Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

"Williams odmówił komentarza w sprawie tweeta PKN Orlen."

-powrotroberta.pl

 

edit: Williams odmówił komentarza w tej sprawie, gdy został zapytany przez motorsport.com

Pierwsze info mogło być mylące, że Williams nie odpowie Orlenowi.

Edytowane przez rosaskc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Orlen nie wzywałby do wyjaśnień przez  tweeta... chociaż może dostosował się do poziomu rozmówcy. Cóż, przynajmniej na insta williamsa zanamy już prawie wszystkich „behind the drivers”, ale wyników dalej brak :) 

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było w ostatnim wyścigu niebezpieczeństwa dla Roberta. Wypadek Russela spowodowany był losowym przypadkiem źle dokręconego koła. Wycofanie Kubicy wynikało z …….. biedy. Orlen powinien wyegzekwować zapisy umowy. Płaci za eksponowanie LOGA podczas jazdy. To co zrobił Williams to złamanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obajtek krótko i na temat: "Będziecie państwo zadowoleni".

 

Orlen - Kubica w pełnej symbiozie. Prezes podkreśla, że do świata F1 nie wchodzi się na jeden sezon i nie ma opcji, żeby kontynuowali przygodę bez jeżdżącego Roberta.

 

Konkrety o Kubicy od 7:28.

https://www.pb.pl/sport-w-sluzbie-rozpoznawalnosci-orlenu-972321

 

 

Edytowane przez Szokers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz dopytywał: „Ale jeżeli on nie będzie jeździł w wyścigach F1?” „Ale czy ja powiedziałem, że nie będzie jeździł?” – odpowiedział Daniel Obajtek. „Powiedziałem, że prowadzimy rozmowy, Orlen będzie w Formule 1 i Orlen będzie z Robertem Kubicą."

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to enigmatyczne. Raczej mało realne, że wejdzie do podstawowego składu. 

 

46 minut temu, Jumpman napisał:

„Ale czy ja powiedziałem, że nie będzie jeździł?”

 

 Może chodzi mu o 2-3 piątki w Haasie 

 

W sumie to jestem za funkcją trzeciego w jakimś zespole, ale do tego profesjonalny i hojny sponsoring na właściwą dyscyplinę, której Robert między słowami nie wykluczył.  

 

Tylko, żeby nie musiał w tym kontrakcie stać na padoku podczas wyścigów w koszulce sponsora i gapić się w monitor, na którym jego koledzy jeżdżą.

Zrobić robotę w symulatorze, jakieś testy etc, i fruuu do realnego ścigania .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że rzeczywiście będziecie Państwo zadowoleni. ORLEN jest bogaty. Liczyłem na ogłoszenie kontaktu przed wyborami. Wiadomo , że to" naczynia połączone".  Ale jak Obajtek uważa współpracę z Kubicą za strategiczną to może bez mała wszystko. Kapucha załatwia wszystko w F1 stety i niestety. Nawet Vetela można wysadzić z fotela bo w Ferrrai mają już go dość po tym jak Leclerc okazał się być szybki.

 

 

Ciekawe jest to,że jak Robert był w Wiliamsie to miał słabą prasę. Pisali, że kiepski i opuści paddock. A jak odszedł z Wiliamsa to nagle ma pełno możliwości i potencjał. Dziwny jest ten świat.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jacky X napisał:

Ciekawe jest to,że jak Robert był w Wiliamsie to miał słabą prasę. Pisali, że kiepski i opuści paddock. A jak odszedł z Wiliamsa to nagle ma pełno możliwości i potencjał. Dziwny jest ten świat.

 

 

Mówić a zrobić to jednak dwa różne stany tej samej sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może F1 jest najbardziej prestiżowa, ale ścigania to tam za dużo nie ma.

Same szachy, strategie, oszczędzanie opon, oszczędzanie paliwa, lift&coast, odpuszczanie żeby schłodzić, itp zamiast jazdy na maxa i prawdziwego ścigania.

To jakiś cyrk a nie ściganie, jak w takim np. Singapurze czołówka jedzie 3s/okr wolniej niż by mogła, bo sobie obliczyli, że tak się opłaca.

 

RK mógłby się w końcu trochę pościgać dla własnej i naszej przyjemności.

Niech to nawet będzie DTM, gdzie przynajmniej jest walka drzwi w drzwi.

A potem WRC, które od 2017 roku jest najlepsze ever, a przede wszystkim jest sportem gdzie różnicę robi kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech jeździ, w czym tylko chce. Był pierwszy raz w F1 - oglądałem F1 do 2010 roku. Potem rajdy - oglądałem rajdy. Wrócił do F1 - zacząłem znowu oglądać F1. Nie ważne gdzie, będę Roberta oglądać, bo to jemu kibicuję.

 

Forza Kubica!

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bosman napisał:

A potem WRC, które od 2017 roku jest najlepsze ever, a przede wszystkim jest sportem gdzie różnicę robi kierowca

 

 

Dokładnie. Ogier mistrzem w trzech różnych samochodach, w tym roku mistrzostwo "wyciągnie" czwarty samochód, z innym kierowcą. A piąty z nich dwa lata z rzędu był prawie mistrzem ;) a obecnie liderem w fabryce.

To oznacza, że każdy samochód w stawce może wygrywać, wszystko zależy od drivera. A w F1? hmmm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w Orlenie mówią, że Kubica był strzałem w dziesiątkę i inwestycja w niego zwróciła się po kilku miesiącach. Myślę, że Orlen pójdzie dalej za ciosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FilipBB napisał:

Ludzie w Orlenie mówią, że Kubica był strzałem w dziesiątkę i inwestycja w niego zwróciła się po kilku miesiącach. Myślę, że Orlen pójdzie dalej za ciosem.

 

A ja do końca życia nie zapomnę na Hungaroringu ……….. Robert Kubica, Robert Kubica , Robert Kubica...……  Wiele osób z F1 musiało przecierać oczy ze zdumienia. Nie mógł im pasować ten doping i miejsce w tabelki. Było MEGA.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem piękny sen, że w 2020 do F1 wchodzi fabryczny team Audi z kierowcami RK88 i NH27 - oczywiście Niemiec miał być tam numerem 1, ale w sezonie zdobył tylko raz najniższy stopień podium (co i tak było życiowym sukcesem..).

Natomiast Robert z dwoma zwycięstwami, kilkunastoma P2 i P3 oraz ukończonymi wszystkimi (!) wyścigami w sezonie (prawie wszystkie w punktach) do ostatniego wyścigu walczył o mistrzostwo z CL16, ale przegrał 8 punktami :mrgreen:

 

Obudziłem się gdy Ferrari oferowało angaż na 2021 zamiast SV5, ale nie było pewne czy w pakiecie wezmą też Orlen zamiast Shella :biglol:

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...