Jump to content

_adi

Użytkownik
 • Content Count

  447
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by _adi

 1. Plac tam jest i to nawet większy. Ale czy lepiej wyłapać mandat od naszych czy od inszych, to trzeba sprawdzić Proponuję sprawdzić od razu czy za grillowanie też coś zrobią..
 2. Faktycznie coś tam jeździło. W kolejnych już chyba nie wygłupiali się z przednią ośką?
 3. Oj tam.. Na pewno gdzieś w którymś odcinku F&F Gulf był. Jakiś statysta nim przyjechał
 4. No tak, bo mocy nigdy za wiele
 5. No.. trochę się napompowaliśmy ;-)
 6. I na takich pojeżdżawkach robią Cię służbowe Skody?
 7. Napisałem to po przeczytaniu lamentów, jakie to wszystko dookoła jest fajne, a jakie STI słabe. Poza tym mam wrażenie, że "Wasze" drogi to jeden wielki pas startowy, na którym synek tatusie w Gulfie R może wcisnąć pedał gazu do oporu, w rękach trzymając smartphona, wyprzedzając bez problemu wszystkie auta. Tyle, że drogi składają się z zakrętów i jakoś nie przypominam sobie żeby jakaś służbowa Skoda narobiła mi wstydu.
 8. Mam wrażenie, że leją Was wszystkie auta na drodze..
 9. Duże rzeczy też cieszą Wrzuciłem w dział 'sprzedam' ale nie każdy tam zagląda więc podrzucę linka tutaj, w końcu dotyczy to naszego modelu.
 10. Wedel pyszny. Musimy znow sie spotkac.
 11. 18 juz. Nikogo nie ma to jade. 18.10. Pojechalem.
 12. Jeśli oprócz lanej czekolady można zjeść deser lodowy to jak najbardziej To rzucaj datę.
 13. Poczatek rejestracji ZS, koniec CP ;-)
 14. Chyba zawsze przyjeżdżam uwalony. Mój Dzik już dawno nie był płukany więc jutro chociaż będzie pretekst. Poza tym zaciemniłem lampy i chciałbym zobaczyć jak będzie to wyglądać... czyste
 15. Dobra, to tym razem zostajemy przy herbatce.. Aha.. Trzeba umyć auto?
 16. Można coś zrobić. Będzie pretekst żeby auto umyć
 17. Dzień dobry. Przepraszam, że tak się wcisnę ale jeśli któryś z Szanownych Kolegów ma zniszczoną lampę przednią to chętnie przygarnę. Miłego dnia.
 18. Dzień dobry. Przepraszam, że tak się wcisnę ale jeśli któryś z Szanownych Kolegów ma zniszczoną lampę przednią to chętnie przygarnę. Miłego dnia.
 19. I to drze się z wydechu a nie z głośników jak w StRingerze ;-)
 20. Na szczęście droga składa się z dużej ilości zakrętów... czyli z tej przyjemniejszej części. Autem GT można sobie polecieć prostą autostradą i narzekać, że ma za dużo łuków. Dla STI zakrętów będzie zawsze za mało.
×
×
 • Create New...