Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co sądzicie? 

 

Spoko! Wazne, zeby nakladki byly np. od STI z Japonii B)  

 

 

Wszystkie dolne "nakładki" (spoilery) chcę ściągnąć ze Stanów bo nasz importer do tej pory nie potrafi się określić czy w ogóle będą w ofercie. Są to oczywiście oryginalne akcesoria. Mają takie same numerowe oznaczenie jak w każdym innym kraju więc powinny pasować. Czy się mylę?

Edytowane przez _adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

importer sie pewnie nie potrafi okreslic, bo jako oficjalny przedstawiciel musi miec 100% pewnosci, ze wszystko bedzie tez zgodne z zasadami ruchu drogowego, homologacja itd itp, a do tego znajac zycie jest potrzebne zapewnienie od Japonczykow, a ci bardzo niechetnie sie w takich kwestiach wypowiadaja ;)

 

Ja bym sie jednak uzbroil w cierpliwosc, takie elementy zawsze mozna dodac pozniej, a jak widac po temacie LEDow dla nowego Forka wczesniej czy pozniej wszystko jest zalatwiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto pierwszy ten lepszy ;):biglol:  Ja właśnie przerabiam swojego bug'a na Levorga: biorę przekładnię pasową z pralki, wtrysk ze spryskiwaczy reflektorów, a SI-DRIVE robię na bazie ATARI połączonym z ciekłokrystlicznym wyświetlaczem z pralki z trybami pranie, płukanie i wirowanie :P  :biglol:

 

P.S. Musiałem sobie trochę pofolgować :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiji mi doniósł że nasz dealer ma już niebieskiego WRX STi. Pojechałem dziś zobaczyć. Dali mi kluczki i pozwolili odpalić. Bardzo ładnie brzmi, wygląda też rasowo. Nie znam jeszcze ceny (mają przysłać katalog emailem) ale pierwsze wrażenie było pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to już na dzień dzisiejszy model Impreza nie jest oferowany w Polsce, w żadnej wersji. W tym momencie WRX jest nazwą modelu Subaru. Impreza to teraz taki skromny kompakcik, nie oferowany w PL. U nas Impreza została niejako zastąpiona przez XV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak bym sobie chciał kupić dobrze prowadzący się samochód kompaktowy awd z dieslem lub mocna benzyna a nie koniecznie potrzebuje sti to w subaru nie mam czego szukać... Został jakiś pokrak zwany XV.

 

@ericsson T10s

Edytowane przez slavok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz o nowym aucie Subaru, to hmm... niestety tak.

 

Zostaje tylko Audi A3, a raczej S3, najlepiej z silnikiem wzdłużnym, bo wtedy masz Torsena, a nie Haldex (pomijając oczywiście kwestię $). Albo... Skoda! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3/S3 nie występuje w przyrodzie z wzdłużnym silnikiem. Podobnie jak i żaden model Skody.

 

Niestety takie czasy. Wszystko szlag trafia. Honda CTR, Mitsu Evo, itp. Suma summarum ciężko o kompakta z dobrym napędem za sensowne pieniądze. Chociaż, fajny był Lancer RallyArt (nie wiem czy jest jeszcze w ofercie). 240KM, napęd z Evo. Dało się wyrwać końcówkę rocznika sporo poniżej 120k PLN

 

Dobra. Koniec Off-Topa :excl::) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie w wersji TOP przygarnę...

Chyba bialy miał byc zamowiony???

tak cos kojarze ;)

ja ogladałem niebieskiego i jestem pod wrazeniem

Oprocz niebieskiego bardzo podoba mi sie czarny,szary (nie srebrny) i biały.Te poki co widzialem na zdjeciach.

Nie wybrałbym czerwonego,widziałem,nie zachwycił mnie o ile sti moze nie zachwycic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niebieskie w wersji TOP przygarnę...

Chyba bialy miał byc zamowiony???

tak cos kojarze ;)

ja ogladałem niebieskiego i jestem pod wrazeniem

Oprocz niebieskiego bardzo podoba mi sie czarny,szary (nie srebrny) i biały.Te poki co widzialem na zdjeciach.

Nie wybrałbym czerwonego,widziałem,nie zachwycił mnie o ile sti moze nie zachwycic ;)

 

 

Dobrze pamiętasz. Ale do tego momentu niebieskiego widziałem tylko na złotych felgach. Zawsze byłem za niebieskim ale w tej budzie to połączenie jakoś mi nie grało. Ale jak zobaczyłem niebieskiego na czarnych felgach to wiedziałem, że to jest TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz o nowym aucie Subaru, to hmm... niestety tak.

 

Zostaje tylko Audi A3, a raczej S3, najlepiej z silnikiem wzdłużnym, bo wtedy masz Torsena, a nie Haldex (pomijając oczywiście kwestię $). Albo... Skoda! :D

tylko skoda albo dacia:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niebieskie w wersji TOP przygarnę...

Chyba bialy miał byc zamowiony???

tak cos kojarze ;)

ja ogladałem niebieskiego i jestem pod wrazeniem

Oprocz niebieskiego bardzo podoba mi sie czarny,szary (nie srebrny) i biały.Te poki co widzialem na zdjeciach.

Nie wybrałbym czerwonego,widziałem,nie zachwycił mnie o ile sti moze nie zachwycic ;)

 

 

Dobrze pamiętasz. Ale do tego momentu niebieskiego widziałem tylko na złotych felgach. Zawsze byłem za niebieskim ale w tej budzie to połączenie jakoś mi nie grało. Ale jak zobaczyłem niebieskiego na czarnych felgach to wiedziałem, że to jest TO.

 

Ja czarnego,niebieskiego/białego  ew szarego chetnie przygarne ;)

A tak naprawde czekam bo jakiegos czarnego i białego na zywo chce zobaczyc.

Niebieski World Rally Blue Pearl(skopiowałem cała nazwe ;) ) naprawde miodzio,ale na felgach czarnych ew tych nowych BBS   ach

z reszta czarny na BBSach tez bedzie wygladal rewelacyjnie(tak mysle)

Co do wyposazenia tej bogatszej wersji wg mnie

- wycieraczki z czujnikiem deszczu obede sie bez tego

-  automatycznie wlaczane reflektory  nie chce,bo czesto jezdze z wylaczonymi swiatłami po drogach bocznych ;)

- klucz elektroniczny nie chce,koniecznie chce zwykły kluczyk, sentyment???

- kamera cofania żałuje ze nie ma jej z ubozszej czyli mojej wersji wyposazenia

- audio Harman Kardon  bardzo zaluje ze nie ma go w ubozszej

- skorzane fotele,nie chce ,wole  alcantare i to ma moja wersja ;)

- fotel kierowcy ustawiany elektronicznie ,jakos dam rade z recznym ustawianiem

- okno dachowe ,nie potrzebuje

no i spojler tylny =parapet  konieczny do pelni szczescia i mojego wyobrazenia o subaru STI i moja i tylko moja wersja go posiada :yahoo:

 

 

 

wow

juz nie jestem swieżynka ;)

 

 

Ja czarnego,niebieskiego/białego ew szarego chetnie przygarne ;) A tak naprawde czekam bo jakiegos czarnego i białego na zywo chce zobaczyc. Niebieski World Rally Blue Pearl(skopiowałem cała nazwe ;) ) naprawde miodzio,ale na felgach czarnych ew tych nowych BBS ach z reszta czarny na BBSach tez bedzie wygladal rewelacyjnie(tak mysle) Co do wyposazenia tej bogatszej wersji wg mnie - wycieraczki z czujnikiem deszczu obede sie bez tego - automatycznie wlaczane reflektory nie chce,bo czesto jezdze z wylaczonymi swiatłami po drogach bocznych ;) - klucz elektroniczny nie chce,koniecznie chce zwykły kluczyk, sentyment??? - kamera cofania żałuje ze nie ma jej z ubozszej czyli mojej wersji wyposazenia - audio Harman Kardon bardzo zaluje ze nie ma go w ubozszej - skorzane fotele,nie chce ,wole alcantare i to ma moja wersja ;) - fotel kierowcy ustawiany elektronicznie ,jakos dam rade z recznym ustawianiem - okno dachowe ,nie potrzebuje no i spojler tylny =parapet konieczny do pelni szczescia i mojego wyobrazenia o subaru STI i moja i tylko moja wersja go posiada :yahoo:

 

to moj teks jest

nie wiem czemu pod "adi" go dodali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa bo to jest z silnikiem 2.5t subaru europa  ja mam 2.0t jdm czerwone pole od 7.5tysia i na 2-jce mam tyle co to subaru na 3-ce i na 3-rujce co to subaru na 4-ce fajnie ze subaru powoli zaczyna wracac do 2.0t :)


no i inne przelozenia skrzyni :)

mi sie to jakos lepiej zbiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...