Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

800zł

Brutto czy netto bo różnie mówią...

Ostatnio było 900 zł

 

W każdym razie wrzuć foty również takie kiedy ledy nie są zapalone i z bliskim kadrem.

Czy każdy led montowali osobno czy to jakiś patent na listwie plug and play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800zł brutto, ale może dostałem rabat za kupno auta,hak,alarm i osłonę tylnego zderzaka.

LEDy są montowane każda osobno. Po prostu wiercą otwory w skrzelach i wkładają każdego LEDa osobno. Teraz montują po 5 szt na stronę, a wcześniej było po 4.

post-10170-0-92077400-1398546101_thumb.jpg

post-10170-0-55712400-1398546115_thumb.jpg

post-10170-0-11243800-1398546129_thumb.jpg

post-10170-0-22966600-1398546140_thumb.jpg

post-10170-0-55186800-1398546149_thumb.jpg

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukmacerek, rzeczywiscie te LEDy wygladaja calkiem przyzwoicie i nawet niezle swieca. Wg mnie 5 sztuk komponuje sie lepiej niz 4 ale to rzecz gustu. Mysle jednak, ze do pelni szczescia (przynajmniej mojego) przydaloby sie miec te wszystkie LEDy pod jednym wspolnym kloszem. Gdyby to mialo wyglad jednego zespolonego klosza to pewnie bym sie skusil. Tak jak jest w tej chwili to nadal sprawia wrazenie takiej prowizorycznej wstawki. Tak przynajmniej odbieram to ze zdjec. Byc moze na zywo wyglada lepiej i zmienilbym zdanie. Powiedz jeszcze czy jak zapalasz swiatla to te LEDy Ci gasna calkowicie (jak powinno byc zgodnie z przepisami) czy moze tylko redukuja moc swiecenia (co jest znowu nie zgodne z przepisami ale za to wyglada fajnie) i nadal swieca przyciemnione? Powiem szczerze, ze mi sie bardziej podoba ta druga opcja, niezgodna z przepisami. Mialem przez kilka dni ten chinski zestaw LEDow zamontowany w ten sposob u siebie, o czym kiedys pisalem, i w nocy to na prawde fajnie wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krogulec dopatrzyli się w homologacji że 4 Ledy dają za małą ilość światła i dlatego teraz jest po 5szt.

@Willy Force jak zapalają się światła to one całkowicie gasną.

 

Na żywo wyglądają zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Z pewnej odległości sprawiają wrażenie jakby tak miało być fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie "czarnuszek" stoi w garażu :yahoo: :yahoo: :yahoo: Jutro z rana pobudka i trzeba jeździć :D  Pierwsze wrażenia mistrzostwo :) :) :)

Choć z poślizgiem czasowym - gratki serdeczne! Niech Ci wiernie służy! :)

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, choć chyba jak były 4 diody to było lepiej ;)

 

nie wiem, co na to "homologacja", ale imho jeszcze lepiej by wygladalo, gdyby wszystkie "sekcje" w skrzelach byly zapelnione i w sumie byloby po 6 lampek na strone :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie osobiscie swiatla dzienne w przeciwmgielnych to taki polsrodek (szczegolnie w takich autach jak nowy Forek, gdzie reflektory przeciwmgielne sa umieszczone tak nisko)

 

 

 

edit: czy swiatle dzienne w Forku sa gdzie indziej?

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@AllRad, polska firma produkująca autosiatki zrobiła na podane przeze mnie wymiary. Dedykowanych do naszych Forków jeszcze nie mają. Chyba, że już teraz mają - po wyprodukowaniu moich :P .


Zamówiłem jeszcze jedną siatkę, tzw. grodziową - na szerokość bagażnika, z montażem na wejściu do bagaznika - nie mam jej niestety na zdjęciu.


 

 

A to Tobie odpuściłem mojego Forka ;)

On od początku miał być mój :) Dawno temu zamawiany ;)
Ten, ktorego masz to mały switch pode mnie z Subaru DE ;) był telefon czy nie oddam go i nie poczekam parę dni, bo w moim już był zamontowany Keratronik i był już gotowy do wydania, "a komuś z Lublina bardzo zależy" ;)
W każdym razie - samych przyjemności :)

 

Podejrzewam, że chodzi o  :mrgreen: .@@jaszyn, -a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bukmacerek, gratki ! Najlepszy kolor z możliwych B)

Z tym kolorem to jest tak, że to moje 4 auto czarne podrząd. Po pojawieniu się każdej większej rysy zaklinam się że nigdy więcej czarny,a na koniec i tak kupuje....czarne ;)

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woszkowaty

Ile Cię kosztowała taka przyjemność jeśli można wiedzieć? Nie wydają żadnych nieprzyjemnych dźwięków podczas jazdy?

 

Swoją drogą, oswiniaczyliscie juz Wasze samochody? Ja byłem całkiem przeciwny oklejaniu auta, ale w poprzedni weekend pojechałem w Bieszczady z rodzinką i zaczynam się nad tym zastanawiać. Zebrałem pozdrowienia od czerwonego bugeya ze świnka, grupy motocyklistów i od outbacka co było bardzo miłym akcentem podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Swoją drogą, oswiniaczyliscie juz Wasze samochody? Ja byłem całkiem przeciwny oklejaniu auta, ale w poprzedni weekend pojechałem w Bieszczady z rodzinką i zaczynam się nad tym zastanawiać. Zebrałem pozdrowienia od czerwonego bugeya ze świnka, grupy motocyklistów i od outbacka co było bardzo miłym akcentem podróży.

Wszystkie Subaru mam oświniaczone. Raz, że to obowiązek ( :biglol: ), a dwa, że dzięki świnkom wzrasta szansa rozróżnienia na drodze subaromaniaka od użytkownika, których sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...