Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę nie na temat. W ciągu ostatnich 2 tygodni skacząc z kolejnością czytania ale przebrnąłem cały ten wątek o nazwie Nowy Forester.Moja propozycja dotyczy założenia odrębnego wątku dla Nowego Forestera w wersji 2.0 wolnossącej. Wpisy na tym w większości są skoncentrowane na wersji XT, która czasem nie dla każdego jest możliwym i rozpatrywanym wyborem. A w oddzielnym wątku może z większą śmiałością pisaliby posiadacze i potencjalni nabywcy wersji bez doładowania. Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) moj mechanik Zbyszek z nie-ASO obecnie M11 uwaza ze powinienem z racji obciazen silnika uzywac fullsyntetyka Valvoline 5W50 VR1.

Zatem moze dla swietego spokoju uzyc Valvoline Synpower 5W40, wilk bedzie syty a i owca (silnik bedzie lepiej chroniony) cala ???

full-syntetyk to on jest tylko na opakowaniu... ;)

z tych dwoch zdecydowanie wybralbym 5W40, jezeli juz musialbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja dotyczy założenia odrębnego wątku dla Nowego Forestera w wersji 2.0 wolnossącej.

Cześć @@Boryster! co do Twojej propozycji - w razie konkretnych pytań czy wątpliwości zawsze możesz otworzyć wątek w dziale technicznym: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/forum/21-forester/, lub nawet zadać pytanie Dyrekcji.

 

 

Wpisy na tym w większości są skoncentrowane na wersji XT, która czasem nie dla każdego jest możliwym i rozpatrywanym wyborem

Wpisy dotyczą zdecydowanie wszystkich wersji, a nierzadko tematów luźnych, czasem nawet z kategorii SF (gdy udowadniano, ze włączona klimatyzacja obniża zużycie paliwa :lol: ).

Forumowicze, zaglądajacy do wątku często są właścicielami innego modelu niż Forek - Forum Subaru nas przez sympatię do marki łączy, a nie dzieli (na użytkowników Forka z AT, MT, Diesel itp.). Także don't worry - pisz śmiało! :)

Co do pytań dotyczących strictly wersji 2.0n/a - postaramy się wszyscy Ci pomóc!

Pozdrawiam

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w zwiazku z tym wpisem: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/71221-forester-xt-my-2013-a-%C5%9Bwiat%C5%82a-led/#entry2019673

 

czyzby wersja europejska aktualnego Forka XT nie ma takich swiatel? :huh:

 

front-profile-with-LEDs-on.jpg

 

bylem pewien, ze ma, a te dokladki/LED'y w skrzelach, o ktorych bylo glosno na Forum, to tylko dodatkowa zachcianka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma takie światła, tylko, że są to światła pozycyjne i (abstrahując od ich mocy i ew. możliwości używania jako dziennych) jak je włączysz, to zapalają się również tylne i podświetlenie tablicy rej., zegarów oraz deski rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma takie światła, tylko, że są to światła pozycyjne i (abstrahując od ich mocy i ew. możliwości używania jako dziennych) jak je włączysz, to zapalają się również tylne i podświetlenie tablicy rej., zegarów oraz deski rozdzielczej.

 

no to faktycznie troszke bez sensu... gdyby byly mocniejsze, to imho jako dzienne wygladalyby calkiem fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No wreszcie "czarnuszek" stoi w garażu :yahoo: :yahoo: :yahoo: Jutro z rana pobudka i trzeba jeździć :D Pierwsze wrażenia mistrzostwo :) :) :)

 

gratulacje !!! , ja z każdym dniem lubię swojego coraz bardziej, na początku troszkę  przeszkadzało mi ze wysoko siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to Tobie odpuściłem mojego Forka ;)

On od początku miał być mój :) Dawno temu zamawiany ;)
Ten, ktorego masz to mały switch pode mnie z Subaru DE ;) był telefon czy nie oddam go i nie poczekam parę dni, bo w moim już był zamontowany Keratronik i był już gotowy do wydania, "a komuś z Lublina bardzo zależy" ;)

W każdym razie - samych przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...