Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka stron temu była dyskusja, jak "ochrzcić" nowy model STI.

 

Po ostatniej "wycieczce" do Rumunii mam pewne podejrzenia, skąd styliści Subaru czerpali pomysły.

 

dacia_logan_tce_90_2.jpg?mp9ckd

 

Nie kojarzy się wam trochę?  :biglol:


Chociaż z drugiej strony to może Rumuni skorzystali ze stylistyki ostatniej Imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł filmik od TG Polska

Widać, że jest to wersja STTOP, ponieważ posiada wyszczególnione w polskiej broszurze m.in. siedzenia obszyte skórą, czy też przycisk START/STOP, a także spoiler na bagażniku. Z ciekawości zajrzałem na subaru.de i to właśnie wersja droższa posiada spoiler na klapie, a nie jak u nas (niestety) na odwrót. Wychodzi na to, że jeśli ktoś chce mieć wersję STTOP ze spoilerem na klapie, to lepiej auto zakupić u naszych sąsiadów ;) .

Edytowane przez ravie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem przyjemność bliżej przyjrzeć się wersji TOP.

Jeździć nie jeździłem bo jeszcze nie było takiej opcji ale auto robi bardzo ale to bardzo pozytywne wrażenie.

Wykończenie środka w porównaniu do poprzednika to "klasa "S" :)

Auto sprawa wrażenie zwartego, mocnego, z "ostrym" zarysowanym przodem. Materiały wykończeniowe + wstawki z plastikowego karbonu robią bardzo dobre wrażenie.

Malutka kierownica z regulacją w obu płaszczyznach przypomina mojego logitecha :) ale najważniejsze jest to, że pozycja nawet przy moich 186cm wzrostu była jakby intuicyjna. Wsiadłem lekko podjechałem fotelem, mała korekta wysokości i to był to. Fotele wykończone perforowaną skórą w końcu zostały przygotowane dla facetów wyższych niż 150cm.

Co zaskakujące po przypasowaniu się do kierownicy okazało się, że z tyłu jest sporo miejsca na nogi.

Żeby nie było tak różowo to oczywiście coś musieli spaprać. Czerwona wstawka na gałce zmiany biegów, ciemno czerwone obramowanie foteli oraz pokręteł wyglądają jak dla mnie "odpustowo". Kompletnie nie pasują do wnętrza i charakteru auta. Pokrętło od SiDrive jest z tandetnego pochromowanego plastiku co kuje w oczy.

Po za tym jest naprawdę OK jak na standardy Subaru. Widać że przyłożono się bardzo mocno do podniesienia jakości wnętrza o dwie klasy wyżej od poprzednika.

Sz. Dyrekcja zauważyła, że STI jest "twardy". Ja bym to nazwał, że jest bardzo twardy bo trzeba się naprawdę dobrze przyłożyć żeby amortyzator się ugiął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pełna elektryka + pamięć 2 ustawień. Rozwiązanie praktycznie takie samo jak w moim obecnym OBK MY10.

Oglądałem czarnego i białego TOP bez wspojlera. Osobiście biały z czarnymi matowymi felgami zrobił na mnie lepsze wrażenie ale to już kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam12

 

Ja w subaru szukam co innego ale oczywiście dobre materiały są przyjemne. Mając GT-ka znajomi wsiadali i mówili,że wnętrze ma wsiowe i proste jak deawoo. A potem następowała, mniej lub bardziej długa prezentacjia przyspieszeń z każdego biegu, rozlatane oczy i refleksja: to,to,to nie jest taki zwykłe auto,co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a w subaru szukam co innego ale oczywiście dobre materiały są przyjemne. Mając GT-ka znajomi wsiadali i mówili,że wnętrze ma wsiowe i proste jak deawoo. A potem następowała, mniej lub bardziej długa prezentacjia przyspieszeń z każdego biegu, rozlatane oczy i refleksja: to,to,to nie jest taki zwykłe auto,co ?

 

teraz będziesz miał i jedno i drugie. :)


 

 

A czy plastik pod kierownica ( dół deski od strony kierowcy ) tez się tak rusza jak w w zwykłej imprezie czy XV ?

 

 

jak ustawiałem kierownicę nie zauważyłem nic niepokojącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać białego bo niebieski ze złotymi felgami w ogóle mi nie podchodził w tym wydaniu. Ale jak wczoraj zobaczyłem na filmiku Top Gear Polska (kilka postów wyżej) niebieskiego na czarnych felgach to od razu zmieniłem zamówienie własnie na taki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zamówienie własnie na taki. 

 

Raju przypadkowo ma takie coś...... :)  

 

 

Wersja TOP? Wiem, że nie przystoi takiemu kocurowi (Rosomakowi) jeździć bez pióra ale to tylko kwestia czasu kiedy będzie je miał.

niebardzo z tymi ciemnymi paskami na dole ;) ale to tylko moje zdanie!

 

Nie tylko Twoje...

Lekka metamorfoza:

 

 

post-16391-0-46087200-1399666089_thumb.jpg

 

post-16391-0-78818400-1399666096_thumb.jpg

 

post-16391-0-80634500-1399666101_thumb.jpg

 

post-16391-0-00152500-1399666107_thumb.jpg

 

 

Co sądzicie? 

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...