Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wystarczy 10 minut jazdy testowej i decyduję się lub nie. Szkoda życia na objeżdzanie salonów. Jakieś tam niedogodności mogą zawsze wyjść dopiero po pewnym przebiegu, czego sie i tak nie wychwyci po godzinie czy dwóch jazd testowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po jeździe próbnej nowym XV. Pierwszy raz jechałem z systemem Eyesight, bardzo fajny system w korku . Niestety większość jazdy próbnej była w gęstym ruchu miejskim i nie udało mi się skorzystać z wszystkich możliwości nowego XV np. system X-mode. Ponieważ mój obecny XV -I generacji jest z manualem  , a nowe XV są wyłącznie z CVT i elektronicznym hamulcem ręcznym,  jest znaczna różnica w jeździe miejskiej . Jest o czym myśleć.... przy zmianie samochodu , z pewnością stary XV zostanie w rodzinie.  Ciekawe jak będzie jeździł nowy XV z silnikiem 1.6 , mają się pojawić w lecie do testów. 

Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia z jazdy próbnej  (XV MY 18 2.0 wersja  Exclusive+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pipa...  :( miałem odebrać dzisiaj xv ale dealer nie zdążył załatwić papierów rejestracyjnych a auto od tygodnia na placu! Wiedzieli, że zależy mi na odbiorze przed majówką, zaplanowany wyjazd...wiecie jak to jest, przegonić samochód, poznać przez parę dni w trasie, nacieszyć się samochodem (i rodziną :D) i pipa. A najgorsze jest to, że nawet k..wa nie zadzwonili..."przepraszamy drogi kliencie bo bla, bla" Zero info, klient zapłacił to odfajkowany. Później czytasz na stronach...."nasi świadomi wyboru klienci, nasza wyjątkowa marka subaru"...pierdu, pierdu

sorry za mały offtop ale musiałem spuścić ciśnienie...następny samochód to chyba będzie skoda B)

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Snuff napisał:

Zero info, klient zapłacił to odfajkowany. Później czytasz na stronach...."nasi świadomi wyboru klienci, nasza wyjątkowa marka subaru"...pierdu, pierdu

 jeżeli chcesz żeby coś było zrobione porządnie zrób to sam :)

A tak twój XV bedzie stał samotny na placu i zaprzyjaźni się z okolicznym ptactwem ;)

 

wiem sadysta ze mnie. Za to wyobraź jak będziesz szczęśliwy jak go w końcu odbierzesz

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał Krupa napisał:

no to... mam i ja :D

 

20180427_164108.jpg

Świnka najfajniejsza;) niech dobrze się sprawuje nowe autko ku uciesze dużych i małych:)

A  te nakładki na progi nawet fajnie wyglądają, plastyczane czy coś jak amelinium?

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karas napisał:

 jeżeli chcesz żeby coś było zrobione porządnie zrób to sam :)

A tak twój XV bedzie stał samotny na placu i zaprzyjaźni się z okolicznym ptactwem ;)

 

wiem sadysta ze mnie. Za to wyobraź jak będziesz szczęśliwy jak go w końcu odbierzesz

chyba za drugim podejściem to extra umyją (chyba, że zrobię to sam :P)

...tak, sadysta z Ciebie :angry:

 

@Michał Krupa extra wygląda z tymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał Krupa napisał:

No dodatki nie były tanie ale nakładki i czarna listwa na gril wg mnie robią robotę :)

Namniej racjonalny gadżet jest we wnętrzu :D

 

Dawaj, co wymyśliłeś? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał Krupa napisał:

czarna listwa na gril

 

Jaka listwa? Jakoś dziwnie ten grill wygląda na zdjęciu. Jedna strona czarna, na drugiej błyszczy chrom.

 

Mam w planach zrobić cały grill na czarno, żeby pasowało do reszty czarnych akcesoriów.

 

 

34931932-9A71-4DC2-861D-02C8106EAED3.jpeg

 

 

B69D0B0C-412C-496C-BCBB-5EDBFFBD0DCD.jpeg

Edytowane przez spawalniczy
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Snuff napisał:

28 $ :P

 -tu > alli...  ale większość to same chromowane pierdoły

 

No tak, oni akurat lubią odwrotnie niż my, czyli na błyszcząco :lol: Ale pewnie matowe listewki na grill też się pojawią.

Jest trochę fajnie wyglądających "karbonowych" wstawek do środka, które warto rozważyć np. na panel klimatyzacji, gdzie fabryczny plastik jakoś kiepsko wygląda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...