzystania z 3 fotelików więc miałem spore nadzieje, że się uda ale niestety. 

Z tyłu jest dużo miejsca ale nie aż tyle. 2 foteliki + małolat który nie musi korzystać z fotelika się zmieszczą ale nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE,

 

SFXT mam juz Bremenhaven zatem juz niedlugo bedzie u Mnie ( chyba ze go porwa, albo...)

Jesli jednak pozwolicie chcialbym wrocic na krutka chwile do bulgotu oraz tego co wyszperalem:

 

 

co wy na to, jak juz sie rozgrzeje to bulgotu nawet mozna by sie bylo doszukac...

a wszystko chyba dzieki temu:

 

http://www.ebay.com/itm/Scion-FRS-Subaru-BRZ-Coupe-13-14-TOP-SPEED-PRO-1-Dual-Catback-Exhaust-System/390833568695?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222008%26algo%3DSIC.MOTORS%26ao%3D1%26asc%3D20140107083349%

 

czyli, czy to sa pierwsze jaskolki i warto poczekac (w sumie to przeciez tylko srodek oraz koncowe puszki ida do wymiany) moze sie uda ?

 

Tomasz

Edytowane przez arkitekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...