Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

lipa bo to jest z silnikiem 2.5t subaru europa  ja mam 2.0t jdm czerwone pole od 7.5tysia i na 2-jce mam tyle co to subaru na 3-ce i na 3-rujce co to subaru na 4-ce fajnie ze subaru powoli zaczyna wracac do 2.0t

Wiesz co to są przecinki? I nie chodzi mi o las.

 

no i inne przelozenia skrzyni mi sie to jakos lepiej zbiera

I kończy jazdę na 180km/h rycząc wniebogłosy. A zwykłym 2,5T da się przy tej prędkości normalnie podróżować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I kończy jazdę na 180km/h rycząc wniebogłosy. A zwykłym 2,5T da się przy tej prędkości normalnie podróżować

 

sorki ale jak nie jezdziles to nie pisz bo przy 180 nic mi nie ryczy chyba ze na 3-ce a konczy jazde na 250+ wyzej nie sprawdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem troszke w szoku bo myslalem kiedys ze przy tej mocy to powinna byc 6mt w standardzie, ale jednak 5mt jest fajniejsz bo mniej machania lewarkiem, jak bede mial dobrą kamerke to nagram a teraz uciekam 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w STI można zamówić inny kolor wykończenia wnętrza??

 

wersja za 44k euro ma mieć tapicerkę w jednym kolorze.

 

Wersja europejska standardowa ma tapicerke czarna z czerwonymi wstawkami(czarna alcantara (wersja tansza) albo w wersji TOP czarna skora

 lub/i fragmenty czarne z PCV) fragmenty czerwone sa w tanszej i drozszej wersji ze skory/lub PCV (trzeba by dokładne sprawdzic ;) )

To co widziałes czeli fragmenty tapicerki wykonczone na niebiesko to w wersji launch edition(1000 sztuk na start tylko w kolorze niebieskim WRB ze złotymi BBSami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wersji launch edition(1000 sztuk na start tylko w kolorze niebieskim WRB ze złotymi BBSami)

 

w spec US.

 

 

 

albo w wersji TOP czarna skora

 

tą wersje widziałem i wstawki były bardziej bordowe niż czerwone ale skóra sprawiała wrażenie wysokiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskim ASO stoją już dwa WRX STI - czerwony (ST000) i niebieski (STTOP). Dotąd uważałem, że jak brać STI to tylko w klasycznym WR Blue Mica, ale przy WRX STI MY15 muszę zmienić zdanie. W tej generacji ten kolor jest zauważalnie ciemniejszy, ma takie jakby lekko "atramentowe" zabarwienie i nie wygląda już niestety tak rasowo... Za to czerwony wygląda super i choć do środka nie miałem okazji zajrzeć (wpadłem tuż przed zamknięciem salonu) to już przez szybkę widać, że te czerwone wstawki na fotelach i przeszycia czerwoną nicią będą się z tym lakierem super komponować. Inna sprawa, że czerwone STI jest jak wspomniałem w wersji ST000 - czyli z "parapetem", a niebieskie bez i przez to dodatko traci.

 

W przyszłym tygodniu czerwone STI ma być zarejestrowane i dostępne do jazd testowych więc warto zajrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskim ASO stoją już dwa WRX STI - czerwony (ST000) i niebieski (STTOP). Dotąd uważałem, że jak brać STI to tylko w klasycznym WR Blue Mica, ale przy WRX STI MY15 muszę zmienić zdanie. W tej generacji ten kolor jest zauważalnie ciemniejszy, ma takie jakby lekko "atramentowe" zabarwienie i nie wygląda już niestety tak rasowo... Za to czerwony wygląda super i choć do środka nie miałem okazji zajrzeć (wpadłem tuż przed zamknięciem salonu) to już przez szybkę widać, że te czerwone wstawki na fotelach i przeszycia czerwoną nicią będą się z tym lakierem super komponować. Inna sprawa, że czerwone STI jest jak wspomniałem w wersji ST000 - czyli z "parapetem", a niebieskie bez i przez to dodatko traci.

 

W przyszłym tygodniu czerwone STI ma być zarejestrowane i dostępne do jazd testowych więc warto zajrzeć ;)

 

Kwestia gustu. :)

Jak wczesniej pisalem widzialem kilka sztuk niesieskich WRB ze spojlerem i bez,oraz jedno czerwone ze spojlerem.

Wnetrze ogladałem i macałem to z alcantara(bo ewentualnie takie bym zamawiał).

Wnioski,kolor czerwony jak dla mnie odpada,bo jest za ciemny (dodam ze auto stalo na zewnatrz, i

ogladane było przy swietle dziennym,w sloneczny dzien).

Kolory ktore bralbym pod uwage przy zamawianiu to czarny(musze go zobaczyc na zywo),niebieski WRB widziałem i mi sie podoba,biały i szary metalic(tych dwoch ostatnich nie widziałem na zywo).

Ale to tylko moje zdanie.

No i spojler musi byc obowiazkowo,dlatego wersja z alcantara i normalnym kluczykiem jak dla mnie idealny wybor.

Jedyne czego załuje to brak audio z 9 glosnikami H/K

nawet bez kamer cofania sie obejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...