Skocz do zawartości

SUBARU XV


giepa

Rekomendowane odpowiedzi

Rtofl zarowka ledowa wnetrza w akcesoriach... 

Automatyczne skladanie lusterek tez...

Koszt 3 usd zeby to bylo jako standard. A to żółte podswietlenie wnetrza wyglada naprawde slabo (mam w planach zmienic ale czasu brak...).

Skladanie lusterek to tylko soft...

 

Przypominaja mi sie czasy kiedy prawe lusterko do poloneza trzeba bylo dokupic osobno...

 

....o i wzmacniacz audio plugn play nawet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian.R napisał:

Rtofl zarowka ledowa wnetrza w akcesoriach... 

Automatyczne skladanie lusterek tez...

Koszt 3 usd zeby to bylo jako standard. A to żółte podswietlenie wnetrza wyglada naprawde slabo (mam w planach zmienic ale czasu brak...).

Skladanie lusterek to tylko soft...

 

Przypominaja mi sie czasy kiedy prawe lusterko do poloneza trzeba bylo dokupic osobno...

 

....o i wzmacniacz audio plugn play nawet...

Tak się biznes teraz robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem po całości i wziąłem ori ledowe oświetlenie wnętrza plus dodatkowe (też ledowe) oświetlenie bagażnika (mając w pamięci słabe światełko w kufrze forestera). Jest teraz tak jak powinno być B)

Nie pytajcie tylko o cenę :P bo znowu wyjdzie aliexpress x500 :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał Krupa napisał:

Ja pojechałem po całości i wziąłem ori ledowe oświetlenie wnętrza plus dodatkowe (też ledowe) oświetlenie bagażnika (mając w pamięci słabe światełko w kufrze forestera). Jest teraz tak jak powinno być B)

Nie pytajcie tylko o cenę :P bo znowu wyjdzie aliexpress x500 :(

Możesz opisać jak który element wygląda? Led do wnętrza to tylko same zamienniki żarówek czy coś więcej? Jak wygląda dodatkowe oświetlenie bagażnika? W folderze jakieś fotki są... ale słabe i niewiele wnoszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, aflinta napisał:

Możesz opisać jak który element wygląda? Led do wnętrza to tylko same zamienniki żarówek czy coś więcej? Jak wygląda dodatkowe oświetlenie bagażnika? W folderze jakieś fotki są... ale słabe i niewiele wnoszą. 

Fotki postaram się zrobić jutro. Ewentualnie możemy się gdzieś na mieście ustawić to sobie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał Krupa napisał:

Obie.

 

A cos o wzmacniaczu wiesz? Czy on ma poprawic brzmienie glosnikow standardowych czy Ma np dodatkowy kanal, zeby podlaczyc np subwoofer. 

 

Napisane niby 4x50w... Czyli wyglada na to ze sie wpina poprostu pomiedzy radio a glosniki... 

 

Niech jakis znawca audio przeltumaczy do czego oprocz powyzszego mozna uzyc tego wzmacniacza plug nplay :)

 

Plug&Play sound upgrade solution with dedicated wiring harness and integrated crossover. Digital class D. 4-channel ampli er, MOSFET technology for brilliant sound. RMS output at 4 Ohm 4 x 50 Watt, max output 300 Watt. 

 

 

 

Edytowane przez Sebastian.R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28/04/2018 o 09:58, spawalniczy napisał:

 

Jaka listwa? Jakoś dziwnie ten grill wygląda na zdjęciu. Jedna strona czarna, na drugiej błyszczy chrom.

 

Mam w planach zrobić cały grill na czarno, żeby pasowało do reszty czarnych akcesoriów.

 

 

34931932-9A71-4DC2-861D-02C8106EAED3.jpeg

 

 

B69D0B0C-412C-496C-BCBB-5EDBFFBD0DCD.jpeg

 

W bialym do twarzy temu autku :)

 

Kolejny upolowany "zywiec" 

20180429_183118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zyzol napisał:

Bo to najlepszy kolor dla tego autka ;) Wiem, bo sam wybierałem ;) Niebieski, z postów wyżej, na drugim miejscu

 

imho do XV najlepiej pomaranczowy (no i pasuje idealnie do tych wszystkich przeszyc w srodku :) )

Nq5BKY.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dirkdiggler napisał:

A czerwony,

podobno najszybszy...

Wiadomo z gustem jest tak że każdy ma swój. Ale jest też tak że jedne kolory podobają się większej grupie użytkowników a inne mniej. Wybierając kolor auta zawsze starałem się wybierać taki który podoba się tej większej grupie ;) -auta kiedyś trzeba się niestety pozbyć  . Z metalikami nie było nigdy problemu, z perłowym - czarnym, białym czy niebieskim-w przypadku Subaru pewnie też nie będzie, natomiast nie odważyłbym się na zakup auta koloru pomarańczowego albo czerwonego w przypadku takiego auta jak XV... Co innego np sti bo widziałem czerwone w jm auto i było mega

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2018 o 18:10, aflinta napisał:

Możesz opisać jak który element wygląda? Led do wnętrza to tylko same zamienniki żarówek czy coś więcej? Jak wygląda dodatkowe oświetlenie bagażnika? W folderze jakieś fotki są... ale słabe i niewiele wnoszą. 

Ok. Mam nadzieję, że na zdjęciu coś widać. Mamy 2 dodatkowe lampki led na słupkach bagażnika. Włączone działają jak podstawowe oświetlenie - świecą gdy bagażnik jest otwarty. W zestawie jest też przełącznik (też na zdjęciu) umożliwiający włączenie/wyłączenie dodatkowego oświetlenia. 

20180430_234505.jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja swojego XV odbieram w drugim tygodniu maja. Czytając powyższe posty, ciężko się doczekać. Również zamówiłem kilka dodatków, m.in. oświetlenie dodatkowe bagażnika. Michał, czy to oświetlenie "robi dobrą robotę"? Jesteś zadowolony? Ja osobiście obawiam się montażu, czy nic nie będzie stukać - pukać itd. Mam nadzieję, że ASO dobrze zrobi swoją pracę. Mam już plany co dalej będę zmieniał - modernizował. Chcę okleić folią maskę, zderzak, lampy przednie (folia bezbarwna), będę wygłuszał nadwozie - szczególny nacisk położę na tył. Nie wiem co z plastykami bagażnika - mam pomysł na oklejenie ich specjalnym materiałem lub flokowanie. Pewne jest to, że nie zostawię ich w takim stanie jak są, razi mnie ten plastyk. Co do gniazda USB na tył, to zamontuję oryginał z innego samochodu (chodzi mi tylko o ładowanie telefonów). W bagażniku pojawi się gniazdo 12V. Trochę pozmieniam jeszcze w audio – wzmacniacz + głośniki (mam bardzo dobre doświadczenie z jedną firmą od nagłośnienia i wygłuszania). Elektrykę zrobię na osobnej instalacji, zabezpieczę wszystko tak aby zminimalizować oddziaływanie na instalację fabryczną. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego fajny samochód, coś do jazdy i relaksu :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@art5525 z oświetlenia jestem bardzo zadowolony. Zamówiłem je bo akurat dla mnie w Foresterze był to problem. Teraz jest naprawdę bardzo dobrze. Rzeszowskie ASO staneło na wysokości zadania i nie mam zastrzeżeń do jakości montażu. 

Edytowane przez Michał Krupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat wstecz kupiliśmy opla mokka. Wchodził do sprzedaży, my szukaliśmy czegoś co wypełni pusty garaż po Mitsubishi Pajero III. Do dziś nie wiem czym się kierowaliśmy w takim porównaniu, :blink: dwa różne samochody, a my mamy nadzieję że będzie ok. W każdym razie sprzedaliśmy opla po trzech miesiacach. Straciliśmy dużo kasy, ale jak już go nie było w garażu, to byłem bardzo zadowolony :yahoo:Jaki był powód sprzedarzy opla: skrzypowóz, wizyty w aso nic nie zmieniały. A jak "mechanik" stwierdził, że to nie Mercedes, to się zagotowałem i postanowiłem uwolnić się od niego. Tak to można łatwo utopić kilka zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, art5525 napisał:

Jaki był powód sprzedarzy opla: skrzypowóz

 

Po 3 kkm w XV muszę powiedzieć, że na razie pod względem niechcianych dźwięków z kabiny jest naprawdę bardzo dobrze. Nie mogę się do niczego przyczepić a jestem na tym punkcie zboczony (tak twierdzi żona). Jest dużo lepiej niż w forku SJ.

Natomiast na nierównościach - szczególnie na bruku - dochodzi do wnętrza rezonans, który ewidentnie wydobywa się gdzieś z przedniej części samochodu - ale spoza kabiny. Chyba znalazłem jego źródło - to poszycie przedniego zderzaka, które wraz z grillem jest bardzo wiotkie i żyje własnym życiem. Wystarczy lekko popukać pięścią w okolicy tablicy rejestracyjnej by zobaczyć i usłyszeć jak całość wpada w hałaśliwy rezonans. Ewidentnie brakuje na środku jakiegoś elastycznego łącznika między elementami konstrukcyjnymi a poszyciem.  Do tego dochodzi plastikowa nakładka na wzmocnieniu czołowym - widoczna po otwarciu maski. Przypięta jest tylko kilkoma klipsami i też wpada w rezonans. Tu akurat wystarczy podkleić cienką pianką i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

2 godziny temu, art5525 napisał:

Jaki był powód sprzedarzy opla: skrzypowóz, wizyty w aso nic nie zmieniały.

Jeżeli ktoś jest "audiofilem" i jest uczulony na skrzypienie , pukanie, stukanie, rezonansy itp itd TO ŻADNE SUBARU NIE JEST DLA NIEGO. Poważnie. Poprzedni XV to stukająca pucha na kołach , obecny poprawiony ale cały czas do volvo czy mercedesa- nawet tych "tanich" jednak brakuje. Imo lepiej dozbierać i kupić coś premium niż bebszyc takiego XV'a ładując w niego $$ ,za które dołożone do pierwotnego budżetu można by kupić już coś dobrze wytłumionego w serii i z porządnym audio.

Dla mnie np takim autem jest nowe Volvo xc40 - i sie mocno nad nim po xv zastanawiam ( cena nowego xv exclusive + 10k+ pln na wytłumienie i audio oscyluje w cenie aut dobrze wytłumionych, nawet wersja comfort +10k pln na wytłumienie i audio + różnica w racie leasingowej w stosunku do dobrze wytłumianego auta jest do ugryzienia)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...