Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

To po prostu opcjonalne światła dzienne. W oferowanych pojazdach są realizowane poprzez dodatkową żarówkę w światłach przeciwmgielnych. Przy montażu LED tamte się wyłącza i ledy pracują jako dzienne. Lecz jak wspomniał Marcin dają 0,001 sekundy na kilometrze szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos juz mial cos podobnego u siebie; w moim XT 2013 pokazala sie zolta ikonka opony i wyskoczyl komunikat:"Sprawdz opony", co to moze oznaczac? O ile wiem to FXT z 2013 nie ma funkcji monitorowania cisnienia w oponach, ale moze sie myle? Czyzby trzeba bylo tylko wyrownac cisnienia w oponach? Problem w tym, ze jestem daleko poza domem, jeszcze jakis czas bede, i samochodem jezdzi zona. Ma sprawdzic cisnienie w kolach i jak komunikat nie zniknie to pewnie bedzie musiala sie udac do ASO bo ja to troche irytuje i niepokoi jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znalazłem w sieci dedykowane do Forka torby podróżne, idealnie wypełniające przestrzeń bagażową
Wygląda fajnie, ale szczerze mówiac wyjeżdzam z rodzinką często na wypady i mamy trochę bardziej -jakby to ując- niekoniecznie w takim stopniu uporzadkowany sposób pakowania bagaży ;)  :D .

Muszę tu przyznać że bagażnik w nowym Forku jest bardzo pojemny. We dwoje z żoną i dwójką dzieci (wśród bagaży dość pokaźny wózek i łóżeczko turystyczne dla najmniejszej pociechy) na tygodniowy wyjazd - spakowaliśmy cały bagaż jedynie do bagażnika. Fakt, że bez rolety, ale na upartego dałoby się ją założyć.

Ciekawe jaka jest cena tych toreb - ja kupiłem jedną oryginalną siatkę bagażnika (tę na oparcie tylnej kanapy) - 160pln z przesylką :unsure: Sposób mocowania jednak mnie totalnie osłabił - do montażu na załączone uchwyty trzebaby zdemontować ścianki bagażnika i wiercić otwory  :facepalm:  :toobad:, a i tak dałoby to mocowanie utrudniające pochylanie oparcia kanapy. Zamocowałem siatkę karabińczykami do prętów mocujacych zatrzaski oparcia kanapy (dokupiłem karabińczyki :)).

Kolejne siatki na boki zlecę podobne jak Ty. Jakby co - sorzystam z podpowiedzi na PW jeśli chodzi o wykonawcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu opcjonalne światła dzienne. W oferowanych pojazdach są realizowane poprzez dodatkową żarówkę w światłach przeciwmgielnych. Przy montażu LED tamte się wyłącza i ledy pracują jako dzienne. Lecz jak wspomniał Marcin dają 0,001 sekundy na kilometrze szybciej ;)

Czy te LED-y mają moduł ściemniający w przypadku kiedy świecą się mijania oraz czy te lampki są "wypoziomowane" aby świeciły równo z drogą a nie "na boki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci dedykowane do Forka torby podróżne, idealnie wypełniające przestrzeń bagażową :

 

attachicon.gifSubaru-Forester-14-Car-Bags-1.jpg

 

attachicon.gifSubaru-Forester-14-Car-Bags-5.jpg

 

attachicon.gifSubaru-Forester-14-Car-Bags-8.jpg

 

attachicon.gifSubaru-Forester-14-Car-Bags-9.jpg

 

fajne torby, chtenie bym zaadaptowal takowe do Beki ;)

 

czy ktos moglby mi pomoc i zmierzyc wymiary bagaznika w nowym Forku? (szerokosc x wysokosc (do rozlozonej rolety) x glebokosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy te LED-y mają moduł ściemniający w przypadku kiedy świecą się mijania oraz czy te lampki są "wypoziomowane" aby świeciły równo z drogą a nie "na boki"?
Nie mają. Kiedy włączamy mijania światła dzienne wyłączają się. Świecą lekko na boki - to światła dzienne, nie do jazdy w warunkach ograniczonej widoczności. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy ktos moglby mi pomoc i zmierzyc wymiary bagaznika w nowym Forku? (szerokosc x wysokosc (do rozlozonej rolety) x glebokosc)

 

 

http://www.cars101.com/subaru/forester/forester2014.html

 

Mniej więcej w połowie strony masz wymiary, swoją drogą wieczorem zmierzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy zna ktoś koszt instalacji alarmu ? 

 

Alarm 900, czujniki tył 600.

 

Montowałeś w ASO?

Bo mnie powiedzieli,że alarm 1,6 tys, a czujniki p/t 3 tys. (trochę chyba dużo)

Muszę się szybko decydować , bo odbiór już za tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...