Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dużo zespołów ma kłopoty finansowe i w obecnej sytuacji taki ORLEN powinien być wręcz rozchwytywany...….. Racing Point, Haas, Alfa, McLaren, Renault. Zaczynam odnosić wrażenie , że Kubica i w 2020 może jeździć w F1.

 

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borowczyk Was pozdrawia ;) serio jego wiedza , pamięć , przy luźnych rozmowach przy winku ..... powala , dosłownie !!!!
c36cf25738fd4962d83988976c54f922.jpg
Jak ktoś się z niego śmieje , a są tacy ludzie . To proszę wykreślicie i mnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borowczyk Was pozdrawia default_wink.png serio jego wiedza , pamięć , przy luźnych rozmowach przy winku ..... powala , dosłownie !!!!
c36cf25738fd4962d83988976c54f922.jpg&key=d38cecaa17be5ee1ea13400d4e02008e10449ce12bc7356fe02191556a2587ae
Jak ktoś się z niego śmieje , a są tacy ludzie . To proszę wykreślicie i mnie default_smile.png
Gość przy poznaniu osobistym , ma tak ogromna wiedzę , ze zbieram szczękę z podłogi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, carfit napisał:

Borowczyk (...) jego wiedza

 

Skoro o człowieku - fakt, miałem parę razy okazje tłumaczyć prowadzone przez niego zajęcia/prezentacje w AK Polskim.

PRO.

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, carfit napisał:

Borowczyk Was pozdrawia ;) serio jego wiedza , pamięć , przy luźnych rozmowach przy winku ..... powala , dosłownie !!!!
c36cf25738fd4962d83988976c54f922.jpg
Jak ktoś się z niego śmieje , a są tacy ludzie . To proszę wykreślicie i mnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja wciąż nie mogę się przyzwyczaić do wyglądu Wiślaka bez wąsa :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kogo poniża. Ja to odbieram że nawet w sytuacji kiedy i tak to nic to nie da, można jednak się wysilić i zrobić coś ponad. Mechanicy mogli by zlać temat, bo jakie znaczenia ma ich robota, różnicy i tak by nie zrobiło, a mimo tego pokazują klasę i się starają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2019 o 02:08, carfit napisał:

Jak ktoś się z niego śmieje , a są tacy ludzie . To proszę wykreślicie i mnie default_smile.png
Gość przy poznaniu osobistym , ma tak ogromna wiedzę , ze zbieram szczękę z podłogi emoji16.png

Edwin, krytyka p. Borowczyka broń boże nie bierze się z tego, że nie ma wiedzy, ale ze sposobu komentowania wyścigów F1 (i tylko F1 - komentowane przez niego relacje z WRC do dziś wspominam z łezką w oku!). I ja rozumiem, że komentarz na żywo nie może opierać się na suchych danych i wymaga wątków pobocznych i "upiększaczy", ale czasami jak pan Andrzej popłynie to... -_- Paradoksalnie to może przez to, że ma tak ogromną wiedzę i przez to za bardzo rozwija jakieś dygresje jednocześnie zapominając, że to jednak wyścig na żywo jest najważniejszy ;)

  • Super! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko rozumiem, ale porównania pana Andrzeja do Szpakowskiego są co najmniej nie na miejscu. Pan Borowczyk ma wiedzę, klasę i przy okazji sypnie ciekawostką, a Szpakowski od wielu lat tylko drze jape, powtarza te same frazesy, myli nazwiska i do znudzenia powtarza te same lapsusy. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ipsx82 napisał:

Poznać tor po wykresie to szacun wielki :)

 

Kierowcy wyścigowi znają każdy milimetr toru więc nie powinno to dziwić. Ilość kółek wyścigowych, treningowych, na symulatorach nie pozwala na to aby nie znać toru a z telemetrią chłopaki zasypiają w ręce analizując co można poprawić. 

 

Torów jest w sumie w sezonie 21, każdy jest inny a od początku sezonu jechane było ich 17. 

 

Byłbym bardzo zdziwiony gdyby nie poznał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...