Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Toyota RAV4 D-CAT 150 6/AT vs. Subaru Forester 2.0 XT w ostatnim OFF-ROAD 4x4. Artykuł Turbo starcie. Krótkie, ale treściwe porównanie, autor słusznie notuje, że w dzisiejszych czasach nie jest sztuką stworzenie wydajnego silnika, tylko dopasowanie do niego konstrukcji auta i radzi w podsumowaniu dorzucenie grosza do (oficjalnej) ceny Subaru. :)

 

Trochę się zaplątałem...tzn. żeby dorzucić te drobne dwie dychy ;) i kupić Forka a nie RAVkę :)

Edytowane przez yossarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojej żonie ciągle nie schodzi uśmiech z twarzy. I to nie moja zasługa... :(

Nie przejmuj się. Im dłuższy staż małżeński tym mniej będzie to Twoją zasługą ;) Ja po 12 latach tegoż wynalazku za niemały sukces uważam, żeśmy się z lepszą połową nie pozabijali ;) (choć bywało blisko :D )

A co do Forestera - zadzwonił mój klient (miesiąc z Forkiem Turbo) i podziękował, że "nie pozwoliłem" mu kupić innego auta. Nawet w Subaru to nieczęsta sytuacja ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota RAV4 D-CAT 150 6/AT vs. Subaru Forester 2.0 XT w ostatnim OFF-ROAD 4x4. Artykuł Turbo starcie. Krótkie, ale treściwe porównanie, autor słusznie notuje, że w dzisiejszych czasach nie jest sztuką stworzenie wydajnego silnika, tylko dopasowanie do niego konstrukcji auta i radzi w podsumowaniu dorzucenie grosza do (oficjalnej) ceny Subaru.
Też czytałem; krótkie, ale fajne porównanie, no i wygrywa Forek B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota RAV4 D-CAT 150 6/AT vs. Subaru Forester 2.0 XT w ostatnim OFF-ROAD 4x4. Artykuł Turbo starcie. Krótkie, ale treściwe porównanie, autor słusznie notuje, że w dzisiejszych czasach nie jest sztuką stworzenie wydajnego silnika, tylko dopasowanie do niego konstrukcji auta i radzi w podsumowaniu dorzucenie grosza do (oficjalnej) ceny Subaru.
Też czytałem; krótkie, ale fajne porównanie, no i wygrywa Forek B)

Kiedy Ty w końcu kupisz tego Forka ???? Oto jest pytanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Subaru osiągnęło zamierzony cel - pozyskało nowych klientów! Bo jak patrzę na wpisy osób, które odebrały nowego Forka, to poza Izotomem, wszyscy to świeżynki na THE FORUM B) . Stare wygi też pewnie niedługo zmienią, mam nadzieję że i u mnie w rodzince zamiast lub obok Outbacka 3.0R zagości 2.0 XT. Wygląda apetyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Subaru osiągnęło zamierzony cel - pozyskało nowych klientów! Bo jak patrzę na wpisy osób, które odebrały nowego Forka, to poza Izotomem, wszyscy to świeżynki na THE FORUM B) . Stare wygi też pewnie niedługo zmienią, mam nadzieję że i u mnie w rodzince zamiast lub obok Outbacka 3.0R zagości 2.0 XT. Wygląda apetyczne :)

Patrzysz na ilość postów czy na rejestrację - w moim przypadku to 2005r. :) - to taka świeżynka lekko po terminie B) .

Trzecie Subaru. I nie ostatnie ! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Subaru osiągnęło zamierzony cel - pozyskało nowych klientów! Bo jak patrzę na wpisy osób, które odebrały nowego Forka, to poza Izotomem, wszyscy to świeżynki na THE FORUM B) . Stare wygi też pewnie niedługo zmienią, mam nadzieję że i u mnie w rodzince zamiast lub obok Outbacka 3.0R zagości 2.0 XT. Wygląda apetyczne

 

Durbi - miałeś przyjechać na jazdę... ;)

Woszkowaty, gdzie żeś nabył Forysia?

 

BTW. Promocja na Forka XT przesunięta aktualnie jest do końca czerwca.

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o bezpieczeństwie - strona trochę długo się ładuje:

http://www.nytimes.com/2013/05/19/automobiles/2014-forester-gets-top-rating-in-offset-crash-test.html?_r=0

 

raju - w Mikołowie, ale to złożony proces był - dlatego właśnie u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...