Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kwestia gustu.  :) Kolory ktore bralbym pod uwage przy zamawianiu to czarny(musze go zobaczyc na zywo),niebieski WRB widziałem i mi sie podoba,biały i szary metalic(tych dwoch ostatnich nie widziałem na zywo).

 

Jasne :) Dzielę się tylko wrażeniami z tych kolorów co oglądałem - po prostu niebieski co do którego byłem pewien, że będzie fajny, wyglądał tak sobie, a czerwony, który kompletnie mi nie pasował, na żywo okazał się całkiem, całkiem. Innych nie było. Sam gdybym miał kupować też prawdopodobnie brałbym po uwagę głównie czarny, ale to w moim przypadku to czysto teoretyczne rozważania bo do zakupu się nie przymierzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera już była, samochód można oglądać w salonach. Show to teraz już się nie robi.

 

@ericsson T10s

A szkoda, pokaz np. na Torze Kielce byłby ciekawy. Żeby poglądać, potestować.

 

Chociaż czuję że na Plejadach będzie pokazane, więc dla mnie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowiutki WRX STI stał dzisiaj rano u Zdanowicza. Cały biały, felgi czarne, z tyłu wielkie skrzydło. Auto na żywo wygląda jak dla mnie fenomenalnie, usiadłem w środku i się zakochałem. A już się martwiłem że po kupnie Forka XT skończą mi się pomysły i marzenia jakie chciałbym mieć następne auto... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy w Warszawie można gdzieś rzucić okiem na nowy model?

 

ASO Koper. Powinien być czarny TOP.

 

Hm,mimo ,że jestem trochę sceptycznie nastawiony to podjadę zobaczyć na żywo.Chociaż dobrze,że turbinę ma fajną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, dotykałem ;) .

 

W Styl Dukiewicz. A dokładnie niebieski z grafitowymi felgami. Linia nadwozia na żywo to bajka. STI jest naprawdę śliczne. Proporcjonalne, drapieżne - ma duszę! Oglądałem wersję TOP, czyli bez skrzydła, a i tak robiła piorunujące wrażenie. Genialna kierownica, fajny skok skrzyni ("na sucho" oczywiście), materiały wykończeniowe robią również dobre wrażenie. Niestety jest ból... Fotele. Pomijam średnio pasujące czerwone wstawki i brak zintegrowanego zagłówka jak w kubłach. Chodzi o wysokość fotela, a dokładnie że jego najniższa pozycja jest (dla mnie) za wysoko. Nie ma na szczęście takiego wrażenia taboretu jak w Forku XT, ale przy 180cm wzrostu ocierałem głową o podsufitkę :( . Mam nadzieję, że nie trafiłem na odpowiedni przycisk... Do tego w środku dość ciasno, ale to odpuszczam, bo do "przecinków" nie należę.

 

Ale suma summarum samochód - rewelacja! Szkoda, że nie pozostali przy odcieniu Blue Mica, bo tu zgadzam się z @Krogulec, że ten jest za ciemny i wpada w granat. Jak dla mnie chyba najładniejsza byłaby biała perła na grafitowych felach.

 

Mam foty, tylko wstawianie ich to jakaś porażka...  :toobad:  Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale przy 180cm wzrostu ocierałem głową o podsufitkę :(

 

oj chyba coś pokręciłeś z ustawieniami fotela. Ja mam 186 i przy najniższym położeniu fotela z oparciem "prawie" pionowo nad głową miałem sporo miejsca.  Nie jest to OBK ale żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale przy 180cm wzrostu ocierałem głową o podsufitkę :(

 

oj chyba coś pokręciłeś z ustawieniami fotela. Ja mam 186 i przy najniższym położeniu fotela z oparciem "prawie" pionowo nad głową miałem sporo miejsca.  Nie jest to OBK ale żadnych zastrzeżeń.

 

Uff, kamień z serca bo co ja przy wzroście ponad 190 bym począł.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale przy 180cm wzrostu ocierałem głową o podsufitkę :(

 

oj chyba coś pokręciłeś z ustawieniami fotela. Ja mam 186 i przy najniższym położeniu fotela z oparciem "prawie" pionowo nad głową miałem sporo miejsca.  Nie jest to OBK ale żadnych zastrzeżeń.

 

Możliwe, że coś żle "pokręciłem" przyciskami - nie ukrywam, że mam taką nadzieję, bo autko rozłożyło mnie na łopatki!

 

 

 

Byłem, widziałem, dotykałem .   W Styl Dukiewicz.

podjadę może jutro lub w sobotę obmacać na żywo :) dzięki za info 

 

 Jeżeli myślisz o ewentualnym kupnie, to uprzejmie donoszę, iż sprzedał się w pierwszy dzień po wstawieniu do salonu... Ale zobaczyć naprawdę warto. Polecam też na parterze oblookać Alfę Romeo 4C. Są dwie sztuki, limitowana - biały mat i czerwona. Wyglądają nieziemsko!. Siedziałem w jednej z nich i prawie Ferrarii :D . Właścicielka Styl'u uruchomiła silnik. Hmmm.. Było miło. BRZ wymięka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Problemem nad głową jest szyberdach w wersji Top.
Wystarczy odsunąć podsufitkę i miejsca wiecej niż w wersji bez szyber dachu. Ja np. podsufitkę mam odsuniętą non stop - po zasunięciu zapada mrok i czuję się jak w bunkrze :P  :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego niebieskiego można oglądać u Dukiewicza jeszcze tylko chwilę, póki go nie zarejestrują. Następny będzie do zobaczenia we wrześniu. A tego podobno dostanie tegoroczny maturzysta...

Podobno jest tylko 1000 sztuk na Europę. U Zdanowicza napisali: " Subaru planuje zbudować limitowaną edycję 1000 egzemplarzy z okazji debiutu auta. Specjalną edycję poznamy po tradycyjnym niebieskim lakierze kontrastujący ze złotymi felgami BBS. Japończycy jak na razie nie podają ceny nowego modelu, ale samochód w sprzedaży będzie dostępny od kwietnia do czerwca."

To jednak chyba inny tysiąc, bo ten od Dukiewicza był na czarnych kolach a nie złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak chyba inny tysiąc, bo ten od Dukiewicza był na czarnych kolach a nie złotych...

Nowe STI powinno być dostępne tylko i wylącznie ze złotymi. Jak ikona to ikona, a Subaru coś na siłę próbuje się pozbyć złotej/żółtej barwy... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego niebieskiego można oglądać u Dukiewicza jeszcze tylko chwilę, póki go nie zarejestrują. Następny będzie do zobaczenia we wrześniu. A tego podobno dostanie tegoroczny maturzysta...

Podobno jest tylko 1000 sztuk na Europę. U Zdanowicza napisali: " Subaru planuje zbudować limitowaną edycję 1000 egzemplarzy z okazji debiutu auta. Specjalną edycję poznamy po tradycyjnym niebieskim lakierze kontrastujący ze złotymi felgami BBS. Japończycy jak na razie nie podają ceny nowego modelu, ale samochód w sprzedaży będzie dostępny od kwietnia do czerwca."

To jednak chyba inny tysiąc, bo ten od Dukiewicza był na czarnych kolach a nie złotych...

To dotyczy zdaje sie tylko rynku US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...